Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt zobacz zdjęcie nr 2, jest to przed kontaktem z Aurierem
1
@snoopdegie zobacz zdjęcia, Son go połamał
0
@BarcaInfo i tu jest dowód że to Son go połamał
1
Gomes ma już po karierze to raz, a Son tak samo powinien zostać zawieszony na dobre kilka meczy, co on zrobił, po co takie cos...
3
@ViscaBarca123 Chodzi mi o to, że co chwilę widzę twoje posty jaki kto nie jest świetny i na pierwszą drużynę, po czym kończy gdzieś niżej i ślad po nim znika. Nie chodzi mi tu o konkretne nazwisko, a o liczbę o ilu już tak pisałeś. Po prostu nie robi na mnie i pewnie wielu wrażenia gdy co chwilę słyszę o jakimś talencie, co nie znaczy że sądzę iż Riqui jest słabym piłkarzem
2
Samper, Adama, Munir, Grimaldo, mam wymieniać dalej?
3
@ViscaBarca123 o ilu zawodnikach Ty już tak pisałeś, a gdzie teraz są... życie pokaże na jakim będzie poziomie
0
Kovač poleci, na bank
54
My tu gadu gadu, a przy obecnym wyniku Leganes przeskakuje Espanyol, który melduje się na ostatnim 20 miejscu (tu emotka śmiechu ze łzami)
2
Koncentrao? Kłentrału
2
@AxelF Przesadzacie zdecydowanie. Faul na nogi, ale nie od tylu, taktyczny. Wiadomo,że chciał i musiał go jakoś zatrzymać, a nie połamać. Dla mnie sluszna żółta
23
Głosowałem na PiS, mam 22 lata. Nie siedzę w polityce, oceniam życie za rządów PO i PIS bo takie pamiętam. Nie jestem niczym fanboyem, ale żyje się lepiej w czasach gdy rządził PIS, i patrząc na moją rodzinę i na mnie, tyle.
2
Co oni chcą ugrać jak wszystkie szanse,kontry decydujące psuja, dosłownie zepsuli wszystkie szanse...
1
Leon jest niesamowity, te bomby *___*
0
Sory, ale roz***rdala mnie ten Kubiak od środka...
1
@Rewolucja123 Matematyka na wysokim poziomie widzę
6
Jaka jest według was najlepsza interwencja ter Stegena? Moją to od lat ta w meczu z Bayernem, ostatnia była tylko świetna, ale wszystkie inne porównuje z tą i według mnie żadna nie ma i nie będzie mieć do niej podjazdu
1
@qbuteq A gdzie napisałem, że zamiast Lahma? Lahm często grywał na LO, a Piszczek za Alabe jak najbardziej byłby dobrym wyborem
0
@BigShaq Można by jeszcze dyskutować o braku Piszczka i Goetze, ale generalnie brak zastrzeżeń
1
@KamQiX No myślę, że tak bym napisał właśnie
3
Według mnie Neuer wybroniłby te gole
0
Suarez najlepszy dziś!
1
@Cobra303 slabo gra, gościu. Trzeba być obiektywnym, a nie zakłamywać rzeczywistość bo to de Jong...
2
3 zawodników robi wrażenie: ter Stegen, Messi i Arthur. Ale 3 zawodników meczu nie wygra, reszta to dramat, dramat.
0
Arthur najlepszy, najgorszy Roberto,Suarez,Semedo,De Jong
3
Podobno strzał Suareza ciągle leci xD
2
Co Inter gra, to jest niesamowite
0
@Kacper1998 mimo wszystko Hamilton to o wiele lepszy kierowca, top 5 w historii
0
@SHIBA A ta mucha to już na twoją kolację?
10
@snoopdegie najbardziej znienawidzony przeze mnie piłkarz. Nie umiem na niego nawet patrzeć