Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianBarca w takim meczu? Przypomnij sobie jak wysoko grał Alves za naszych najlepszych czasów, praktycznie rozgrywał w narożniku pola karnego
10
Świetny Griezmann, aktywny Fati, Messi jak zawsze genialny+ teraz i zaangażowany, Rakitic może nie dramatyczny, ale po prostu odstajacy od reszty niczym niepasujacy puzel
27
Symulant? Palant? Gościu wchodzi mu w nogi, rozrywa getre,a wy najezdzacie na swojego zawodnika, żałosne
44
Busquets presujący bramkarza, powiem szczerze że tego jeszcze nie widziałem :O
6
Gra z pierwszej pilki, momentalnie przejście drużyny do pressingu, więcej biegania Messiego, Griezmann na swojej nominslnej pozycji, wymiennosc pozycji Fatiego. Narazie widzę takie różnice, wygląda to póki co pięknie :)
2
Raz nie ma De Jonga, dwa Arthur po kontuzji, 3 ryzyko "spalenia się" przez wyjście Puiga już w 1 składzie, także spokojnie ludzie ;)
5
Komentarz usunięty
0
@Chwytliwy wiadomka, to jest moje zdanie, ale zobaczymy czy cos pokaże, pokaże takie umiejętności jakie już pokazał choćby Fati
0
Nie wiem jak wy, ale ja osobiście nie widzę nic specjalnego w Carlesie Perezie, dla mnie jakoś tak na siłę ciagniety i niepasujący do gry u nas. Co innego widzę w Fatim,Puigu i szczególnie też lewonoznym Alexie Collado, który potrafi wziąć grę na siebie, jest bardziej wszechstronny i według mnie jest jednym z najbardziej obiecujących wychowanków. Ale Pereza bym sprzedał, myślę że nic z niego nie będzie, a teraz może być na niego nsjwiekszy hype i można nawet niezła sumke za niego wyciągnąć. Ogólnie robiłbym miejsce w tymrejonie wlasnie pod Collado, ale zobaczymy jak to się potoczy. Poszedłbym w zamianę Perez/Dani Olmo, a w pomocy właśnie Collado
0
@HassanMubarak mówisz i myślisz dokładnie o tym co ja uważam, widocznie już brakuje wytłumaczenia na to, ale szczerze mam to gdzieś
0
@wpwelement nie, po prostu czytam któryś tam post, któryś tam już dzień z rzędu i podczas polecenia, nie wyświetla się że to polecilem, a gdy chce wejść z ciekawości w dyskusje, nie jest to wykonalne, co jest jednoznaczne z usunięciem postu, gdyż gdyby usunął to dany użytkownik byłoby to napisane. Zauważyłem masę właśnie takich sytuacji, gdzie koment byl o polityce i często właśnie "znikał" po krótkim czasie od jego publikacji, nie pozdrawiam :)
2
Coś ostatnio zauważyłem, że masa postów jest usuwana na la rambli i to dosyc szybko. Jakis nowy etat w moderacji czy jakiś stary moderator z mottem "nowy rok, nowy ja"?
