Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez to zwolniłby nawet akcję 3 na 1 na lewym skrzydle, zdejmijcie go bo patrzeć nie mogę...
0
Coutinho daje mi nadzieję na mega zastępcę Iniesty, jest świetny, brakuje tylko rozgrywającego
1
Gramy narazie zaskakująco fajnie i ofensywnie, przypomniała się stara Barca.
0
Obstawiam że jak pierwsi nie strzelimy gola to będziemy na deskach i nasi się nie podniosą.
18
Szkoda mi Paco, bo mamy napastnika klasowego,a w ogóle nie dostaje szans... Suarez kopie się po czole,a Paco siedzi.Najbardziej niedoceniany piłkarz w dzisiejszej Barcy.
5
Nic już z niego nie będzie,nie łudź się nawet.
0
Teraz tak myślę, że to mógłby być dobry pomysł,pod warunkiem, że gdy piłka opuści boisko/przy zmianie byłby zatrzymywany czas.Mysle że mogliby to wykorzystać np tylko w 2 połowie, wtedy nie byłoby gry na czas i wszystko byłoby sprawiedliwe.A np gdy wybije 90 minuta a drużyna będzie miała akcję to kończyć grę do momentu aż piłka opuści boisko/padnie gol.
92
Zagra ze złamanym,co to za problem dla Valverde? Wystawiał już kontuzjowanych Pique, Busquetsa i Messiego, więc i świeży Ivan da radę.
15
Jednak to prawda,że od miłości do nienawiści jeden krok
Valverde nie zawalił w tym meczu, Valverde tak jak zawsze pisałem zawalił dużo wcześniej nie rotujac składem, zajechał kluczowych zawodników.
0
Jest mi cholernie przykro po dzisiejszym wieczorze,nie jestem zły,po prostu płakać mi się chce bo tak uwielbiam te drużynę i liczyłem na tę ligę mistrzów najbardziej w tym sezonie...
0
Zajechał ich, spodziewałem się raczej przejechania po nas w półfinałach,ale jednak brak rotacji zaskoczył wcześniej
8
Tak jak my półfinał.
5
Zawał przy każdym strzale Romy...
6
Tak teraz myśle ze na taką grę przydałby się Paulinho,w takich przebitkach i z ławki on nigdy nie zawodził,tym bardziej że jest świeży bo ostatnio dużo nie grał.
0
Jeszcze tylko Gomesa brakuje XD
0
Epika,Liryka,Rakitić...
0
Umtiti niestety jest bez formy,mamy w dobrej wręcz świetnej formie Vermaelena ale co z tego jak mamy trenera który nie rotuje.
0
Dlaczego wszyscy wysyłają linki na priv a nie jak kiedyś było publicznie?
0
Ej gościu mamy wynik 4:1 nie 1:1 czy ledwo 2:1.Jest 4:1 i Roma musi strzelić aż 3 bramki!Głupoty gadasz,graliśmy wiele razy bez Busiego i dalibyśmy rade bez niego.Szkoda jego sił i zdrowia gdy nie jest w pełni zdrowy.Panika jakby było w plecy i trzebaby gonić.
4
Jasne od razu 5:0 w 5 minut bo byśmy wyszli powiedzmy bez dwóch kluczowych piłkarzy (Busquets i Suarez).Nie brońcie na siłe Valverde i nie bądzcie hipokrytami.Dla mnie to jest głupota z Busquetsem tak jak była z Pique kiedy im coś dolegało.
1
On ich zajedzie, fajnie idzie Barcelonie,ale obawiam się że może zabraknąć sił już niedługo w decydującej fazie.Przypomina się Real Ancelottiego.Busquets, Roberto i Suárez w tym meczu nie powinni zagrać nawet minuty.Lubie Valverde ale on chyba nie zna słowa rotacja tak jak Ancelotti.
0
Ile dobrych minut zagrał Gomes?W ilu zrobił takie wrażenie jak Denis? XD
0
Nie mam nic, tylko dawanie minut zawodnikom z których nic w tym klubie nie będzie jest bezsensowne.Lubie Gomesa,ale Paco i Denis powinni grać,bo dają znacznie więcej i są liczeni na przyszłość.
2
Gdzie Denis Suarez i Paco Alcacer?Gra Gomes,no kur...
0
Paco grzej się bo ja na Suareza już patrzeć nie mogę...
0
Zawsze gdy idzie jakaś super akcja i zawsze zdupi to Suárez,czy to kombinacje wcześniej czy ostatnie podanie czy wykończenie.
0
Kupiłem buty na allegro.Gdzie wydrukować lub znalezc załącznik do faktury?Niby jest wysłana na maila przy rejestracji konta allegro?O co chodzi wie ktoś?
1
Dobrze że prima aprilis bo się wystraszyłem.
0
Po takim tekście wywalilbym go od razu
1
Joshua wygra, pytanie tylko czy przed czasem.