1

@Qlewer doczytałem teraz że jest to wprowadzane, tak samo jak jazda cała dobę w terenie zabudowanym z prędkością nieprzekraczającą 50 km/h(zniesienie jazdy po 23 z prędkością 60 km/h) i pierwszeństwo pieszych przed wejściem na pasy

8

Komentarz usunięty

1

Co sądzicie o zabieraniu prawa jazdy za jazde z prędkością 140 km/h i więcej w terenie niezabudowanym? Dla niedoinformowanych jest to wprowadzane w życie

0

Puig jest za słaby, dziękuję dobranoc

4

@Hiacynk w ostatnich latach właśnie jest na odwrót, byłbym bardziej pewny wygranej gdybyśmy grali na Bernabeu

0

@kerouac lewica na pewno nie, jest prokatolicki więc to odpada

4

Jamie Vardy z kolejnym golem w kolejnej kolejce, chyba chce pobić swój własny rekord. Jest to jego, uwaga, już 15(!) gol w tym sezonie, kolejny napastnik, typowa 9 w świetnej formie. Według mnie od 3-4 lat powinien grać już w klubie z czołówki premier league, pokroju Chelsea/Tottenhamu/Arsenalu

13

Ludzie mówią Lewandowski, Lewandowski , a Timo Werner ma w tym momencie 15(!) goli w Bundeslidze przy niby życiowce jak dotąd Lewego, który ma ich 16. Dodajmy że Werner dokonuje tego w Lipsku, a nie Bayernie ;)

6

Piotrek to się dobrze czuje na bocianie i po bocianie chyba :D

0

@Janas11224 najsłabszy jego sezon to 13/14(który i tak był dobry) za Martino, ale to głównie przez kontuzje

0

Co jest z Isco? Dlaczego on tak mało gra?

2

@Pyziol Barca Tito, jesienią w pierwszej części sezonu, gdy Tito był jeszcze zdrowy(prowadził drużynę) grała bardzo dobrze, ale i przede wszystkim efektywnie. Pamiętam że w tym czasie strzelalismy najwięcej bramek, wyniki były największe z ww trenerów. Tamta Barca była maszynka do strzelania goli i w lidze zmietlismy dosłownie jesienią wszystkich. Problemy zaczęły się wiosną, ale kto śledził cały sezon wie dlaczego. Szkoda bo według mnie tamtą kadrą byka jedną jak nie najlepsza w historii. Graliśmy tiki taką, z nawet 11 wychowankami w składzie, była złota era Hiszpanów w Barcelonie(Villa,Xavi,Iniesta,Cesc,Puyol,Pique,Alba). Szkoda że tamtą drużyną z sezonu 12/13 jest głównie oceniania przez pryzmat wiosny i kompromitacji z Bayernem, ale śmiem twierdzić że gdyby wszystko co poza sportowe byłoby takie jak jesienią 2012 roku, ta drużyna walczyłaby o wszystko, o tryplet.

0

@FeloRPS teraz raczej nikogo to nie obchodzi xD

1

@Elosek to jest prowokacja, celowa

57

Cichy bohater - Sergi Roberto. Kapitalna gra w defensywie, uratował nam dupcie nieraz w tym meczu, kapitalne wejścia i wyjścia z naszego pola karnego, świetny mecz tak okiem kibica patrząc

0

Mógłby Fati wejść

26

Lewy chyba spal na prawym boku hahah

4

Na eleven komentatorzy brzmią jakby byli w żałobie :D Ja pierdziele i to wszystko bo lewy...Ja się cieszę, nigdy nie byłem za Bayernem, jestem od wielu lat za BVB i nie będę płakać, bo lewy nic nie strzelił i też bo jego drużyna przegrywa, bardzo dobrze!

0

@Arkon no i bardzo dobrze, niech przegrają

1

Nienawidzę Bayernu, heja BVB

2

@IronSanHybrid Jak muchy na świeże gówno :D

0

@mareksit
Grają już, o 13 zaczęli, 1:1 54 minuta

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@pauletaa Ja cofam na dekoderze i sikam z tempa tych ostatnich ochroniarzy :D

1

Najpiękniejszy mecz reprezentacji Polski jaki widziałem jeśli chodzi o grę i to bez największych nazwisk

2

W końcu trener, który się z nim nie pie**oli. Grasz słabo, schodzisz. Czekałem w końcu na takiego trenera, który wprost powie Ronaldo(przez zmianę) że jest słaby

5

@kenneth99 a ja trzymam kciuki za Atleti!

0

Sancho słabiutko dziś, masa strat i bierność w defensywie. Przesunąłbym Hakimiego wyżej i wpuścił Piszczka

0

@Barcelismo powinni go zawiesić na kilka dobrych meczy i tyle

0

@zadafcb sezon? On może mieć po karierze a Ty tu o sezonie gadasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?