0
@PJ777 @barcelonaLM @Kompletny Nie chce nikogo z was atakować, ale patrząc na liczbę osób, które cieszą się taką osobą, zastanawia mnie dlaczego hejtowany i nielubiany jest za cos podobnego, tylko z poziomu murawy nasz Jordi Alba(pomijając już nieliczne dive'ingi), nierozumiem po prostu, tacy ludzie są świetni, bo pokazują że identyfikują się bardzo z klubem
2
Kto pamięta z czasów gdy jeszcze nie było la rambli, kłótnie i dyskusje którego z obiecujących Argentyńczykow powinniśmy kupić? Chodziło o Vietto z Villarreal i Dybale z Palermo. Powiem szczerze, że w tym czasie lepiej zapowiadał się Vietto i chciało go tu więcej osób, ja znowu widziałem cos w Dybali. I nie pomylilbym się, popatrzmy gdzie teraz są oboje. A w zasadzie muszę to sprawdzić gdzie gra Vietto ;)
0
@Yoshi94 to samo miałem od początku na myśli, czytając jego wpisy mam wrażenie, że wszystko to kopiuj wklej, a zmieniane są tylko nazwiska chwalonych xD
0
@norbi77 https://www.fangol.pl/view/289327/carles-alena-nie-wyklucza
Czarno na białym kolego, dla mnie jest zerem
4
Po słowach Aleñii, w których twierdzi że kibicuje Barcelonie, ale gdyby dostał ofertę od Realu to poszedłby tam, jest dla mnie stracony. Hipokryci powiedzą okej, spoczko, nie wchodzi w dupe, mówi jak jest, ale tu nie o to chodzi i to jeszcze wychowanek i katalończyk! Dla mnie to jak zdrada, nie można czegoś takiego czuć, dla mnie jako kibica to jest chore, a co dopiero gdybym był piłkarzem mojego ulubionego ukochanego klubu,niech każdy pisze co chce, poczytam, ale dla mnie żaden argument nie przejdzie
3
Ludzie jak to jest, że człowiek, który zdaje egzamin mniej się stresuje od tego, który na niego czeka i mu kibicuje. Brat zdaje właśnie w swoje 18ste urodziny, pierwsze podejście, a ja tu zaraz zjade XD Dodam, że jak sam zdawałem to też trząsłem się jak galaretka, to chyba już zależy od człowieka
0
@Hushovt tak w sumie teraz myślę, że niekoniecznie. Są oni szaleni, ale ktoś taki musi być, szczególnie przywódcy mocarstw, bo taki Kim czy Iran robiliby co chcieli. Mogłoby być jeszcze gorzej niż Ci się wydaje.
0
@xJLx kolejnym problemem jest Hezbollah, gorzej jeśli jeden konflikt będzie pociągal kolejny, jeśli zaatakowany zostałby Izrael, aż strach pomyśleć. To kolejny naród, który do gardła nie da sobie skoczyć, najbardziej uzbrojony naród na świecie(bodajże w przeliczeniu na jednego mieszkańca), obowiązkowa służba wojskowa dla kobiet, no i na rakietach też sie już znają, bo nie raz walili w Palestyńczyków. Oby do tego nie doszło.
0
@xJLx (Nie)ciekawie się robi, a co do jaj Trumpa, chyba nikomu nie musi nic udowadniać, facet ma strusie jaja
1
Według mnie największą niewiadomą dla USA zawsze była reakcja Rosji i Chin. Nie chodzi tu o atomówki, rakiety itp. Gdyby chcieli są tam w ciągu godziny i rozwalaja wszystko i wszystkich. Ale nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, reakcji Putina, który jest nieobliczalny. Iran to wrzód tego świata, razem z Koreą północną. Nie mają szans z USA, jedno jest pewne, Persowie są twardzi i zażarci, tak jest od wieków, mam nadzieję że USA wie co robi, a ten chory kraj z chorym Chamoneiem niech zdycha przez sankcje, a jeśli naprawdę on sam tego chce to militarnie, to samobójstwo skakać do Trumpa i mieszac w to/grozić Izraelowi
0
@Hubert98 Hej wracam do tej dyskusji już po turnieju 4 skoczni, byłeś taki pewien, a tu ja miałem rację. Oglądam skoki nie od dziś i wiem że Kraft jest bardzo nieregularny i bardzo często nie wytrzymuje presji, tu też spalił choć początek miał dobry, bardzo często tak ma i nie tylko on :)
0
Do mistrza świata jakby dołożył turniej 4 skoczni i to w "okresie" Stocha, wielki wyczyn
2
@student97r nie wiem co jedno ma do drugiego, bezsensu akcja i tyle XD
0
@Hiacynk ale Ty głupoty pieprzysz, odstaw fife pooglądaj więcej meczy ziomek
0
@Davvd Neymar. .
4
5 minut i ślepy zobaczy że Rakitic ustępuje umiejętnościami reszcie, dramat
0
@bafi to przez wiatry, mi też przerywa, zawsze na wiatry/silny deszcz
9
Ale Cucurella chowa do kieszeni Carvajala, coś pięknego :D a ten się już gotuje xD