3

Według mnie dostaniemy Valencie,a Leganes zagra z Sevilla,takie mam przeczucia.

2

Vidal według mnie jest niezłym jokerem i przyda się na ławkę,nie sprzedawałbym go.Na pewno Deulofeu na odstrzał i ewentualnie Denis Suarez,ale nie obraziłbym się gdyby jeszcze został.Deulofeu pierwszy na odstrzał.

3

To był tak zwany rykoszet,piłka szła w światło bramki i dlatego gol Idzie na konto Messiego,gdyby szła w aut wtedy samobój

1

I Vidal zamknął japy znawcom,nie odzywajcie się przed meczem.

0

Widzieliście skład Espanyolu?Jaki autobus.
3 nominalnych stoperów,2 defensywnych pomocników,1 napastnik.Locze że dostaną wysoko,bo widać że chcą utrzymać wynik.

1

Co to za transfer? Kanadyjczyk z Afryki,serio?Dla mnie to są jaja.

1

Byłem zmęczony i poszedłem spac o 22,ale jak wstałem rano do pracy to po prostu o mało herbaty nie wyplulem widząc ten wynik Realu.Kompletnie się tego nie spodziewałem i nie zawracałem sobie tym mieczem głowy,bo myślę sobie strzelii i wygrali na wyjeździe więc nie ma co oglądać.Gdybym wiedział to oglądałbym ten mecz,ale to były najlepsze 8h pracy,całe z uśmiechem na twarzy, fajnie się tak rano zaskoczyć :)

0

Nie ważne,i tak do nas nie wróci bo kompletnie tu nie pasuje i to nie ten poziom.

1

Jaka jest różnica pomiędzy "interception" a "tackle"?

2

Brakuje mi tu zdjęcia przy Tito :(

16

Odchodzi od nas piłkarz najlepiej grający wślizgiem na świecie :(

Gracias Masche!

18

Ja myślę,że on już dawno planował odejść zimą,bo chyba w Chinach właśnie teraz startuje liga.

1

Przy tylu tysiącach ludzi zawsze znajdzie się jakiś burak,na Camp Nou równie dobrze też to się może zdarzyć.Nie oceniam kibiców przez jednego idiotę,a raczej jako całokształt.Nie wygwizdali swojej drużyny,a wręcz ja wspierali,kibice Sevilli wygwizduja notorycznie swoich byłych zawodników.Fani Betisu mają klasę i widać ich przywiązanie i szacunek do przeciwników.

2

Kibice Betisu świetnie się zachowali wobec swoich zawodników i nas przeciwników,a w szczególności Messiego.I dlatego miedzy innymi własnie wolałem zieloną część Sevilli od tej bardziej czerwonej.Nie kieruje się tak jak inni brzmieniem hymnu,tylko pasją kibiców Betico,ich klasy,a także samo przywiązanie zawodników do tego klubu.Obekt też mają bardzo ładny, dlatego ode mnie szacunek,za zachowanie przed jak i w trakcie i po meczu.Zawsze będę właśnie im kibicował w derbach Sevilli,których kibiców raczej nie lubię.

3

Teraz kolej na Espanyol,a tam Barca będzie grać do ostatniej sekundy na maxa,bez litości.

0

Jaki szpital w tym sezonie,to jest niepojęte.

0

Nie widziałem nigdy tak twardo grającego obrońcy jak Vermaelen,mam wrażenie że on w niedźwiedzia wszedłby z całym impetem wślizgiem.

48

Gomes narazie bardzo fajnie hasa na tej lewej stronie i to nie jest ironia.

4

Zauważyliście,że pan Mirosławski bardzo dawno nam meczu nie komentował?Chyba czytał la ramble i hejt na jego temat, jestem tego pewien.

4

Z tego co pamiętam,to praktycznie 2 gole z karnych,bo jeden nie trafił ale dobił,to są śmieszne 4 gole.

0

Ja myśle, że od poniedziałku na spokojnie cały tydzień przygotowań na Alaves lub po Espanyolu.

0

Mam wrażenie,że bardziej interesujesz się Barcą B i oglądasz jej mecze częściej niż pierwszej drużyny.

9

Oficjalnie: Yerry Mina #24 [fcbarcelona.com]
:)

1

Niezły sezon 10/11?Tylko niezły przy 5 pucharach Barcelony z nim w podstawie w ataku?Słaby początek 11/12 gdzie w superpucharze Hiszpanii zapakował pięknego gola Realowi i Barca wygrała cały dwumecz? Kolega chyba nie oglądał jego meczy,do kontuzji w grudniu 2011 grał mega,przez niemalże 2 lata,zgadzam się co do ostatniego jego sezonu,bo tamten miał przeciętny,był już po drastycznej kontuzji,ale i tak dołożył swoje 3 grosze do najlepszej ligi w historii Barcy,a także remontady nad Milanem gdzie zdobył bramkę na 3:0.Moim zdaniem zasłużył na te 10 bardziej od Deco zdecydowanie.

4

David Villa zdecydowanie do 10!

21

No i arrivederci Ro...Napoli.

2

Najcięższy powrót z wszystkich ww miała Barcelona bez oglądania pozostałych powrotów.Jedyny słuszny wybór to Barca.

1

Ronaldo który strzał dzis? 46-sty?

0

Kurcze żeby oni jeszcze dziś stracili punkty,bo ostatnio taką przewagę pamiętam w sezonie Tito, -18 czy -19 z tego co kojarzę to tam nie było.

0

Było kilka przypadków,a o ile się nie mylę obecnie np Douglas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?