7

No i gdyby VAR'u nie było,byłoby już 1:0 dla Realu,ta technologia wymierza sprawidliwość i to teraz widać

28

Ale Ramos i tak powie,że nie widział lepszego zawodnika niż Ronaldo.Szacun dla Alonso,że teraz takie rzeczy gada,bo Ramosowi to przez gardło by nie przeszło.

25

Girona wygrała z Espanyolem hahah,brawo!

1

Po meczu z Los Amarillos zdziwiłem się,dlaczego ich trener,który jest raczej nieznany w świecie piłki tak na nas najechał w sprawie faulu na Busquetsie.Inni trenerzy w podobnych sytuacjach nigdy nie byli,aż tak bezpośredni i atakujący jak on.I tak właśnie z ciekawości wszedłem zobaczyć karierę ówczesnego trenera Villarreal,przeczytałem tylko podstawowe rzeczy, o tym który płakał o czerwo po brutalnym faulu i mówił,że w drugą stronę nie byłoby kartki.I tak jak zobaczyłem,że urodził się w Madrycie,jest wychowankiem Realu i grał tam aż do 20 roku życia było odpowiedzią na tak nurtujące mnie pytanie,byłem zdziwiony,ale jego pochodzenie mnie uspokoiło i potwierdziło tylko że "człowiek z wsi może wyjechać,ale wieś z człowieka nigdy".

0

Widziałeś w ogóle jak on mu te piłkę "podał"?

2

Hahah.Na pewnej stronie piszą o dyskusyjnej czerwonej kartce i gdy Barca nie może to sędzia pomoże.Niektorzy ludzie to jednak kretyni

2

Valverde mega się mylił co do Alcácera, gość jest w tym momencie na pierwszy skład

1

Paco Alcácer w 2 minuty zrobił więcej niż Suárez do jego wejścia...

2

Jakoś nie umiem oglądać Suareza,irytuje swoją grą jak i zachowaniem.Co się z tym piłkarzem stało to nie mam pojęcia...

3

Będzie strata punktów niestety.

0

Jakby Umtiti ruszył dupsko,to byśmy się zachwycali Niemcem,powinien go Valverde zjechać przy oglądaniu materiału po meczu.

0

Do bramki wraca jak muł,dla mnie brak zaangażowania to dramat.

11

Ktoś tam niżej pisał,że Roberto gra dramat.Wedlug mnie gra dziś bardzo dobrze,dramat to Umtiti.

2

Jak Umtiti ma tak wracać,to niech nie wychodzi na drugą połowę...

2

No teraz się lepiej patrzy,bo te słońce na stadionie nieco zeszło.Juz lepszą godziną takich męczy byłaby 14:00.

2

Laporte'a*

Laporty, naszego byłego prezydenta nie powołaliby i tak.

0

Chłopie to jest Celta i to na CAMP NOU!Nie gramy na ciężkim Balaidos więc to jest najbardziej logiczna decyzja dziś.Umtiti nam dziś meczu nie wygra, starczy Verma.Dzisiaj misimy wygrac atakiem i solidna a nie najlepsza obrona.A jak nie będzie Samu w meczach z Villarreal czy Realem to pierwszy będziesz płakał,i nikt tu Celty nie lekceważy,ale chyba po to są rezerwowi stoperzy,na takie mecze?

0

Ale z Villarreal mógłby się wykartkowac na Deportivo,bo jeszcze z nimi gramy przed Realem.To jest głupia decyzja Valverde.

7

Umtiti 4 kartki w La liga,a następny mecz wyjazdowy z Villarreal.Warto ryzykować?Do jasnej cholery nie może zagrać Vermaelen?! Niekiedy decyzje Valverde mnie tak wkurzają,tak jak niektóre decyzje Enrique.W takim meczu Samu powinien siedzieć i się nawet nie odzywać,bo sędziowie tak jak z Pique na siłę będą szukać kartki dla niego, zobaczycie.To jest la liga Tebasa i on już na pewno nie chce ułatwiać Barcy mistrzostwa.

10

Ja dzisiaj liczę na brameczki Leo,bo coś się ostatnio zaciął,a w klasyfikacji złotego buta odjeżdżają mu rywale.A przydałoby się to też, żeby wkur**ć Ronaldo przed meczem na ciężkim terenie.Wtedy będzie strzelał z każdej pozycji,każdy będzie na siłę grał pod niego,a wiemy jak wtedy Real kaleczy.

61

Senegal czarnym koniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale sztuczne emocje próbują tworzyć komentatorzy Eleven w meczu Napoli-Juve.Mecz nudny, Napoli nic nie gra, a próbują nie wiadomo co gadać.

7

Powiem Ci szczerze że nie wiem

1

Deulofeu?Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy był Oriol Busquets i Denis w drugiej połowie.Taki był Deulofeu najlepszy,że u Valverde wywalczył sobie trybuny na mecz z Celta.

0

Czyli Roberto na prawą obronę i za Deulo Paco Alcacer,lubię to!

0

Przecież to wcale nie musi być ludzka krew,może walczył z jakimś zwierzęciem morskim.

0

Chyba dziś będzie kolejna niespodzianka i Betis odpadnie z Cadizem :D Ale się dzieje w tej rundzie Copa del Rey.Betis musi strzelić 2 gole a ma na to 40 minut.

9

Real na San Mamés bez Bale,Asensio i prawdopodobnie Carvajala.Sergio Ramos ma grać w masce,a wiadomo,że ogranicza ona widoczność i przeszkadza.Bez formy jest Ronaldo i Benzema.Isco też ostatnio słabo.Kiko Casilla niepewny ostatnio i powracający po kontuzji też już z wpadka Navasa.Obrona się sypie a i atak nie funkcjonuje,mimo tych goli z dupy ostatnio.Athletic też oczywiście będzie osłabiony bo bez Laporte, który jest zawieszony za kartki i prawdopodobnie Kepy,ale na tak ciężkim terenie Real może znów stracić punkty, miejmy nadzieję że tak właśnie będzie.

34

Co tej LFP tak zależy żeby nie było goal line? Wszędzie sprawdza się już latami,a tu średniowiecze.O ile VAR może być kwestią sporną,o tyle o technologii goal line po prostu nikt nie powinien dysponować.

0

Redakcjo może zaktualizowalibyście listę kontuzjowanych?Sergi Roberto już się wyleczył,Arda Turan też,a Mascherano nie ma w ogóle na tej liście,przez co niektórzy nie wiedzą dlaczego ktoś nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?