3

Suarez to zwolniłby nawet akcję 3 na 1 na lewym skrzydle, zdejmijcie go bo patrzeć nie mogę...

0

Coutinho daje mi nadzieję na mega zastępcę Iniesty, jest świetny, brakuje tylko rozgrywającego

1

Gramy narazie zaskakująco fajnie i ofensywnie, przypomniała się stara Barca.

0

Obstawiam że jak pierwsi nie strzelimy gola to będziemy na deskach i nasi się nie podniosą.

18

Szkoda mi Paco, bo mamy napastnika klasowego,a w ogóle nie dostaje szans... Suarez kopie się po czole,a Paco siedzi.Najbardziej niedoceniany piłkarz w dzisiejszej Barcy.

5

Nic już z niego nie będzie,nie łudź się nawet.

0

Teraz tak myślę, że to mógłby być dobry pomysł,pod warunkiem, że gdy piłka opuści boisko/przy zmianie byłby zatrzymywany czas.Mysle że mogliby to wykorzystać np tylko w 2 połowie, wtedy nie byłoby gry na czas i wszystko byłoby sprawiedliwe.A np gdy wybije 90 minuta a drużyna będzie miała akcję to kończyć grę do momentu aż piłka opuści boisko/padnie gol.

92

Zagra ze złamanym,co to za problem dla Valverde? Wystawiał już kontuzjowanych Pique, Busquetsa i Messiego, więc i świeży Ivan da radę.

15

Jednak to prawda,że od miłości do nienawiści jeden krok
Valverde nie zawalił w tym meczu, Valverde tak jak zawsze pisałem zawalił dużo wcześniej nie rotujac składem, zajechał kluczowych zawodników.

0

Jest mi cholernie przykro po dzisiejszym wieczorze,nie jestem zły,po prostu płakać mi się chce bo tak uwielbiam te drużynę i liczyłem na tę ligę mistrzów najbardziej w tym sezonie...

0

Zajechał ich, spodziewałem się raczej przejechania po nas w półfinałach,ale jednak brak rotacji zaskoczył wcześniej

8

Tak jak my półfinał.

5

Zawał przy każdym strzale Romy...

6

Tak teraz myśle ze na taką grę przydałby się Paulinho,w takich przebitkach i z ławki on nigdy nie zawodził,tym bardziej że jest świeży bo ostatnio dużo nie grał.

0

Jeszcze tylko Gomesa brakuje XD

0

Epika,Liryka,Rakitić...

0

Umtiti niestety jest bez formy,mamy w dobrej wręcz świetnej formie Vermaelena ale co z tego jak mamy trenera który nie rotuje.

0

Dlaczego wszyscy wysyłają linki na priv a nie jak kiedyś było publicznie?

0

Ej gościu mamy wynik 4:1 nie 1:1 czy ledwo 2:1.Jest 4:1 i Roma musi strzelić aż 3 bramki!Głupoty gadasz,graliśmy wiele razy bez Busiego i dalibyśmy rade bez niego.Szkoda jego sił i zdrowia gdy nie jest w pełni zdrowy.Panika jakby było w plecy i trzebaby gonić.

4

Jasne od razu 5:0 w 5 minut bo byśmy wyszli powiedzmy bez dwóch kluczowych piłkarzy (Busquets i Suarez).Nie brońcie na siłe Valverde i nie bądzcie hipokrytami.Dla mnie to jest głupota z Busquetsem tak jak była z Pique kiedy im coś dolegało.

1

On ich zajedzie, fajnie idzie Barcelonie,ale obawiam się że może zabraknąć sił już niedługo w decydującej fazie.Przypomina się Real Ancelottiego.Busquets, Roberto i Suárez w tym meczu nie powinni zagrać nawet minuty.Lubie Valverde ale on chyba nie zna słowa rotacja tak jak Ancelotti.

0

Ile dobrych minut zagrał Gomes?W ilu zrobił takie wrażenie jak Denis? XD

0

Nie mam nic, tylko dawanie minut zawodnikom z których nic w tym klubie nie będzie jest bezsensowne.Lubie Gomesa,ale Paco i Denis powinni grać,bo dają znacznie więcej i są liczeni na przyszłość.

2

Gdzie Denis Suarez i Paco Alcacer?Gra Gomes,no kur...

0

Paco grzej się bo ja na Suareza już patrzeć nie mogę...

0

Zawsze gdy idzie jakaś super akcja i zawsze zdupi to Suárez,czy to kombinacje wcześniej czy ostatnie podanie czy wykończenie.

0

Kupiłem buty na allegro.Gdzie wydrukować lub znalezc załącznik do faktury?Niby jest wysłana na maila przy rejestracji konta allegro?O co chodzi wie ktoś?

1

Dobrze że prima aprilis bo się wystraszyłem.

0

Po takim tekście wywalilbym go od razu

1

Joshua wygra, pytanie tylko czy przed czasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?