0

A więc finał z Sevilla, powtórka z 2016 roku.Nie wierzę że Valencia wklepie trójkę i nie chce słuchać kitu że jeszcze mecz się nie skończył :p mamy finał,teraz wszystkie siły na ligę mistrzów!

0

Z telefonu gdzie mam swój,a nie mam w domu z routera.

2

Czekasz na mecz cały dzień, akurat nie ma internetu 5 minut przed rozpoczęciem meczu,zaraz mnie **** strzeli,

0

A może było na odwrót? Może to prowokacja Pique była reakcją na zachowanie kibiców?

0

W 2008 miałem 11 lat i grałem w Fifę 08 kibicując Liverpoolowi Rafy Beniteza,z Torresem w największej formie życiowej,Gerardem,Xabim Alonso i Mascherano w składzie.To były czasy...

4

Loew mówił że jak on i Goetze będą zdrowi to zawsze będą w kadrze Niemiec.

4

To dopiero są wymagania,nic nie prezentować na boisku mimo wielu minut i tak gry i jeszcze odejść bo za mało gra.Drugi CR to on jest,ale pod względem pychy.Chociaz w sumie od 2 sezonów ich gra wygląda tak samo czyli nie wygląda.Kilka gorzkich ale szczerych słów z mojej strony.

2

Lubię oglądać La ligę loca ale jak patrzę na Pola to po prostu jestem zrozpaczony jak taki gościu może na takie tematy rozmawiać,nie wiem ale się wypowiem, przecież on nie wymieniłby wszystkich drużyn obecnie w La liga,nie zna połowy piłkarzy,co potwierdza jego akcent wymawiania ich nazwisk.

0

Najlepsze jest to że mamy masę punktów przewagi, pełen luz w lidze,a ludzie i tak przejmują się tym wynikiem i narzekają (przed meczem) na skład.Ja mam wyebane na wynik,z tym pseudo zespołem liczył się odpoczynek i spokojna gra bez kontuzji,bo niedługo arcyważny mecz w pucharze króla i lidze mistrzów.

0

Coutinho na prawym skrzydle (PS)

1

A wiesz że tą opaskę można w każdej chwili przełożyć?

4

Ta córka?

0

Gdy ja się urodziłem miałem 61 cm,to niesamowita różnica względem tej kobiety.

0

A ja jestem jeszcze przeciwny transferu Tabli i mcGuene.

7

https://pbs.twimg.com/media/DUzoIqsWsAAZjV6.jpg
Chyba bardziej mu było do twarzy w niebieskim,oj będzie świński łeb na Anoeta,nie umiem się doczekać tego meczu :D

0

Przyjście Hongli,Tabli i mcGuane to Wielki minus.Odejscie Mujici też wielki minus.Do dupy te transfery w tym okienku Barcy B.W dodatku dużo DP i to zabierze minuty i Oriolowi i Sarsanedasowi.

1

Oprócz Nahuela nie podobają mi się te transfery Barcy B,to zmierza w złą stronę,jakiś Kanadyjczyk i teraz Anglik,masakra jakaś...

52

Znienawidzą go w San Sebastian :) Lubię takie gorące ruchy do wrogów.

5

Skoro nie ma informacji to znaczy że nie trenuje na murawie,ma kontuzje i widocznie nie jest jeszcze gotowy do nawet indywidualnych treningów.Co ci da info że siedzi przed tv i czeka aż ból minie?

0

W końcu,wieczny talent, który w ogóle nie grał przez kontuzje, dobrze że odszedł.

0

Zostały 3 dni na sprzedaż Deulofeu,Denisa Suareza i ewentualnie Vidala którego osobiście zostawilbym.Nawet Denisowi dałbym szansę na pozycji typowej 6,ale mam nadzieję że sprzedają Deulofeu,bo on tu kompletnie nie pasuje i to nie ten poziom.

1

W Marce i ASie jutro ręka Pique i spalony Alcácera.Kto podbija?

0

Jest też takie coś jak korekta,która niejednokrotnie była robiona.

0

Ciekawe komu gola zapiszą?

0

Chyba przegramy dziś :/ ale kiedyś w La liga musiało się to zdarzyć

13

A co ma jedno do drugiego?

0

Co teraz powiesz?

3

Mirosławski już chyba boi się przez te hejty komentować Barcy,nie pamiętam kiedy ostatnio komentowal Barcę :D

0

Z pingiem jest jak z ciśnieniem,gdy jest wysoki mocniej bije ci serce i napieprza głowa :)

29

Coutinho mega przypomina Neymara,ale mniej robi pod publikę i więcej szuka partnerów,to mi się zawsze u Neymara nie podobało plus jego symulki.Dla mnie Cou to taka lepsza wersja piłkarza pasującego do tej drużyny niż Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?