0

@Bykunn to co Ci mam ku**A napisać, no tak jest i trzeba się do tego dostosować, chcesz mieć najlepszych, płać potężne pieniądze, a to jest jak przecena, ku**a mać

2

Tak myślę 60mln za Upamecano to grzech nie skorzystać przy dzisiejszych kwotach na rynku. Nawet gdybyśmy mieli obronę zabezpieczona na lata, warto za taką kasę kupić kogoś takiego, tym bardziej że my tej obrony zabezpieczonej nie mamy

1

Fabiano, Fabiano Ruiz, ajjjjj

0

@Lenioq Otuż nie.

0

0

@albi Olimpyku, dwa kluby z jednej wsi

1

Wszyscy narzekają na mecz Inter - Napoli, to polecam puścić polsat sport news i pooglądać derby Olympique Lyon - Olympique Marsylia, ćwierćfinał, ciągle 0:0 i mecz bez rewanżu, wiec bedzie ciekawie na pewno jeszcze

11

@l0Messini Ale i tak mimo wszystko liczby Alby robią wrażenie, nie powiem uniosłem brwi na kilka sekund, no ale na tej stronie nikt obiektywnie tego nie przyzna, bo przecież to niemodne chwalić Jordiego Albe.

2

@JackH ja jestem jednym z ostatnich roczników(1997), dla których dzieciństwo było nieco inne od dzisiejszego. Wychowałem się na podwórku, w erze pegazusa, video, walkmana, a więc wchodzącej technologii, ale i tak mimo to siedziało i latalo się po podwórku do samego wieczora, a zimą nie była taka jak ta dzisiejsza. Uważam swoje dzieciństwo za coś pięknego, nigdy nie zamieniłbym się czasami z dzisiejszymi dzieciakami i nastolatkami tymi młodszymi

0

@Crakitic 236 też pamiętam, przynajmniej u mnie i bodajże to była tabela premier league, która wtedy tak bardzo śledziłem i oglądałem

29

Kto za dzieciaka oglądał magazyn Gol na polsacie sport, oglądając skróty meczów i sprawdzał telegazete, aby dowiedzieć się jak zmienia się tabela? Najlepsze co wspominam to oglądanie ćwierćfinałów Champions League na polsacie (głównej antenie) i sprawdzanie telegazety w przerwie co dzieje się na innych boiskach :D czasy, które nie powrócą

1

@Osioł ja mam Eleveny, także luzik gościu

0

Espanyol łapie forme, zaczął wygrywać, a dalej wraca na swoje miejsce, znów ostatni :D

4

Thiago bez kontuzji jeszcze w tym sezonie teraz tak czytam, mit co do szklanki obalony albo coś zmienił, co od razu daje efekty świetnej gry

0

Spalony był :)))

0

@ollo0 tylko Loren Moron, nikogo więcej bym nie brał pod uwagę

1

@KapiFCB właśnie gramy dobrze, zagraliśmy dobry mecz z Athleticiem, tylko byliśmy nieskuteczni, co się zemscilo

4

Ale ludzie mają tu ból dupy, gra była, było tyle sytuacji, to nie było klepanie bez celu jak za Valverde, no ale przegraliśmy to trzeba jechać po wszystkim i wszystkich, trzeba odpocząć od la rambli na jakiś czas

0

@Tasde brawo dla Ciebie jak narzekasz na grę, bo jest 0 z przodu xD Sytuację są, są, szybka wymiana podań, prostopadle sytuacje, zamknięcie przeciwnika, mówię o grze, która mnie cieszy

5

Dla mnie dobra gra,napór na bramkę, momentami zamykamy Bilbao w 16, a ludzie nadal narzekają xD To jak mamy grać żeby was zadowolić?

13

iNara Madrid! .

0

Benzema spalił spokojnie

2

Swoje dziś wybronił i to przy wyniku na styku i przy 0:0. I tak świetny występ mimo tego błędu

0

Zobaczcie ile dla Realu znaczy Varane, a w zasadzie jego brak. Ramos wcale nie jest najlepszym obrońcą na świecie bo nie jest nawet w Realu

2

@-Tomasso- przecież on nie komentuje xD

2

4 ahahahahah ahahahah

2

Sociedad mógł już piątkę strzelić, w sumie Real też miał dużo szans, powinno być z 4:2 już xD

1

@Artsss polecam Kameleona Petera Robinsona, w życiu przeczytałem 2 książki i ta była jedną z nich, tak mnie wciągnęła że sam byłem w szoku że przeczytam coś dłuższego

3

Oo widzę że interesujemy się Lorenem Moronem. To jest jedyny napastnik, którego bralbym z la ligi. Może odpalić, jest typową 9 i jak widać po wypowiedzi ciągnie go tu

0

W takiej atmosferze nie wygramy na ciężkim terenie w dodatku z takim wąskim składem, myślę że pora się nastawiac na porażkę, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, piłkarze też nie myślą, zbliża się kluczowa cześć sezonu, trzeba się skupić na grze, a nie szukać konfliktów, zcierac się na treningach, dziecinada co u niektórych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?