0

Z niego nic już nie będzie,szkoda bo były duże oczekiwania wobec niego.

6

W 4-4-2 którym przeważnie gramy przeciwko najlepszymi będzie to tak wyglądać:

Ter Stegen - Roberto,Pique,Umtiti,Alba - Dembele, Busquets,Rakitić,Coutinho - Messi,Suárez

MIAZGA!

0

Hmm przy zaprezentowaniu koszulki w filmiku Barca dala same nazwisko bez numeru.Jestem ciekaw czy będzie to ta 7 czy jednak 14.Wszystko mi jedno, najważniejsze że jest u nas,do teraz ciężko mi uwierzyć :D

2

Ktoś na rower wyszedł w końcu :D

1

O której dokładnie była oficjalka?Bo mnie nie było :D

7

Nanana mamy Coutinho i Stoch legenda,jak ja się cieszę!!

0

I taki tekst że sędziowie już nie wyciągają tak 19,a za 5 sekund 4 razy 19 XD

2

Pozamiatałeś XD

3

Przez to go wyebali XD

1

Na polską stronę Liverpoolu nie idzie wejść XD!

2

Paul Joyce:Cou w Barcelonie za 142 mln £!
James Pearce:Cou leci do Barcelony!

Dwaj najwiarygodniejsi dziennikarze z Liverpoolu potwierdzają transfer!Na 100% jest nasz!

1

Couuuuutiiinhooooo

1

Właśnie byłem w takiej jakby dzielnicy Budvy czyli Bečici.A w czasie jazdy bodajże właśnie w Kotorze przebywałem promem,kraj mega gościnny,ale dużo Ruskich i Serbów, którzy nie przepadają za Chorwacją i jeżdżą do Czarnogóry nad morze,polecam tak samo jak Chorwację.

0

Byłem w Chorwacji i Czarnogórze,polecam tę 2 kraje, zupełnie różniące się!

5

Vermaelen nigdzie się nie rusza.

24

Różnica z Coutinho w tym okienku jest taka że w lato wszyscy związani z Liverpoolem i ligą angielska (czyt.Balague) dementowali wszystkie hiszpańskie gazety,że Coutinho przejdzie.Teraz wszyscy związani z Liverpoolem piszą,że odejdzie,a sam Balague nie dementuje tylko potwierdza kontakty.Dlatego ja wierzę,że te wszystkie informacje są prawdziwe.

0

Skoro w poniedziałek ma być ta rzekoma prezentacja to najpóźniej dziś powinna być oficjalka,a Coutinho do poniedziałku, wydaje mi się że po meczu z Levante coś ogłoszą.

0

Tak tak wiem,tylko napisałem "ona" bo myślałem o myszy,tej myszy.

7

Tylko że ta Jerry będzie o wiele większych rozmiarów i takiego Toma to w całości mogłaby zjeść XD

0

Llorente w tym Realu jest beznadziejny,a Ceballos słaby.Przy tych duetach można tylko dyskutować który jest ch**owszy XD

8

Jak zagrał dziś Dani Kabanos?

0

Denis to dramat w Barcelonie,taka prawda

0

Nie dziwię się że Orłowski nie umie ogarnąć jak ta piłka wróciła jak na codzien amatorsko nie gra w piłkę,kto gra ten wie że może takiej rotacji dostać.

0

Arnaiz grał raptem kilka meczy w tym sezonie w pierwszej drużynie,a strzelił i zrobił więcej goli niż Deulofeu.Do pierwszej drużyny go!

0

A gdzie ja powiedziałem,że Ty to napisałeś?Po prostu tak interpretuje Twoje reakcje na czyjeś infa.

17

Mi się najbardziej śmiać chce z Barcainfo jak od razu się czepia, mysli że tylko on może tu coś wrzucać,ale nie jest pępkiem świata.

18

Kolejny dowód na to że ziemia jest płaska.

14

Lubię Getafe i lubię Grzegorza, więc to byłaby fajna opcja.




Nie powiedział żaden Culé

10

Skończ już pieprzyć i szukać przekrętów...

1

6 i 7 to kwestia czasu,na pewno szybko to nastąpi.Pozostale zależne od jego formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?