Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Qlewer doczytałem teraz że jest to wprowadzane, tak samo jak jazda cała dobę w terenie zabudowanym z prędkością nieprzekraczającą 50 km/h(zniesienie jazdy po 23 z prędkością 60 km/h) i pierwszeństwo pieszych przed wejściem na pasy
8
Komentarz usunięty
1
Co sądzicie o zabieraniu prawa jazdy za jazde z prędkością 140 km/h i więcej w terenie niezabudowanym? Dla niedoinformowanych jest to wprowadzane w życie
0
Puig jest za słaby, dziękuję dobranoc
4
@Hiacynk w ostatnich latach właśnie jest na odwrót, byłbym bardziej pewny wygranej gdybyśmy grali na Bernabeu
0
@kerouac lewica na pewno nie, jest prokatolicki więc to odpada
4
Jamie Vardy z kolejnym golem w kolejnej kolejce, chyba chce pobić swój własny rekord. Jest to jego, uwaga, już 15(!) gol w tym sezonie, kolejny napastnik, typowa 9 w świetnej formie. Według mnie od 3-4 lat powinien grać już w klubie z czołówki premier league, pokroju Chelsea/Tottenhamu/Arsenalu
13
Ludzie mówią Lewandowski, Lewandowski , a Timo Werner ma w tym momencie 15(!) goli w Bundeslidze przy niby życiowce jak dotąd Lewego, który ma ich 16. Dodajmy że Werner dokonuje tego w Lipsku, a nie Bayernie ;)
6
Piotrek to się dobrze czuje na bocianie i po bocianie chyba :D
0
@Janas11224 najsłabszy jego sezon to 13/14(który i tak był dobry) za Martino, ale to głównie przez kontuzje
0
Co jest z Isco? Dlaczego on tak mało gra?
2
@Pyziol Barca Tito, jesienią w pierwszej części sezonu, gdy Tito był jeszcze zdrowy(prowadził drużynę) grała bardzo dobrze, ale i przede wszystkim efektywnie. Pamiętam że w tym czasie strzelalismy najwięcej bramek, wyniki były największe z ww trenerów. Tamta Barca była maszynka do strzelania goli i w lidze zmietlismy dosłownie jesienią wszystkich. Problemy zaczęły się wiosną, ale kto śledził cały sezon wie dlaczego. Szkoda bo według mnie tamtą kadrą byka jedną jak nie najlepsza w historii. Graliśmy tiki taką, z nawet 11 wychowankami w składzie, była złota era Hiszpanów w Barcelonie(Villa,Xavi,Iniesta,Cesc,Puyol,Pique,Alba). Szkoda że tamtą drużyną z sezonu 12/13 jest głównie oceniania przez pryzmat wiosny i kompromitacji z Bayernem, ale śmiem twierdzić że gdyby wszystko co poza sportowe byłoby takie jak jesienią 2012 roku, ta drużyna walczyłaby o wszystko, o tryplet.
0
@FeloRPS teraz raczej nikogo to nie obchodzi xD
1
@Elosek to jest prowokacja, celowa
57
Cichy bohater - Sergi Roberto. Kapitalna gra w defensywie, uratował nam dupcie nieraz w tym meczu, kapitalne wejścia i wyjścia z naszego pola karnego, świetny mecz tak okiem kibica patrząc
0
Mógłby Fati wejść
26
Lewy chyba spal na prawym boku hahah
4
Na eleven komentatorzy brzmią jakby byli w żałobie :D Ja pierdziele i to wszystko bo lewy...Ja się cieszę, nigdy nie byłem za Bayernem, jestem od wielu lat za BVB i nie będę płakać, bo lewy nic nie strzelił i też bo jego drużyna przegrywa, bardzo dobrze!
0
@Arkon no i bardzo dobrze, niech przegrają
1
Nienawidzę Bayernu, heja BVB
2
@IronSanHybrid Jak muchy na świeże gówno :D
0
@mareksit
Grają już, o 13 zaczęli, 1:1 54 minuta
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@pauletaa Ja cofam na dekoderze i sikam z tempa tych ostatnich ochroniarzy :D
1
Najpiękniejszy mecz reprezentacji Polski jaki widziałem jeśli chodzi o grę i to bez największych nazwisk
2
W końcu trener, który się z nim nie pie**oli. Grasz słabo, schodzisz. Czekałem w końcu na takiego trenera, który wprost powie Ronaldo(przez zmianę) że jest słaby
5
@kenneth99 a ja trzymam kciuki za Atleti!
0
Sancho słabiutko dziś, masa strat i bierność w defensywie. Przesunąłbym Hakimiego wyżej i wpuścił Piszczka
0
@Barcelismo powinni go zawiesić na kilka dobrych meczy i tyle
0
@zadafcb sezon? On może mieć po karierze a Ty tu o sezonie gadasz