Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda Gimeneza
0
Kolejny aktor, szkoła Neymara
4
Co ciekawe szansę na to ma jeszcze obrońca Szwecji Andreas Granqvist, który dwa gole na tym turnieju dla trzech koron strzelił z rzutów karnych.
2
Vela jest zajeb****, zmarnował się według mnie, potencjał ma na największe kluby
34
I to był według mnie błąd mimo że jestem ogromnym fanem talentu Dembele.Mbappe pasowałby jak ulał w miejsce Neymara,mielibyśmy nowego Henry'ego na lewej flance.Dembele gra na prawej i według mnie Mbappe lepiej nadaje się do ataku pozycyjnego niż Dembouz,który jest stworzony do taktyki grania z kontry.
2
Messa i Messi xD
1
Ale Messi stracił tą szybkość która zawsze miał
0
A ja chcę zobaczyć Dybale,kto jak nie on będzie lepiej zmotywowany?
0
A kogo to obchodzi
3
Narazie jest przerwa więc nie takie zaraz
0
Odwolajcie to co mówiliście
0
Nie powinno tak być, powinien być ktoś całkowicie neutralny
4
O Sampaolim mówiło się tak samo,a teraz jazda po nim.
0
Nie zesrej sie xD
7
Czemu zmienili doliczony czas z 6 na 9 minut? Pierwszy raz się z tym spotykam
0
Goooooollll!!!!
0
Z Francją może być w praktyce łatwiej niż nam się wydaje,to Francja zapewne będzie atakować,a Argentyna może grać z kontry przez co Messi może mieć o wiele więcej swobody.Mam nadzieję że tak ten mecz będzie wyglądał,tam teoretycznie mógłby się wtedy przydać szybki Di Maria na skrzydle.
0
Rojo wam zamknął usta,brawo!
0
Nie no chłopacy niestety tu karny ewidentny,nie ma drukarni
0
Nie znasz go.
0
Wszyscy chcą Aguero,ale co on grał z Chorwacją?To samo co higuain dziś czyli nic.A potem płacz że gra kape.Jak już go wprowadzać to za pomocnika i jednego więcej z przodu żeby odciążyć Messiego, trzeba ryzykować.Jestem ciekaw Dybali,mógłby wejść.
0
On ma kompleks Messiego i Barcelony
0
Gdzie jest VAR?
2
Petr Cech się przypomniał...
0
Chce widzieć taka Argentyne zawsze, zaangażowanie 150%,uwierzyli po golu Leo.
1
Jak on to zrobił!!Wow.
1
Fajny kurs na wyjście Islandii z grupy bo aż 6.Mysle że opłaca się postawić dla grających.
0
To się wszystko odwróci ale jaja!
0
Wielki Ronaldo hahah
1
Jaki strzał Amrabata *-*