0

I jest spokój, mozna i tak

0

Ale zobacz co się dzieje gdy nie ma Busquetsa i Coutinho, którzy umia przytrzymać piłkę i ja rozegrać,nie ma tego przejścia w ataku

0

Przegrywamy środek przez to słabo to wygląda...

2

Oriol Buaquets go zastąpi,wierzę w tego chłopa,no on w porównaniu do Sampera,pokazał swoje umiejętności w pierwszej drużynie,A nie tylko w Barcy B,ma o wiele większy potencjał

13

I gdyby nie VAR,w półfinale byłoby City,to pokazało, że nie ma co drążyć tematu co do tej technologii, świetnej technologii

0

Gol prawidłowy IMO

1

Jestem pewien,że kiedyś w przyszłości wybuchnie wojna religijna,to już za daleko zachodzi co się dzieje

1

Co Ty gadasz,jest 2:0 I dwie strzelił Sancho,nie myl ludzi...

6

A ja się bardziej smuce, bo choć Dembele jest świetny to do Mbappe nie ma podjazdu

4

Ciekawostka
Rita Ora,Bebe Rexha,Ava Max i Dua Lipa.Co łączy te 4 znakomite artystki,które wybiły się w ostatnim czasie?Wszystkie pochodzą z Albanii czy Kosowa z rodzin albańskich.Jedynie Rita Ora spośród nich urodziła sie na bałkanach - w Kosowie,a Dua Lipa mieszkała tam przez dwa lata jako nastolatka.

0

Niezły żart na Prima aprilis

8

Hahahahah

0

Znalazłem link,włączyłem i od razu gol,no łatwy mecz widzę :p

0

Jak nazywała się strona z quizami,w których odpowiadało się na czas np.pilkarze Barcelony,11stki Barcy z poszczególnych sezonów, angielskie drużyny jakie znasz itp itd?

0

Nie umiałem się zdecydować, która końcówkę meczu wybrać,zdecydowałem Danię,a jak zobaczyłem ten remis 3-3 Szwecji to się rozczarowalem, bo myślałem że trafiłem na lepszą koncowe xD

0

Siema

17

Najlepsze jest to że kibice Betisu oprócz owacji zaczęli się kłaniać Leo przy "Messi,Messi"

0

Lampard,idol,pierwszy ulubiony piłkarz. Miał wszystko jako pomocnik,strzelał masę goli,najlepszy pomocnik w historii premier league

0

To jest takie tyyyyy rypypypyyyyy łoooooottt tytytyyyyyy?

62

No i tak ma być, cudownie

0

Stare czasy się przypomniały :')

0

Raczej szukanie nadziei

2

Ja w to nie wierzę,ja chyba płonę!

0

I mówi to o gościu,który ma bardzo rzasko spotykane,wysokie IQ?To tak jakby zaprzeczać słowom profesora na uczelni.

1

Aż z przyjemnością czeka się teraz na wypowiedzi pomeczowe:D

0

Suarez to jest tragedia,co piłka do niego to od razu wiem że jest po akcji,niesamowite jak stoczył się ten zawodnik

2

Te sędziowanie to jest dramat,co powtórka to błąd sędziego,dosłownie co powtórka. Wszystko na korzyść Realu,nawet ustawienie sędziego jest do dupy,przez niego mógł paść gol,Szkoda słów...

1

Moim zdaniem najlepszym jego sezonem w karierze był pierwszy sezon w Barcelonie czyli 14/15,kto pamięta tamtego Rakiticia ten wie.

3

Kiedyś oglądało się Barcę i pytaniem było ILE strzeli goli,teraz gdy się ogląda trzeba się martwić CZY w ogóle strzeli.Tesknie za tamtymi latami.

0

Jedyną optymistyczna myślą jest że atakiem wygrywa się mecze,a obrona mistrzostwa.Zobaczymy czy faktycznie się to sprawdzi,bo gra w ofensywie to tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?