0

Białe buty, konkretnie air maxy leather. Jakie macie sposoby na wybielanie bocznych gum? Buty mają biały kolor, tylko na bokach nieco wyżółkły i moze kros wie czym je wyczyścić/czym posmarować aby nieco zvlizyly sie kolorem do góry buta?

14

Jestem chyba jednym z nielicznych, dla których Neymar jest idolem. Może jego zachowanie na boisku nie jest przeważnie najlepsze, ale oceniam umiejętności i dla mnie nie ma piłkarza o lepszej technice na świecie, top 3 w świecie piłkarskim, dla mnie numer 2 za Messim, zdecydowanie. Mam nadzieję, że skupi się tylko i wyłącznie na piłce w tym sezonie, myślę że gdyby miał głowę odporną na prowokacje, miałby głowę i spokój Messiego, zdobyły już kilka złotych piłek. Szkoda mi dwóch rzeczy, pierwszej że narobił sobie złej opinii wśród ludzi, że jest raczej piłkarzem nielubianym, drugiej że nie jest oceniany przez pryzmat umiejętności, co wynika oczywiście z tej pierwszej rzeczy. Według mnie ten kto nie umie przyznać że Ney to top jest po prostu hipokrytą

0

Ta nagroda to złota piłka czy będzie to inny plebiscyt?I kiedy?

12

@MESSIah16 za dużo tego według mnie, straciła by wtedy na atrakcyjności

0

Jeśli kupię wersję mistrzowska Fify na PS4 już teraz, dostanę ją wcześniej niż premiera, tj 24 września,a nie 27?

1

Wracaj do Barcy stary, marnujesz się w tym Betisie!

0

Spokojnie z tym Fatim, pamiętam Tello i Cuence, którzy mieli być naszymi armatami na lata, gdy wchodzili na boisko bedac jeszcze graczami dtugiej drużyny to grali jak z nut, a teraz wiadomo gdzie są.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Babochlop, kto wie czy nie chłop...

1

@Kondziu_FCB ja tam myślę, że mimo wszystko podawalyby to jakieś gazety, a była cisza. Moim zdaniem niczego niestety dziś nie będzie.

0

@chudym to nie czas na smieszkowanie...

0

@19cukier48 nie ma teraz na to czasu , wszyscy czekają na info o Neymarze

0

Jak zagrał ten Ansu Fati w meczu z Betisem?

0

@BarcaInfo Zjedli kebaby w końcu...

0

@BarcaInfo Każdy kręci do Neymara, a ten przy barze foczki wypatruje XD

2

Myślę, że koniec końców skończy się to włączeniem w transfer Neymara, samo PSG wyrażało niegdyś chęć ściągnięcia do siebie Cou, więc myślę że to on będzie główna kartą przetargową w tej operacji, tym bardziej że okienko w Anglii się zamknęło

0

@batoon Kameleon, Robinsona

5

@fcbcampeones0809 hahah większej głupoty już dziś nie przeczytam XD

2

Mowa tu o typowym prawonoznym LS, a'la Neymar,bo takiego Barcelonie brakuje

0

Typ zawodnika jakim jest Everton brakuje właśnie Barcelonie,typowy szybki,dobry techniczny skrzydłowy z dobrym uderzeniem z dystansu.W przypadku fiasku transferu Neymara zastanowiłbym się nad nim,bo jednak Coutinho to inny typ zawodnika,któremu bliżej środka boiska co gołym okiem widać w tym meczu,fajnie idzie dziś porównać te dwie pozycje i charakterystyki tych piłkarzy

6

Takiej bomby jaką załadował Paredes minimalnie nad bramką, dawno nie widziałem. Ciekawe z jaką prędkością leciała piłka

4

Co za mecz!Przy tym nie da się zasnąć.

5

W końcu znalazłem zaletę drugich zmian,bez problemu(dosłownie) można zarwać nockę na meczyk

1

Wlasnie będą zasady i zero przywilejów,co zapowiedział Al Kelaifi

2

Ci sami którzy ich odrzucają,w maju przyszłego roku znów będą plakac o starej i słabej kadrze,która potrzebuje wzmocnień.

0

Piątek strzelał rewolwerami po bramce?

3

Ten Arnold jest mega talentem,gość jest perfekcyjny i najlepszy na świecie aktualnie na swojej pozycji.

2

Ile frajerów w tej edycji ligi mistrzów:najpierw Bayern,PSG,Real,Barcelona,a teraz do tego grona dołącza Ajax.Jak można prowadzić u siebie 2:0,mieć w dwumeczu 3 do jaja i odpaść w niecałe 45 minut

1

Ciastko z jagodami

3

Czy ja słyszę pojedyńcze gwizdy na Coutinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?