6

Szkoda Gimeneza

0

Kolejny aktor, szkoła Neymara

4

Co ciekawe szansę na to ma jeszcze obrońca Szwecji Andreas Granqvist, który dwa gole na tym turnieju dla trzech koron strzelił z rzutów karnych.

2

Vela jest zajeb****, zmarnował się według mnie, potencjał ma na największe kluby

34

I to był według mnie błąd mimo że jestem ogromnym fanem talentu Dembele.Mbappe pasowałby jak ulał w miejsce Neymara,mielibyśmy nowego Henry'ego na lewej flance.Dembele gra na prawej i według mnie Mbappe lepiej nadaje się do ataku pozycyjnego niż Dembouz,który jest stworzony do taktyki grania z kontry.

2

Messa i Messi xD

1

Ale Messi stracił tą szybkość która zawsze miał

0

A ja chcę zobaczyć Dybale,kto jak nie on będzie lepiej zmotywowany?

0

A kogo to obchodzi

3

Narazie jest przerwa więc nie takie zaraz

0

Odwolajcie to co mówiliście

0

Nie powinno tak być, powinien być ktoś całkowicie neutralny

4

O Sampaolim mówiło się tak samo,a teraz jazda po nim.

0

Nie zesrej sie xD

7

Czemu zmienili doliczony czas z 6 na 9 minut? Pierwszy raz się z tym spotykam

0

Goooooollll!!!!

0

Z Francją może być w praktyce łatwiej niż nam się wydaje,to Francja zapewne będzie atakować,a Argentyna może grać z kontry przez co Messi może mieć o wiele więcej swobody.Mam nadzieję że tak ten mecz będzie wyglądał,tam teoretycznie mógłby się wtedy przydać szybki Di Maria na skrzydle.

0

Rojo wam zamknął usta,brawo!

0

Nie no chłopacy niestety tu karny ewidentny,nie ma drukarni

0

Nie znasz go.

0

Wszyscy chcą Aguero,ale co on grał z Chorwacją?To samo co higuain dziś czyli nic.A potem płacz że gra kape.Jak już go wprowadzać to za pomocnika i jednego więcej z przodu żeby odciążyć Messiego, trzeba ryzykować.Jestem ciekaw Dybali,mógłby wejść.

0

On ma kompleks Messiego i Barcelony

0

Gdzie jest VAR?

2

Petr Cech się przypomniał...

0

Chce widzieć taka Argentyne zawsze, zaangażowanie 150%,uwierzyli po golu Leo.

1

Jak on to zrobił!!Wow.

1

Fajny kurs na wyjście Islandii z grupy bo aż 6.Mysle że opłaca się postawić dla grających.

0

To się wszystko odwróci ale jaja!

0

Wielki Ronaldo hahah

1

Jaki strzał Amrabata *-*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?