Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedenastka według mnie najsilniejsza obecnie w Barcelonie:
ter Stegen - Semedo,Mascherano,Umtiti,Jordi Alba - Busquets,Paulinho(Sergi Roberto),Iniesta - Dembele,Messi,Suarez
4-3-3 przechodzące w 4-4-2 w ataku
Według mnie to jest jedenastka zawodników, którzy powinni grać z najlepszymi OBECNIE,bo z formą różnie bywa, szczególnie mam tu na myśli Pique.11 że składu nie wliczając kontuzje.
2
Denis jest tragiczny...a wy chcecie jego minut.
1
To jest moje życzenie numer 1, żeby Paco nastrzelał i pokazał się z dobrej strony Valverde,bo liczę na tego gościa i go lubie.
2
De la Fuente? Trener bramkarzy
Lubię oglądać jego uśmiechnięta mordkę gdy Barca strzela :D
45
Mam dobry komentarz na kilka poleceń:
Malaga ma laga :D
13
Tyś Amerykę odkrył gościu!
2
Tak oglądam te koło fortuny i czy wam też się wydaje,że Rafał Brzozowski jest masakrycznie podobny do Toniego Kroosa? Dla mnie są praktycznie identyczni.
0
Zidane nie wystawia tego najlepszego napastnika jego zdaniem? Przecież on jest najlepszy,a ławka dziś,nie rozumiem.Jego ostatni występ był na poziomie światowym,a dziś ławka?
2
Nie ma nazwiska seedorfa,trzeba się domyślać kto kiedy co mówi.Zero jakikolwiek myślników, które sugerują wypowiedź,po dwukropku równie dobrze można pomyśleć że wypowiada się cały czas ten piłkarz,a nie zadaje pytanie.
Jak to jest byle jak wklejone to lepiej tego wcale nie wklejać i nie mieszać.Jak ja coś dodaje to zawsze staram się to fajnie graficznie ułożyć,a tu taki misz masz.
3
Coś chyba tu jest pomieszane.Lampard chwali Guardiole za świetny z nim sezon 08/09?Za dużo kopiuj wklej, przeczytaj zawsze zanim coś wklejasz.
35
Nie rozumiem Cię i pewnie nie ja jeden...
0
Messi asysytował na Inieście w 2013 roku na Bernabeu,a w 2015 Neymar piękną piętką mu wystawił,poprawcie bo pomyliliście asyste z dwóch różnych meczy na Bernabeu.
7
Paco do odejścia? NIE.Sytuacja ta sama co z Denisem tylko jeszcze gorsza.Potrzebuje minut, przypominam jak grał na wiosnę i jak w Valencii.Czolowka napastników hiszpańskich,a my marnujemy go nawet nie na ławce,a na trybunach.Totalna głupota.Zgodze się co do odejścia Gomesa,bo gość nie pasuje pod nasz styl gry,ale nigdy Paco po takiej ilości czasu gry. Valverde popełnia błąd, który wpływa też źle niestety na Suareza, który jest zbyt pewny, stąd słabo gra.Taka prawda.
0
No ale wtedy automatycznie trzeba się pozbyć pomocnika np Gomesa a jak wiemy chyba zarząd z góry każe dawać grać Gomesowi i nie chce go sprzedawać tak szybko,o to tu wszystko chodzi...
0
Pierwsza połowa słaba.
0
Sevilla jest słaba,w tym sezonie Liga Europy,a Valencie widzie tak realnie na 4 miejscu w lidze mistrzów.
1
A mi się wydaje że Valverde po prostu co meczyk rotuje, zauważ gra raz ten raz ten.Patrzac na dzisiejszego przeciwnika to można stwierdzić że Semedo wygrywa bo jest to mecz mniej ważny na Camp Nou z ostatnią drużyna.
0
Mój ulubiony piłkarz od dzieciństwa,az do czasu gdy Messi zaczął grać.Lampard i ta liga mistrzów z Liverpoolem w latach 2008-2011,te półfinały i emocje.
0
Fangol to tylko strona na którą są wrzucane i informacje.Na dole masz źródło (czyt. Za superdeporte.es).Moje źródło jest bardziej wiarygodne a niżeli polska strona Valencii typu fcbarca.com.W tym momencie ty się ośmieszasz,doinformuj się.
4
Dlaczego pomijasz ważne zdanie w CAŁEJ wypowiedzi Zazy? ŻAŁOSNE...
http://www.fangol.pl/view/228846/zaza-z-messim-nie-da
6
Ostatnio był tu artykuł o utalentowanym Abelu Ruizie.Bardzo liczę na tego chłopaka,a tu zobaczcie artykuł sprzed 5 lat!!
Zobaczcie artykuł z naszej stronki z 2012 roku i poczytajcie jaki mamy brylant i jak już wtedy Valencia była wściekła.
http://www.fcbarca.com/42823-barca-rozgniewala-prezesa-valencii.html
0
Arnáiz jest genialny jak narazie,mogą być z niego ludzie.Do tego mamy utalentowanych Aleñe,młodziutkiego Abela Ruiza,Vitinho,Cucurelle i Palencie.Są też Cardona czy Jorge Cuenca,których też bym nie skreślał.Ja mimo wszystko najbardziej liczę "na już" na Arnaiza.Myślę że świetlaną przyszłość będzie miał w naszym klubie Abel Ruiz,podobny stylem gry właśnie do Arnaiza tyle,że 4 czy 5 lat młodszy.Oby tak dalej!
4
Zobaczcie ci co krytykowali Deulofeu po I połowie.Znafcy...Nie ma kompletnie żadnych sytuacji,żadnych rajdów,Deulo robił dziś gre i jak zszedł gra siadła,nie ma w ogóle sytuacji.
0
Wierzysz w to co widziałeś czy to co przeczytałeś?
6
Deulofeu super mecz,pewnie jakiś hejter się doczepi,ale według mnie fajnie gra,bo nie jestem przyzwyczjony,żeby jakiś skrzydłowy miał takie cojones jak Deulo i próbował kiwać i mijać(patrz Gomes,Vidal i nawet Roberto)
29
Świetna kolejka latynoskich Barcelonistów:
Messi x3
Suárez x2
Paulinho x1
1
Messi gościu jesteś wielki!
3
Komentarz usunięty
14
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Oni mają mega wybór na lewej flance:Theo Hernandez,Kurzawa,Digne,Mendy.Mieć 4 zawodników tej klasy,dla których jest to nominalna pozycja to kosmos.Oby Digne wygrał tę walkę.