0

@Hushovt zobacz zdjęcie nr 2, jest to przed kontaktem z Aurierem

1

@snoopdegie zobacz zdjęcia, Son go połamał

0

@BarcaInfo i tu jest dowód że to Son go połamał

1

Gomes ma już po karierze to raz, a Son tak samo powinien zostać zawieszony na dobre kilka meczy, co on zrobił, po co takie cos...

3

@ViscaBarca123 Chodzi mi o to, że co chwilę widzę twoje posty jaki kto nie jest świetny i na pierwszą drużynę, po czym kończy gdzieś niżej i ślad po nim znika. Nie chodzi mi tu o konkretne nazwisko, a o liczbę o ilu już tak pisałeś. Po prostu nie robi na mnie i pewnie wielu wrażenia gdy co chwilę słyszę o jakimś talencie, co nie znaczy że sądzę iż Riqui jest słabym piłkarzem

2

Samper, Adama, Munir, Grimaldo, mam wymieniać dalej?

3

@ViscaBarca123 o ilu zawodnikach Ty już tak pisałeś, a gdzie teraz są... życie pokaże na jakim będzie poziomie

0

Kovač poleci, na bank

54

My tu gadu gadu, a przy obecnym wyniku Leganes przeskakuje Espanyol, który melduje się na ostatnim 20 miejscu (tu emotka śmiechu ze łzami)

2


Koncentrao? Kłentrału

2

@AxelF Przesadzacie zdecydowanie. Faul na nogi, ale nie od tylu, taktyczny. Wiadomo,że chciał i musiał go jakoś zatrzymać, a nie połamać. Dla mnie sluszna żółta

23

Głosowałem na PiS, mam 22 lata. Nie siedzę w polityce, oceniam życie za rządów PO i PIS bo takie pamiętam. Nie jestem niczym fanboyem, ale żyje się lepiej w czasach gdy rządził PIS, i patrząc na moją rodzinę i na mnie, tyle.

2

Co oni chcą ugrać jak wszystkie szanse,kontry decydujące psuja, dosłownie zepsuli wszystkie szanse...

1

Leon jest niesamowity, te bomby *___*

0

Sory, ale roz***rdala mnie ten Kubiak od środka...

1

@Rewolucja123 Matematyka na wysokim poziomie widzę

6

Jaka jest według was najlepsza interwencja ter Stegena? Moją to od lat ta w meczu z Bayernem, ostatnia była tylko świetna, ale wszystkie inne porównuje z tą i według mnie żadna nie ma i nie będzie mieć do niej podjazdu


1

@qbuteq A gdzie napisałem, że zamiast Lahma? Lahm często grywał na LO, a Piszczek za Alabe jak najbardziej byłby dobrym wyborem

0

@BigShaq Można by jeszcze dyskutować o braku Piszczka i Goetze, ale generalnie brak zastrzeżeń

1

@KamQiX No myślę, że tak bym napisał właśnie

3

Według mnie Neuer wybroniłby te gole

0

Suarez najlepszy dziś!

1

@Cobra303 slabo gra, gościu. Trzeba być obiektywnym, a nie zakłamywać rzeczywistość bo to de Jong...

2

3 zawodników robi wrażenie: ter Stegen, Messi i Arthur. Ale 3 zawodników meczu nie wygra, reszta to dramat, dramat.

0

Arthur najlepszy, najgorszy Roberto,Suarez,Semedo,De Jong

3

Podobno strzał Suareza ciągle leci xD

2

Co Inter gra, to jest niesamowite

0

@Kacper1998 mimo wszystko Hamilton to o wiele lepszy kierowca, top 5 w historii

0

@SHIBA A ta mucha to już na twoją kolację?

10

@snoopdegie najbardziej znienawidzony przeze mnie piłkarz. Nie umiem na niego nawet patrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?