Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Opis idealnie pasujący do Gomesa,a nie Paco.
0
Chodzi mu o to że jeśli byłby to haker,a nie oni.Ciezko kapujacy człowieku...
0
Jak Ty oceniasz dzień po pierwszych 5 minutach to podziwiam
1
Czemu nie może?W takiej formie dałbym go za Kota,może Maćkowi wyjdzie to też na dobre.Stefan od dwóch sezonów bardzo dobry.
8
Właśnie rozpocząłeś wojnę :D
4
Z szacunku do Roberto i klasy tego zawodnika (mimo ,że wiadomo że Coutinho jest lepszy) to nie poszedłbym na to.Sergi to wychowanek,wiele przeszedł w 1 drużynie żeby być w tym miejscu,w którym jest.Na pewno nie on w ten transfer!
11
Jak ja nie lubię włoskiej piłki,nad którą spuszcza się Kołtoń.Zero akcji,bo wszystko czyści obrona,strzały blokowane,same straty i niemoc w ataku.Nudny futbol, który nie rozumiem jak może zachwycać.
7
Ja myślę,że akurat tego rekordu nikt nie pobije.Trzeba być niesamowitym przeżyciem cały rok.Jest to najcięższy rekord do pobicia aktualnie, nawet łatwiej będzie pobić rekord Ronaldo w lidze mistrzów pod względem goli (17) w jednej edycji niż ten Messiego.O tamtym decyduje 13 meczy,o tym Messiego kilkadziesiąt więcej,no po prostu nie ma szans.
0
Nie wierzę w takie przypadki...
0
Gdzieś już widziałem taki komentarz,na pewno nie Twojego autorstwa.
0
Według mnie Joshua jeśli nie odbije mu palma (czego narazie nie widać,bo wydaje się dojrzałym gościem) to stanie się legendą tego sportu.Facet ma predyspozycje jak niegdyś Muhammad Ali, gość dla mnie jest niesamowity,ale to moja opinia.
3
Joshua pokonał legendarnego Kliczko to z Wilderem sobie nie poradzi?Takiej łapy jak on ma to jeszcze w boksie nie widziałem,gdy walczył z Kliczko miałem wrażenie że Joshua spokojnie zjadłby go w całości,taki byk z niego.
2
Dla mnie właśnie House nr1,do reszty typu h&m, Reserved trzeba po prostu trafić na coś fajnego,bo ogólnie dla mnie wiele to szmaty tam,House wszystko ma fajne,od kurtek po spodnie.
1
Dembele jest muzułmaninem, więc żadnych świąt teraz nie ma, dlatego wybrał takie miejsce.
2
To w końcu jeden czy dwa mecze?W artykule napisane,że 1.Pod głównym nagłówkiem,że 2.
Fuck logic.
1
Mamy Vermaelena, odchodzi Masche i potrzebny nam jeden młody stoper,a nie Blind,nie ten poziom.
62
Tak oglądam skrót wczorajszego El Clásico i po naszej pierwszej bramce to nawet Zidane zaczął klaskać :)
1
Cały czas mam w głowie ich mecz z sezonu 13/14 za Taty Martino gdzie w przedostatniej kolejce właśnie tam przerżneli 2:0 i przegrali ligę :D Bodajże strzelał wtedy Aspas,a Real był bezradny.
6
18 kolejka:
Barca - Levante
Celta - Real
Real jedzie na Balaidos i ja już liczę, że znowu będzie nerwowo w Madrycie :)
4
Tak to prawdopodobnie będzie wyglądać:
Mistrz Hiszpanii - Barça
Mistrz Anglii - Manchester City
Mistrz Francji - PSG
Mistrz Niemiec - Bayern
Jedynie w lidze włoskiej jest zacięta rywalizacja, choć Roma i Inter słabną,to w grze są Napoli i Juventus,Juve już nie takie silne jak przed laty, wydaje się,że Napoli i Inter mają realne szanse.W pozostałych ligach jest zbyt duża różnica klas i nikt nie chce gonić swoich liderów i ciągle gubi punkty.
0
Jak wygląda klasyfikacja strzelców za 2017 rok łącznie z jest trickiem Kane'a?Ile jeszcze meczów mu zostało w tym roku?
18
No na pewno każdy pamięta xD
8
O ile się nie mylę,to podał tą noga na której miał but, więc nie wyszedł Ci kom :)
0
Jak wygląda klasyfikacja strzelców w 2017 roku? Messi jest na równi z Cavanim?
39
Co jak co,ale współczułem Asensio i Baleowi czekania na zmianę z dobre 10 minut przy -14, dobrze,że chłopaki nie zamarzli w tych krótkich spodenkach.
154
Uwielbiam konferencje Zidane'a, zapomniał dodać że Ronaldo jest najlepszy w historii tylko :)
0
Ronaldo jest najlepszy.
0
Hahahaha hahaha
3
Wynik lepszy niż gra, ważne,że jest remis,to Real musi,my możemy.
0
Chłopaki ciśnienie rośnie powoli :3