Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z niego nic już nie będzie,szkoda bo były duże oczekiwania wobec niego.
6
W 4-4-2 którym przeważnie gramy przeciwko najlepszymi będzie to tak wyglądać:
Ter Stegen - Roberto,Pique,Umtiti,Alba - Dembele, Busquets,Rakitić,Coutinho - Messi,Suárez
MIAZGA!
0
Hmm przy zaprezentowaniu koszulki w filmiku Barca dala same nazwisko bez numeru.Jestem ciekaw czy będzie to ta 7 czy jednak 14.Wszystko mi jedno, najważniejsze że jest u nas,do teraz ciężko mi uwierzyć :D
2
Ktoś na rower wyszedł w końcu :D
1
O której dokładnie była oficjalka?Bo mnie nie było :D
7
Nanana mamy Coutinho i Stoch legenda,jak ja się cieszę!!
0
I taki tekst że sędziowie już nie wyciągają tak 19,a za 5 sekund 4 razy 19 XD
2
Pozamiatałeś XD
3
Przez to go wyebali XD
1
Na polską stronę Liverpoolu nie idzie wejść XD!
2
Paul Joyce:Cou w Barcelonie za 142 mln £!
James Pearce:Cou leci do Barcelony!
Dwaj najwiarygodniejsi dziennikarze z Liverpoolu potwierdzają transfer!Na 100% jest nasz!
1
Couuuuutiiinhooooo
1
Właśnie byłem w takiej jakby dzielnicy Budvy czyli Bečici.A w czasie jazdy bodajże właśnie w Kotorze przebywałem promem,kraj mega gościnny,ale dużo Ruskich i Serbów, którzy nie przepadają za Chorwacją i jeżdżą do Czarnogóry nad morze,polecam tak samo jak Chorwację.
0
Byłem w Chorwacji i Czarnogórze,polecam tę 2 kraje, zupełnie różniące się!
5
Vermaelen nigdzie się nie rusza.
24
Różnica z Coutinho w tym okienku jest taka że w lato wszyscy związani z Liverpoolem i ligą angielska (czyt.Balague) dementowali wszystkie hiszpańskie gazety,że Coutinho przejdzie.Teraz wszyscy związani z Liverpoolem piszą,że odejdzie,a sam Balague nie dementuje tylko potwierdza kontakty.Dlatego ja wierzę,że te wszystkie informacje są prawdziwe.
0
Skoro w poniedziałek ma być ta rzekoma prezentacja to najpóźniej dziś powinna być oficjalka,a Coutinho do poniedziałku, wydaje mi się że po meczu z Levante coś ogłoszą.
0
Tak tak wiem,tylko napisałem "ona" bo myślałem o myszy,tej myszy.
7
Tylko że ta Jerry będzie o wiele większych rozmiarów i takiego Toma to w całości mogłaby zjeść XD
0
Llorente w tym Realu jest beznadziejny,a Ceballos słaby.Przy tych duetach można tylko dyskutować który jest ch**owszy XD
8
Jak zagrał dziś Dani Kabanos?
0
Denis to dramat w Barcelonie,taka prawda
0
Nie dziwię się że Orłowski nie umie ogarnąć jak ta piłka wróciła jak na codzien amatorsko nie gra w piłkę,kto gra ten wie że może takiej rotacji dostać.
0
Arnaiz grał raptem kilka meczy w tym sezonie w pierwszej drużynie,a strzelił i zrobił więcej goli niż Deulofeu.Do pierwszej drużyny go!
0
A gdzie ja powiedziałem,że Ty to napisałeś?Po prostu tak interpretuje Twoje reakcje na czyjeś infa.
17
Mi się najbardziej śmiać chce z Barcainfo jak od razu się czepia, mysli że tylko on może tu coś wrzucać,ale nie jest pępkiem świata.
18
Kolejny dowód na to że ziemia jest płaska.
14
Lubię Getafe i lubię Grzegorza, więc to byłaby fajna opcja.
Nie powiedział żaden Culé
10
Skończ już pieprzyć i szukać przekrętów...
1
6 i 7 to kwestia czasu,na pewno szybko to nastąpi.Pozostale zależne od jego formy.