1

Dembele to typowy gość na kontry,oby jednak odnalazł się też w ataku pozycyjnym.

0

To źle z Tobą,śmiejesz się jak gupi do syra

6

Nie rozumiem :'(

0

Polska może w tegorocznej Eurowizji zawojować.Najlepsza nasza piosenka napewno w ostatniej dekadzie,no ale wiadomo jak to ostatnio wyglądało...

14

Aha,a jak graliśmy z Neymarem i Messim po bokach i z Xavim i Iniesta w środku to też dostawaliśmy baty,bo to zbyt ofensywny skład?

102

Upokorzą się czy go zrobią czy nie.Dopiero będzie dla nich wstyd jak wszystkie pozostałe drużyny zrobią szpaler Barcelonie a tylko oni odpuszczą.Wtedy dopiero będzie wstyd.

4

Ten SEZON pokazał że Iniesta musi odejść,oceniam przez pryzmat 1-2 sezonów a nie jednego meczu z Sevilla.Iniesta już nie wytrzymuje trudu sezonu i nie daje w każdym meczu tyle co kiedyś.Mamy Coutinho nominalnego następcę,a na szczęscie Andres wie kiedy zejść ze sceny,ja się cieszę,bo sportowo drużyna tylko może zyskać.

0

Jaki jest aktualny kurs ze real wygra ligę mistrzów? Jakąś 100 bym postawił.

0

Ramos profesor dziś

1

Nie polegną,uwierz mi

0

Będzie 3 liga mistrzów, mówiłem że to nie fart,oni są bo prostu najlepsi niestety...

0

I po jednym meczu to stwierdzasz gdzie wzedl kompletnie nie rozgrzany?

0

Dla mnie to już nie jest fart, niestety ale oni są świetni, jeśli przejdą Bayern Heynckesa udowodnią a właściwie tylko potwierdzą że są najlepsi.

2

Nigdy nie chciałbym takiego panikarza w bramce jakim jest Navas.

2

Komentarz usunięty

13

Ale mnie wkur*** to eleven.Chce sobie zobaczyć mecz Bayernu i nigdy nie mogę tak samo Borussii.Place, kupiłem to bo mają 4/5 najlepszych lig i mieli puszczać najlepsze mecze,a oni w trakcie sezonu się sprzedali, no ludzieee...W przyszłym sezonie będzie jeszcze większy kabaret,a miałem ich za zbawicieli polskiej telewizji sportowej.Żałosne jest to w jakim kierunku idą i mimo że pewnie za tą sprzedaż kilkunastu meczy coś zyskają,to stracą wielu wkurzonych abonamentów tak jak ja i szacunek jaki kiedyś mieli.

7

Paco jak najbardziej zdał egzamin, napastnika ocenia się po liczbach,a on po raz kolejny trafił i zaliczył do tego asystę

9

Nie Real taka odpowiedź

1

Kto pierwszy dziś poda składy?Mam nadzieje że wiadomo kogo ktoś wyprzedzi i ten będzie miał ból pewnej części ciała.

0

Jak myślicie,boli kibiców Realu że możemy zdobyć kolejny puchar króla i kolejną już ligę w ostatnich latach czy po prostu już się przyzwyczaili? :D

2

Trochę się z tymi rotacjami spóźnił,o jakieś 2 miesiące

16

Jak mucha na kupie.

0

Mam nadzieje, że z Celtą zagra od pierwszych minut Cillessen, a nie ter Stegen z wiadomych wzgledów. No ale to Valverde, więc spodziewam się ter Stegena.

23

Marzę o powrocie Thiago, ależ on by pasował do Busquetsa i Coutinho.To by była miazga,a brakuje właśnie tego typowego Xaviego w środku,do dziś żałuję że Tito nie wpuszczał go częściej

0

Jest i Semedo!Dawaj!

8

No i Denis też sobie teraz dopiero posiedzi xD

19

Teraz to dopiero Dembele posiedzi

3

Denis dostaje 6 minut,to jeszcze 3 minuty Paco i będę zadowolony xD

17

Nie wierzę, jeszcze Coutinho schodzi XD

0

Gdzie są zmiany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?