1

Chorwacja,ja im juz od początku kibicuje.

10

Sam sobie wypracował?Z Kolumbia dostał jedną z piłek przez całe boisko na nos od kolegi i to spieprzył więc skończ gadać głupoty

0

Jest jest,to tylko głupi kaprys Valverde,tak jak w przypadku Dembele

0

Mina nie jest przecież słaby,tylko Valverde na niego nie wiedzieć czemu nie stawiał

1

Lewy strasznie słabo,w sumie z przodu to on najwięcej psuł jak już szła kontra/akcja.Najlepszy Góralski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale fajna piłkę gra Chorwacja, dojdą bardzo daleko

2

Brawo Hrvatska! Liczę na was na tych mistrzostwach ;)

0

No dla mnie czarnym koniem jest zespół który nie jest wymieniany wśród głównych kandydatów do mistrzostwa(czyt.Brazylii,Niemiec,Argentyny, Hiszpanii,Francji).To jest bardzo realny czarny koń,a nie typu Egipt.

0

Chorwacja będzie czarnym koniem tych mistrzostw, myślę że dojdą do półfinału,mega podoba mi się ich gra.

0

O kur....Mbappe nie jedzie na mundial!

0

Według mnie Krychowiak dziś równie bardzo dobrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

12/13 w Barcelonie też byłoby więcej minut gdyby nie dziwne decyzje Tito.

0

Czyli Atletico.

0

Ktoś mi skróci o co chodzi z Griezem teraz?

0

Nie interesuje się koszykówką,ale stawiam że to Pol Gasol, który gra z 13.

0

Orientuje się ktoś czy paliwo w najbliższych dniach będzie tanieć czy drożeć?I jak to będzie wyglądać w kolejnych miesiącach, jeszcze wyżej czy osiegnelo już apogeum?

10

Mistrzostwa świata 2006 w Niemczech to moje ulubione mistrzostwa, pierwsze i z takim największym klimatem z dzieciństwa.Te piosenki, piłkarze nie panienki,ten klimat.I ta świetna gra z EA,pierwsza na takim poziomie, całkowicie osobne wydanie z mistrzostw.A to moja ulubiona piosenka z tych mistrzostw:



Kto miał wtedy te 8-10 lat i jaral się piłką już od bardzo małego ten zna ten klimat i sam przebieg mistrzostw, który też według mnie był najbardziej emocjonujący.

5

Pamiętam jak niektórzy wypisywali nazwisko Ramosa wśród najbardziej szanowanych piłkarzy Realu.Dla mnie od zawsze obok Ronaldo piłkarz którego nienawidzę.Kontrowersyjne wypowiedzi,brudna gra na boisku i pycha to cechy, które nie może mieć kapitan Realu jak i samej reprezentacji.Jedynym zawodnikiem Królewskich, którego szanuje jest tylko i wyłącznie Raul.Pilkarz kompletnie niepasujący charakterem tam.

0

1.Ale Digne jest lepszym piłkarzem i co najważniejsze doświadczonym,ogranym w europejskiej piłce,taki rezerwowy to skarb.
2.Co z tego że się najbardziej rozwinął? Jest andaluzyjczykiem, grał w Betisie od dziecka i nie przeszedł przez wszystkie szczeble La Masii.Nie możesz uznawać go za wychowanka,w sumie możesz,ale zajeżdża to hipokryzją,nie wmawiajmy sobie coś czego nie ma,a chcemy żeby było...

0

1.Po co Ci na siłę wychowanek na ławke skoro mamy Digne'a?On nie narzeka,a przy Albie nikt sie nie wybije w najblizszych latach.
2.Miranda to nie wychowanek,niby tak sie interesujesz Barcą B i juniorami,a nie wiesz,że Miranda to wychowanek Betisu.

Słabo!

0

Jeszcze zarwie i za co kupi nowy?Antonella powinna go opieprzyc.

1

Vardy to według mnie świetny napastnik,ale powinien iść do klubu z gipsu w Anglii,a nie do Hiszpanii bo zepsuje sobie karierę,a i Atletico na tym straci

2

Teatralny upadek Martinrza, kopnięcie nie było przyczyną upadku,takie akcje zdarzają się częściej w meczu i zwraca się na to aż takiej uwagi żeby dyktować karne.

20

Nie było karnego gościu,dobra decyzja sędziego, dobrze o nim świadczy że się nie zesrał.

3

http://www.fangol.pl/view/247676/pozegnalna-oprawa-kibicow

Ale malutka oprawa dla Buffona,jak na taki klub to troche taki wstyd.Co jak co ale w oprawach dla legend i ich zegnanie Barca ma najlepsze na swiecie.Taka jaka dostał Xavi i pewnie jaka dostanie Iniesta nigdzie indziej nie zobaczymy.

41

Teraz gdy Semedo i Gomes nie jadą na mundial będzie można bardziej chcieć żeby Portugalia odpadła, przynajmniej ja tak mam,bo z nimi w składzie trochę byłoby mi ich szkoda,a tak będzie beka.

0

Nie rozumiem :(

0

Węgrzy Ci którzy śpiewali tylko się do psychiatryka nadawali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?