Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele to typowy gość na kontry,oby jednak odnalazł się też w ataku pozycyjnym.
0
To źle z Tobą,śmiejesz się jak gupi do syra
6
Nie rozumiem :'(
0
Polska może w tegorocznej Eurowizji zawojować.Najlepsza nasza piosenka napewno w ostatniej dekadzie,no ale wiadomo jak to ostatnio wyglądało...
14
Aha,a jak graliśmy z Neymarem i Messim po bokach i z Xavim i Iniesta w środku to też dostawaliśmy baty,bo to zbyt ofensywny skład?
102
Upokorzą się czy go zrobią czy nie.Dopiero będzie dla nich wstyd jak wszystkie pozostałe drużyny zrobią szpaler Barcelonie a tylko oni odpuszczą.Wtedy dopiero będzie wstyd.
4
Ten SEZON pokazał że Iniesta musi odejść,oceniam przez pryzmat 1-2 sezonów a nie jednego meczu z Sevilla.Iniesta już nie wytrzymuje trudu sezonu i nie daje w każdym meczu tyle co kiedyś.Mamy Coutinho nominalnego następcę,a na szczęscie Andres wie kiedy zejść ze sceny,ja się cieszę,bo sportowo drużyna tylko może zyskać.
0
Jaki jest aktualny kurs ze real wygra ligę mistrzów? Jakąś 100 bym postawił.
0
Ramos profesor dziś
1
Nie polegną,uwierz mi
0
Będzie 3 liga mistrzów, mówiłem że to nie fart,oni są bo prostu najlepsi niestety...
0
I po jednym meczu to stwierdzasz gdzie wzedl kompletnie nie rozgrzany?
0
Dla mnie to już nie jest fart, niestety ale oni są świetni, jeśli przejdą Bayern Heynckesa udowodnią a właściwie tylko potwierdzą że są najlepsi.
2
Nigdy nie chciałbym takiego panikarza w bramce jakim jest Navas.
2
Komentarz usunięty
13
Ale mnie wkur*** to eleven.Chce sobie zobaczyć mecz Bayernu i nigdy nie mogę tak samo Borussii.Place, kupiłem to bo mają 4/5 najlepszych lig i mieli puszczać najlepsze mecze,a oni w trakcie sezonu się sprzedali, no ludzieee...W przyszłym sezonie będzie jeszcze większy kabaret,a miałem ich za zbawicieli polskiej telewizji sportowej.Żałosne jest to w jakim kierunku idą i mimo że pewnie za tą sprzedaż kilkunastu meczy coś zyskają,to stracą wielu wkurzonych abonamentów tak jak ja i szacunek jaki kiedyś mieli.
7
Paco jak najbardziej zdał egzamin, napastnika ocenia się po liczbach,a on po raz kolejny trafił i zaliczył do tego asystę
9
Nie Real taka odpowiedź
1
Kto pierwszy dziś poda składy?Mam nadzieje że wiadomo kogo ktoś wyprzedzi i ten będzie miał ból pewnej części ciała.
0
Jak myślicie,boli kibiców Realu że możemy zdobyć kolejny puchar króla i kolejną już ligę w ostatnich latach czy po prostu już się przyzwyczaili? :D
2
Trochę się z tymi rotacjami spóźnił,o jakieś 2 miesiące
16
Jak mucha na kupie.
0
Mam nadzieje, że z Celtą zagra od pierwszych minut Cillessen, a nie ter Stegen z wiadomych wzgledów. No ale to Valverde, więc spodziewam się ter Stegena.
23
Marzę o powrocie Thiago, ależ on by pasował do Busquetsa i Coutinho.To by była miazga,a brakuje właśnie tego typowego Xaviego w środku,do dziś żałuję że Tito nie wpuszczał go częściej
0
Jest i Semedo!Dawaj!
8
No i Denis też sobie teraz dopiero posiedzi xD
19
Teraz to dopiero Dembele posiedzi
3
Denis dostaje 6 minut,to jeszcze 3 minuty Paco i będę zadowolony xD
17
Nie wierzę, jeszcze Coutinho schodzi XD
0
Gdzie są zmiany?