Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skończcie, ciężki teren,gąszcz rywali w polu karnym, nawet Guardiola nic by tu nie wymyślił
0
Lubię Varana,nienawidzę Ramosa
1
Jakie rotacje?Chłopie my ten mecz musimy wygrać,następny mecz mamy dopiero za tydzień,rotacje można robić na mniej wymagającego rywala na Camp Nou,a nie ma Athletic na wyjeździe
0
Już przeszedł do legend tego klubu i do tego jako wychowanek,super.
6
Ja dalej szukam szczęki na podłodze po akcji na 6:1 *_______*
0
Ja wiem o kogo chodzi :)
1
Synek wiem że nie muszę i właśnie nie zamierzałem,chodzi mi o informację przy tym linku żeby właśnie tam nie potrzebnie nie wchodzić.
2
Może napisz że polityczne oświadczenie,wielu nie interesuje polityka i robi się nie potrzebny clickbait gdyż każdy spodziewa się jakiegoś oświadczenia Barcy.
1
Raczej gol Gotze bardziej mnie cieszy
0
Ty coś chyba masz do Abiego mi się wydaje.
1
Reszta jak reszta,ale w Malcomie to ja nic nigdy nie widziałem,nie gra kompletnie nic i nie pasuje IMO po prostu do tego stylu gry.
6
Cieszy powołanie Oriola Buaquetsa,nie ukrywam że obok Puiga liczę na tego gościa najbardziej z Barcy B,idealny następca Sergio,oby się nie spalił tak jak inni przed nim.
8
Chyba chcą pokazać na siłę że panują nad sytuacją kartek :D
0
Nie dość że ten Chumi to żaden talent, to jeszcze Barca może na tym ucierpieć
2
Czepiasz się na siłę,nic jeszcze nie wiadomo,więc mecz normalnie się odbywa.
0
No ale nie masz podanych danych więc nie da rady,więc jak?
0
Tak i zespoły typu Charlton,Bolton,Reading,Watford,Middlesbrough czy Portsmouth w Premiership,wyrównana liga i wielka czwórka stworzona przez United,Chelsea,Arsenal i Liverpool.Wszystko to sprawdzane na telegazecie łączone z zajebista kariera w trybie menadżerskim w Fifie 08.Nostalgia :D
5
Gimby nie znajo :D Kto pamięta stare biedne City i Micaha Richardsa na prawej obronie?
0
Hmm ja widzę De Jonga jako naturalnego zastępcę/konkurencję dla Arthura na pozycji typowego środkowego pomocnika.W roli pivota nie widziałbym Sampera,który był typowany jajo następcę Busiego,a widziałbym innego z Busquetsów czyli Oriola.Trio O.Busquets,Arthur/De Jong,Riqui Puig w przyszłości wyglądałoby nieziemsko choć trzeba to oczywiście brać z przymrużeniem oka bo ilu to było hiper talentów z la masii,którzy po prostu byli/są za słabi na grę w takim klubie(Cuenca,Tello,Montoya,Bartra,Deulofeu,Munir czy Samper),Ale były też niespodzianki typu Sergi Roberto,który od początku był spisywany na straty,a okazał się bardzo dobrym zawodnikiem,który po prostu potrzebował czasu i zmiany pozycji,aby pokazać pełnię swoich możliwości.Warto czekać,warto dawać szansę i przede wszystkim w przypadku Roberto posypać głowę popiołem.
1
Ktoś mi powie czemu Napoli na swoim stadionie ma zawsze puste trybuny na dolnych sektorach?Nie wierzę że nie ma chętnych na ich mecze a zawsze mnie to ciekawiło bo to bardzo szpeci tą drużynę i ten stadion.
0
No to masz xD
0
Messi same błędy,słabiutko mecz jak narazie
1
Kubacki*
0
Nie ma tego meczu na Polsacie sport...
0
Dajcie mi linka na telefon do meczu realu
6
Jak ja tego japońca nie trawię...
4
Ale mnie wkurza Święcicki z tym błędem Skorupskiego,gada tak jakby wpuścił fleje a był to ciężko strzał dla bramkarza,idealny kozioł przed nim
3
Raczej że Messi nadal lepszy od Ronaldo
15
Brakuje mi Neymara i zawsze to bede powtarzał,nikt nie robi i nie będzie robił takiego show jakim on nas częstowal,nawet w tym "trybie ekonomicznym"
0
Uwierz mi ze ja sie lepiej znam od tych pseudokomentatorow,faul ewidetny gosciu,Pique odpychany,nie widział odepchniecia z tylu więc nie mógł aktorzyc