Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jest spokój, mozna i tak
0
Ale zobacz co się dzieje gdy nie ma Busquetsa i Coutinho, którzy umia przytrzymać piłkę i ja rozegrać,nie ma tego przejścia w ataku
0
Przegrywamy środek przez to słabo to wygląda...
2
Oriol Buaquets go zastąpi,wierzę w tego chłopa,no on w porównaniu do Sampera,pokazał swoje umiejętności w pierwszej drużynie,A nie tylko w Barcy B,ma o wiele większy potencjał
13
I gdyby nie VAR,w półfinale byłoby City,to pokazało, że nie ma co drążyć tematu co do tej technologii, świetnej technologii
0
Gol prawidłowy IMO
1
Jestem pewien,że kiedyś w przyszłości wybuchnie wojna religijna,to już za daleko zachodzi co się dzieje
1
Co Ty gadasz,jest 2:0 I dwie strzelił Sancho,nie myl ludzi...
6
A ja się bardziej smuce, bo choć Dembele jest świetny to do Mbappe nie ma podjazdu
4
Ciekawostka
Rita Ora,Bebe Rexha,Ava Max i Dua Lipa.Co łączy te 4 znakomite artystki,które wybiły się w ostatnim czasie?Wszystkie pochodzą z Albanii czy Kosowa z rodzin albańskich.Jedynie Rita Ora spośród nich urodziła sie na bałkanach - w Kosowie,a Dua Lipa mieszkała tam przez dwa lata jako nastolatka.
0
Niezły żart na Prima aprilis
8
Hahahahah
0
Znalazłem link,włączyłem i od razu gol,no łatwy mecz widzę :p
0
Jak nazywała się strona z quizami,w których odpowiadało się na czas np.pilkarze Barcelony,11stki Barcy z poszczególnych sezonów, angielskie drużyny jakie znasz itp itd?
0
Nie umiałem się zdecydować, która końcówkę meczu wybrać,zdecydowałem Danię,a jak zobaczyłem ten remis 3-3 Szwecji to się rozczarowalem, bo myślałem że trafiłem na lepszą koncowe xD
0
Siema
17
Najlepsze jest to że kibice Betisu oprócz owacji zaczęli się kłaniać Leo przy "Messi,Messi"
0
Lampard,idol,pierwszy ulubiony piłkarz. Miał wszystko jako pomocnik,strzelał masę goli,najlepszy pomocnik w historii premier league
0
To jest takie tyyyyy rypypypyyyyy łoooooottt tytytyyyyyy?
62
No i tak ma być, cudownie
0
Stare czasy się przypomniały :')
0
Raczej szukanie nadziei
2
Ja w to nie wierzę,ja chyba płonę!
0
I mówi to o gościu,który ma bardzo rzasko spotykane,wysokie IQ?To tak jakby zaprzeczać słowom profesora na uczelni.
1
Aż z przyjemnością czeka się teraz na wypowiedzi pomeczowe:D
0
Suarez to jest tragedia,co piłka do niego to od razu wiem że jest po akcji,niesamowite jak stoczył się ten zawodnik
2
Te sędziowanie to jest dramat,co powtórka to błąd sędziego,dosłownie co powtórka. Wszystko na korzyść Realu,nawet ustawienie sędziego jest do dupy,przez niego mógł paść gol,Szkoda słów...
1
Moim zdaniem najlepszym jego sezonem w karierze był pierwszy sezon w Barcelonie czyli 14/15,kto pamięta tamtego Rakiticia ten wie.
3
Kiedyś oglądało się Barcę i pytaniem było ILE strzeli goli,teraz gdy się ogląda trzeba się martwić CZY w ogóle strzeli.Tesknie za tamtymi latami.
0
Jedyną optymistyczna myślą jest że atakiem wygrywa się mecze,a obrona mistrzostwa.Zobaczymy czy faktycznie się to sprawdzi,bo gra w ofensywie to tragedia.