0

@NeroTFP nie ma szans, uwierz mi, jest jeszcze Lindvik i Kobayashi, zawsze ktoś będzie z przodu, a taka strata w TCS to jest game over, uwierz mi, lepiej się znam

0

@Janiama Geiger już nie ma szans

0

@Xavinho54 jak Ronaldo jak to Messi wygrał?

5

Problemem Stocha jest to że jak on skoczy 124 metry, wszyscy skaczą po 130, gdy on skoczy 130 i mówię sobie o fajnie, super, zajebiscie, następni skaczą po 133+. Nie ma usprawiedliwien, nie ma bo miał taki wiatr, a nie inny. Nie bójmy sobie to powiedzieć, Kamil po prostu jest w tym momencie przeciętny z przeblyskami i nie zapowiada się szybko żeby z tego dołka wyszedł

2

Tylko Celtic! Swoi za swoimi, dawać katolicy, jedziemy protestantów!

111

Dnem są takie wywiady z użytkownikiem, którego w ogóle nie znam i mało interesuje mnie jego zycie/opinia, a jeszcze większym dnem jest w takim pseudowywiadzie oczernianie innych użytkowników. Według mnie celowe działanie z celem żeby sami siebie tu wyeliminowali, szukanie zaczepki aby raz na zawsze powiedzieć im arrivederci? Słabe to, bardzo. Jestem na tej stronie już prawie 7 lat, a czytam znacznie dłużej, ale uważam, że z każdym kolejnym rokiem, mimo że rozwija się pod względem technicznym, traci na poziomie. Ta sztuczna medialnosc, jakieś złote piłki(co dla mnie jest w ogóle śmiechem). Oczywiście jest to moja opinia i nie każdy z nią musi się zgadzać, pozdrawiam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hubert98 właśnie sam siebie zgasiles, jeżeli nie przytrafi się jakiś niekorzystny wiatr, dlatego to mówię, w tym turnieju nie idzie nic założyć, bo jeden skok, jedne żałosne warunki i Cię nie ma

1

@Hubert98 tego nie idzie założyć, turniej czterech skoczni rządzi się swoimi prawami, jeden fatalny skok i Cię nie ma. Kraft nie raz był faworytem, a zawsze palił i będzie tak samo w tym roku

2

@Nano22 Need for Speed Underground

3

Pisze do was żeby zobaczyć tylko jak ta czapka mi leży, życzeń nie chce mi się składać sory

0

@prokofiew w deszczu po lesie? Fajnie umoczonym trzeba być w takie pogody.

1

Ci to mają pecha, rok w rok spiepszone święta, po tylu sytuacjach w tych meczach boli podwójnie :D

1

@Danny Gaucho on nic nie porównuje tylko właśnie pokazał Ci twoj głupi tok myślenia. To że ktoś coś kiedyś spiepszyl nie znaczy że znów to zrobi, nie ma takich reguł

2

Kto według was wygra w tym sezonie ligę mistrzów? Ja myślę że PSG. Głupie jest gadanie że co roku mają wygrać, smiechy chichy, ale w tym sezonie mają naprawdę mocną pake, zrobiło się w okoł nich cicho, co według mnie mogą wykorzystać. Jedynym problemem tego zespołu są kontuzje gwiazd, a jeśli one nie przytrafia się na wiosne, według mnie w teraz im się uda.

14

Gość Ronaldo rękę podawał, a ten wkurzony przeszedł obok xD

5

@8Iniestazo8 był karny kolego, obiektywnie i to dwa razy

0

Według mnie potrzebujemy Busiego do środka do uspokojenia gry, wyprowadzenia piłki to po primo, a dwa razi w oczy brak skrzydłowego, nikt nie robi różnicy na skrzydle(czyt. umiejętne minięcie zawodnika poprzez drybling w sytuacji 1 na 1), Fati? Przeczekalbym do 60 minuty co się wydarzy i wpuszczal go

0

Tragicznie wygląda nasza gra

1

@Konradomoreno Wydaje mi się że on zaczyna rozumieć, że popełnił błąd odchodząc z Hiszpanii, medialnosc nieco spadła, nie ma walki o złota piłkę. Nie ma Ronaldo na ustach wszystkich tak jak teraz jest z Messim

0

W takim razie chyba Roberto zagra na pivocie, a Rakitic na swojej nominalmej pozycji, przynajmniej tak to widzę, ewentualnie 4-4-2 z Roberto i Griezmannem po bokach

1

@Granto Alba wypalony? Gość przeżywa drugą młodość, gra przekozacko z Messim, jest w końcu uważany za top 3 na świecie, a Ty piszesz że jest wypalony?

1

@Encore Ja będę mówił tylko o Leo, a nie tak jak inni na siłę porównywał tego drugiego do geniusza futbolu. Statystyki ma laskę, ale patrząc na wszystko inne jest po prostu (A w zasadzie był) tylko dobry.

3


Dla podgrzania emocji. Oglądam jeden filmik i nie potrafię ich nie obrażać, nienawidzę tego białego klubu, nie mówię nic więcej bo bana wyłapie, nie umiem się doczekać jutra i mam nadzieję że będę się cieszył jak głupi do telewizora

3

Co placzecie? Dobrze jest, nie uciekli nam, mamy lidera i jeśli wygramy w klasyku uciekamy, wszystko w naszych rękach

4

Ci komentatorzy tak pieprzą że szok

0

@bartekvisca a jak było z Xavim i Iniestą? Tak samo, nie kluczem jest co chwilę zmieniać, a stworzyć duet który rozwali system

0

@Danny Gaucho dla mnie
1. Valencia
2. Sevilla i Atletico
3. Betis

0

Kibice Valencii to chyba najbardziej radykalni, najagresywniejsi i najglosniejsi kibice w Hiszpanii. Tam zawsze jest głośno, niesamowity hałas i piekło. Moim zdaniem najbardziej żyjący stadion w Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?