Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chorwacja,ja im juz od początku kibicuje.
10
Sam sobie wypracował?Z Kolumbia dostał jedną z piłek przez całe boisko na nos od kolegi i to spieprzył więc skończ gadać głupoty
0
Jest jest,to tylko głupi kaprys Valverde,tak jak w przypadku Dembele
0
Mina nie jest przecież słaby,tylko Valverde na niego nie wiedzieć czemu nie stawiał
1
Lewy strasznie słabo,w sumie z przodu to on najwięcej psuł jak już szła kontra/akcja.Najlepszy Góralski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale fajna piłkę gra Chorwacja, dojdą bardzo daleko
2
Brawo Hrvatska! Liczę na was na tych mistrzostwach ;)
0
No dla mnie czarnym koniem jest zespół który nie jest wymieniany wśród głównych kandydatów do mistrzostwa(czyt.Brazylii,Niemiec,Argentyny, Hiszpanii,Francji).To jest bardzo realny czarny koń,a nie typu Egipt.
0
Chorwacja będzie czarnym koniem tych mistrzostw, myślę że dojdą do półfinału,mega podoba mi się ich gra.
0
O kur....Mbappe nie jedzie na mundial!
0
Według mnie Krychowiak dziś równie bardzo dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
12/13 w Barcelonie też byłoby więcej minut gdyby nie dziwne decyzje Tito.
0
Czyli Atletico.
0
Ktoś mi skróci o co chodzi z Griezem teraz?
0
Nie interesuje się koszykówką,ale stawiam że to Pol Gasol, który gra z 13.
0
Orientuje się ktoś czy paliwo w najbliższych dniach będzie tanieć czy drożeć?I jak to będzie wyglądać w kolejnych miesiącach, jeszcze wyżej czy osiegnelo już apogeum?
10
Mistrzostwa świata 2006 w Niemczech to moje ulubione mistrzostwa, pierwsze i z takim największym klimatem z dzieciństwa.Te piosenki, piłkarze nie panienki,ten klimat.I ta świetna gra z EA,pierwsza na takim poziomie, całkowicie osobne wydanie z mistrzostw.A to moja ulubiona piosenka z tych mistrzostw:
Kto miał wtedy te 8-10 lat i jaral się piłką już od bardzo małego ten zna ten klimat i sam przebieg mistrzostw, który też według mnie był najbardziej emocjonujący.
5
Pamiętam jak niektórzy wypisywali nazwisko Ramosa wśród najbardziej szanowanych piłkarzy Realu.Dla mnie od zawsze obok Ronaldo piłkarz którego nienawidzę.Kontrowersyjne wypowiedzi,brudna gra na boisku i pycha to cechy, które nie może mieć kapitan Realu jak i samej reprezentacji.Jedynym zawodnikiem Królewskich, którego szanuje jest tylko i wyłącznie Raul.Pilkarz kompletnie niepasujący charakterem tam.
0
1.Ale Digne jest lepszym piłkarzem i co najważniejsze doświadczonym,ogranym w europejskiej piłce,taki rezerwowy to skarb.
2.Co z tego że się najbardziej rozwinął? Jest andaluzyjczykiem, grał w Betisie od dziecka i nie przeszedł przez wszystkie szczeble La Masii.Nie możesz uznawać go za wychowanka,w sumie możesz,ale zajeżdża to hipokryzją,nie wmawiajmy sobie coś czego nie ma,a chcemy żeby było...
0
1.Po co Ci na siłę wychowanek na ławke skoro mamy Digne'a?On nie narzeka,a przy Albie nikt sie nie wybije w najblizszych latach.
2.Miranda to nie wychowanek,niby tak sie interesujesz Barcą B i juniorami,a nie wiesz,że Miranda to wychowanek Betisu.
Słabo!
0
Jeszcze zarwie i za co kupi nowy?Antonella powinna go opieprzyc.
1
Vardy to według mnie świetny napastnik,ale powinien iść do klubu z gipsu w Anglii,a nie do Hiszpanii bo zepsuje sobie karierę,a i Atletico na tym straci
2
Teatralny upadek Martinrza, kopnięcie nie było przyczyną upadku,takie akcje zdarzają się częściej w meczu i zwraca się na to aż takiej uwagi żeby dyktować karne.
20
Nie było karnego gościu,dobra decyzja sędziego, dobrze o nim świadczy że się nie zesrał.
3
http://www.fangol.pl/view/247676/pozegnalna-oprawa-kibicow
Ale malutka oprawa dla Buffona,jak na taki klub to troche taki wstyd.Co jak co ale w oprawach dla legend i ich zegnanie Barca ma najlepsze na swiecie.Taka jaka dostał Xavi i pewnie jaka dostanie Iniesta nigdzie indziej nie zobaczymy.
41
Teraz gdy Semedo i Gomes nie jadą na mundial będzie można bardziej chcieć żeby Portugalia odpadła, przynajmniej ja tak mam,bo z nimi w składzie trochę byłoby mi ich szkoda,a tak będzie beka.
0
Nie rozumiem :(
0
Węgrzy Ci którzy śpiewali tylko się do psychiatryka nadawali...