0

Ja już się nawet nie łudzę na sprzedaż pozostałych co są na sprzedaż,skoro zarząd gościa który był pierwszy (!) do odstrzału i zapomnienia wypożycza... Obstawiam teraz,że nawet Deulofeu nie zostanie sprzedany tylko wypożyczony,a Rafinha,Vidal i Denis, którzy także mogliby zostać sprzedani,zostaną albo oddani za jakieś łącznie 10 mln lub wypożyczeni z opłatą pensji przez Barcę.

10

Jak mnie wkur#**ją już te wypożyczenia,tak jakby nawet za 5 mln nie można go było opchnąć i spokój,nie ma tematu.A tak cały czas widnieje w wypożyczeniach,po co to?

1

Mam pytanie.Tankuje zawsze benzynę 95,czy mogę dotankowac do niej 98?Czy na zimę lepiej używać 98?Silnik dostaje po dupie po takiej dolewce czy wręcz przeciwnie?Pytam bo serio nwm czy robić coś takiego czy lepiej dalej tankować 95.

0

Wiesz jaki kotlecik schabowy jest pyszny? :)
A ty się go boisz w ogóle dotknąć :D

3

Ale będzie peic na filoetowej,ma boleć! XD

15

Po co my trzymaliśmy Neymara? :D

18

Widocznie nie oglądałeś ostatnich meczów, szczególnie właśnie tego z Celta albo po prostu nie chcesz tego widzieć.

30

Po co ten hejt na Gomesa? Skoro w ostatnim czasie widać w jego grze progres to dlaczego jest narzekanie że gra? Kiedy ma grać jak nie wtedy gdy zaczyna grać lepiej? Widać chłopak gdy już nie oczekuje się od niego tak wiele to zaczyna odpalać,nie ma takiej presji na nim i to idzie w parze z jego grą.

2

Ja jestem pod wrażeniem Paulinho, Messiego,Alby,Vermaelena, Umtitiego,Paco,Busquetsa,Sergiego Roberto i MATS'a.

4

Messi pyknie Gironie i odskoczy chłopakom :D

56

19 kolejka:Real Madryt - Villarreal
21 kolejka: Valencia - Real Madryt

Powodzenia Zidane xD

4

XDDD

0

2 bramki Marcelo.Poszly 2 kontry a gruby nie zdążył dolecieć nawet do czasu bramki :D

0

Nie ma Ramosa w końcówkach,nie ma Moraty,Jamesa,do Ronaldo nie dochodzą piłki i teraz dopiero wszyscy widzą co się dzieje,gdyby nie ten fart,ci rezerwowi to nie byłoby wielkiego Zidane,niech chłop tam ciągnie jak najdłużej

41

Spieprzyliście nam święta! XD

13

Łysy poleci niedługo mówię wam,PSG ich zmiażdży i go nie ma.Na konferencji pewnie liga nie przegrana, cieszę się z kadry jaką mam,ufam Karimowi,[śmiech] i Ronaldo najlepszy w historii xD

1

Dziś było tak:

-17,-16,-14 i znowu -16 .

Robi się przewaga jak w sezonie za Tito :D

0

[śmiech]

0

Hahaha,teraz najlepszy piłkarz świata ich uratuje,w końcu jest najlepszy :)

54

Jak mawia klasyk
"Dobrze,że chociaz Ronaldo nie strzelił" xD

4

Brakuje Karima :'(

5

-17 Loading...
EDIT:
-16 Loading...
EDIT:
-14 Loading...

0

Mam pytanie.Chcialbym zakupić odkurzacz samochodowy (mały, którego można trzymać w jednej ręce) za ponad 100 złoty.Dodam że mam auto bardzo zadbane i czyste, tylko chciałbym co parę dni poodkurzac z jakichś okruszków.Warte zakupu,ma ktoś i może podzielić się opinią?

2

Wy też tak macie,że mecz Realu oglądacie na całkowitym luzie bez jakikolwiek nerwów?Ja mam tak wyebane na wynik,bo w tym momencie jest aż -16,ale oczywiście cieszę się jak się męczą i frustrują :D

0

Jak to jak?Ja jeszcze parę lat temu do piórnika i hej :)

0

Powiedz sam,że nudny mecz.

0

Jakie nudy...ja śpie...

0

Kto wygrał dziś z podaniem jako pierwszy wyjściowej 11?

7

Ja na miejscu Atletico odwołał bym się od tej kartki, dodając ten materiał z Valencia i peruką własnie.Niech będą konsekwentni i cofną tę kartkę.

2

Szczerze to teraz przypomniałeś mi o jego istnieniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?