Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontuzjowany,masz w zakładce "kontuzjowani".
Edit:W zasadzie powinieneś mieć,bo już jest długo kontuzjowany,ale teraz patrze że redakcja nie zaktualizowała...
1
Kartki piłkarzy Barçy(La Liga Santander):(Po 13 kolejce)
Piqué-5(pauzował z Valencią)
Umtiti-4
Jordi Alba-3
Busquets-3
Suárez-3
Paulinho-2
Digne-1
Rakitić-1
Sergi Roberto-1
Deulofeu-1
Messi-1
ter Stegen(GK)-0
Cillessen(GK)-0
Mascherano-0
Vermaelen-0
Semedo-0
Aleix Vidal-0
André Gomes-0
Denis Suárez-0
Rafinha-0
Iniesta-0
Arda-0
Dembélé-0
Paco Alcácer-0
Mam nadzeję,że z Celtą Umtiti nie zagra,bo nie ma co ryzykować kartki na Villarreal,więc postawiłbym na duet Pique-Vermaelen.Po za tym liczę że kartki złapią w tych dwóch mecach(z Celtą i Villarreal) Busquets i Jordi Alba i się wykartkują przed klasykiem,bo też może być niebezpiecznie.
6
Paco Alcácer, Vermaelen i Denis Suarez zasługują na wiele więcej minut, Deulofeu na tyle nie zasługuje obecnie.
1
Athletic i Real Sociedad solidarne.Wrogowie z kraju Basków odpadają z 3 ligowcami, jaja :D
0
polecam wejść na fiolet.
40
Vermaelen przy Bale'u to chłop z kamienia.Bale zagrał 1 mecz(30 minut) i znowu kontuzja xDDDD
9
Było widać irytację przez Deulofeu,ale Paco spisał się świetnie,gdyby nie egoizm Delefele to ustrzeliłby dziś hat tricka.
11
http://static.fangol.pl/content/a/9/d/a9d3f02e81438c71fdb3b6d88200a73c-598.png
Zdecydowanie jestem na TAK,podoba mi się jego gra,przede wszystkim nie ma łatki ignoranta a'la Deulo.
0
Ja bym w zimę Arnaiza do pierwszej drużyny dołączył,Deulofeu i Turan do odstrzału i zrobi się miejsce dla naszej już 22 letniej perełki,kiedy jak nie teraz?Gra świetnie,w 5 minut zjadł Deulo.
10
Oriol Busquets zjadł dziś wszystkie "talenty" Realu Madryt.
1
Jednak Busquets to Busquets,co nazwisko to nazwisko i klasa pozostaje.Z Oriola będzie coś,oby nie popsuł się jak Samper,bo może być następcą swojego "brata"
6
1.Nie jest wychowankiem
2.Nie ma żadnych przebłysków
1
Moim zdaniem Denis Suarez ma głowę,ale nie ma szybkości,a Deulofeu nie ma głowy,a znowu ma szybkość.I dlatego oboje nie osiągną nic u nas niestety.
3
Mam nadzieję,że w drugiej połowie wejdzie Sergi Roberto,aby złapać trochę rytmu meczowego po kontuzji,a także Arnaiz na skrzydełko,Camp Nou jest szerokie i jestem ciekaw jak będzie odjeżdżał ma boku :)
5
Cieszy mnie to że po prostu te "wielkie talenty" typu Ceballos,Theo i Marcos Llorente zagrali słabo,zjechali ich komenatatorzy i było widać,że Zidane jest wkurzony ich grą,to mnie cieszy :)
1
I nikt się nie śmieje z remisu Realu?Aż dziwne :D
1
Kiedy odbędzie się losowanie 1/8 finału Copa del Rey?
5
Sergi Roberto miał pauzować 5 tygodni,a Andre Gomes 3.Mieli ten sam mięsień kontuzjowany,ale w innym stopniu.A tu proszę Sergi powołany,a Gomes nie, szybciej nam się wyleczył niż oczekiwano :)
2
[śmiech]
0
Ale Paco to Ty szanuj.
37
A widzę,że nikt nie wspomina o Busquetsie,a wiadomo jak się o nim nie mówi to gra genialne zawody i tak było też w tym przypadku.Pierwsza połowa klasa,klasa,klasa.Driga ciut gorszą,ale ile on wyczyścił i wyprowadzał to głowa mała.Kapitalna forma Busiego.
0
I weź tu wybierz "najgorsze", współczucia.
5
Dlaczego Suarez jest jak BMW?
-Bo jest w ujj drogi i ma największe spalanie.
#autorskie
4
Ile ona wzrostu skoro Messi(169 cm)przy nim wygląda jak wieżowiec xD?
0
Mr "without Brain" powinien nie powąchać murawy w najbliższych meczach,a mr spalony na Celtę ława za Paco,to był dramat co oni zagrali,DRAMAT.
8
Suárez spali wszystko, nawet kotleta jutro na obiad.
0
Mimo wszystko - Suarez i Deulofeu tragedia,nie da się patrzeć na tych dwóch kopaczy.
0
Wpuszczaj Paco!
1
Nie,ale Sergi Roberto czuwa przynajmniej :)
4
Tu wystarczyłby tylko goal line,żaden VAR.Goal line sprawdza się od 2014!! roku,a w Hiszpanii średniowiecze...