Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie.Glupota Valverde że wystawia Inieste i tak samo Pique.
1
Moim zdaniem za mocny skład,nie lekcewaze Eibar,jednak ranga meczu z Chelsea jest o wiele wyższa niż 3 punkty w meczu z Eibar,Iniesta w pierwszym,Cou na ławce,po co Pique jak może być Mina? Busquets powinien wreszcie odpocząć, według mnie Valverde zawalił tym składem
10
Zaraz składy i walka o to kto je pierwszy wklei.Ciekaw jestem kto dziś zbierze najwięcej zielonych.
6
Ja myślę że Żyła powinien skakać za Kota,to jest taki wieczny talent typu Brożek, który nigdy nie odpalił.Zyla na pewno byłby dziś o wiele wyżej.
11
Dla Szaranowicza Andreas,Anders i Andres to chyba to samo.
5
Ale ciebie muszą piec te wygrane Realu i gole Ronaldo
5
Mam nadzieję że będzie grał po kontuzji częściej niż Mina,należy mu się.Jest w ostatnim czasie genialny i grzechem byłoby go odrzucić.
5
"Asysty" przy 2 golach "z dupy",do tego pierwszą nie można nazwać asystą bo bramkarz odbił jego dośrodkowanie i sam nabił CR7.
0
Marzę o Lidze Mistrzów w tym sezonie, marzę o odpowiedz i zamknięcie definitywne serii Realu M na zawsze (a przynajmniej na dłuższy czas).Mam nadzieje że Valverde wystawi megaa rezerwowy skład i nawet kilku chłopaków Barcy B na Eibar,bo Chelsea i liga mistrzów na ten moment powinna być naszym priorytetem nr 1.Jako Culé nie wyobrażam sobie odpadnięcia poraz kolejny od sezonu 14/15,mamy dosyć bezpieczną przewagę punktową w lidze, więc w lidze mistrzów chłopacy muszą dać z siebie te 110%.
23
Thiago to bardziej "6" niż "8",pozycja Iniesty to Coutinho
0
Szczerze to mi ten przebieg lata,mam zadbane autko ,mechanicy chwalą nie wiedząc że było serwisowane że części jak nowe,Aku czy zimówki z Michelin też jak nówki, dlatego o tym przebiegu tak Ci mówię co mam w papierach,ale zdaje sobie sprawę że mogły być wałki.
0
Raczej chodziło mi o koszty wymiany silnika przy zerwaniu paska, które byłyby ogromne.A na papierach Niemieckich mam ile było przebiegu we wrześniu 2016 bo auto było serwisowane,po za tym w Niemczech jest karalne cofanie licznika i można iść siedzieć więc wątpię że ktoś ryzykowałby przy serwisowaniu auta.
0
Muszę sprawdzić własnie w którym roku był wymieniany bo sam nie wiem
0
Auto było serwisowane w Niemczech do kwietnia 2017,mam w papierach to i na pewno był wymieniany przy 120 000
0
2.0 benzyna 131 KM
0
Mam pytanie do osób siedzących w mechanice,pytam informacyjnie.Mam audi A4 B6 i chciałem zapytać o wymianę paska rozrządu.Ogolnie auto sprowadzone z Niemiec, aktualnie przebieg 178 000 km.Pasek czy tam wałek rozrządu był wymieniany przy 120 000,a więc 58 000 juz po wymianie.I mam pytanie, mam się spieszyć i bać o silnik i myśleć już o wymianie czy spokojnie mogę śmigać jeszcze?Pytam bo silnik w takim aucie to droga sprawa i tu nie chodzi o to by ryzykować.Oczywiscie i tak będę gadał z mechanikiem i niech mi nikt nie zarzuca że jestem głupi że o to pytam na necie bo pytam tylko by się doinformować.
1
Nie ma się co cieszyć że nie układa im się gra bo tak wygrali ligę mistrzów w zeszłym sezonie i tak już pokonali PSG,nie wiem jak oni to robią,ale uważam że tylko my ich możemy wyeliminować,po tym meczu z PSG ja chcę na nich trafić,albo my albo oni.
33
Uwielbiam te chwile gdy nie ma nikogo na liście kontuzjowanych,wraca Vermaelen do treningów i Valverde ma 22 ludzi zdolnych do gry,a na mecz musi skreślić 4 nazwiska.Idzie i rotować i wybierać najlepszych.
3
Chyba jeśli nie my to nikt tych frajerów nie wyeliminuje,3 bramki tak z dupy że to się w pale nie mieści.Jesli awansujemy to chce ich w ćwierćfinale, chce na własne oczy zobaczyć czy dadzą radę nam się postawić
2
Marcelo krzyczał tak jakby co najmniej nogę mu urwało,przed powtórka myślałem że ma po nodze.
6
Według mnie słuszny.
4
Mimo wszystko 1:1 lepsze niż 0:0
2
Skoro robisz to jak chcesz a nie tak jak głosi biblia to popełniasz grzech.Post to post i trzeba go dziś przestrzegać.
1
Nie zawsze umieli się spiąć na LM,w tym sezonie choćby na Tottenham
1
Jak ktoś się dziwi to niech zobaczy zdjęcie jego głowy, wygląda jak pęknięta,wgnieciona piłka.
http://e2.365dm.com/17/05/16-9/20/skysports-ryan-mason-hull_3952531.jpg?20170513152119
0
Nie oglądałem meczu.Co się stało że tylko remis?
4
W nagłówku "Bordas", w artykule "Bordelas"
Gratuluję autorowi.
13
Tak,na 100% i się nie kłóć,to nasz jedyny dostępny stoper,gadasz głupoty
35
Alba i Rakitić dopiero co odpoczywali z Espanyolem,nie lekceważ Getafe.
0
Skład na Getafe,co myślicie?
Ter Stegen - Semedo,Mina,Busquets,Alba - Sergi Roberto,Paulinho,Rakitić,Coutinho - Messi,Suárez
Ja bym to tak ustawił, minimalne rotacje, zważywszy na formę i pozycję w tabeli Getafe,nie należy ich lekceważyć.Na drugą połowę wpuściłbym Paco za Suareza, Dembele o ile będzie gotów za Roberto i Denisa Suareza za Paulinho.O ile wszystko pójdzie bo dobrej myśli oczywiście.