3

Jak ja jej dam how was Spain to jej na eleven zabraknie.

9

W ostatnich latach pokonał też Cecha,Neuera i Buffona,lata przełamań i coraz mniej argumentów jego hejterów.

9

Paco?Dla mnie to głupota,gdy gość grał, był w rytmie meczowym toż to istny skarb,za mało szans dostaje a jest idealnym zastępca Suareza.

45

W Brazylii przed urodzinami siostry i wszystko jasne.

0

Mestalla i Benito Villamarin.

14

Jest Vermaelen,który zasługuje bardziej na grę niż Mina.

10

Ziomek każdy Cię tu zna od długiego czasu,a dopiero teraz mnóstwo osób dowiaduje się że jesteś kibicem Realu,jak Ty to zrobiłeś to nie wiem,podziwiam.Swiadczy to tylko dobrze o Tobie.

13

Ten moment gdy nie wiesz czy słowa socjopaty to prawda czy joke :D

Ale poważnie pytam,na prawdę jesteś kibicem Realu czy trollujesz?

0

Fantastyczna czwórka i dzieciństwo się przypomina :')

0

Eurosport 2 (NE) leci mecz BVB.Na którym kanale w cyfrowym Polsacie?Czy przełącza się jakoś polski Eurosport 2?

24

20:45 :(

4

14/15: https://alwayskickingaround.files.wordpress.com/2015/03/busquets-1.jpg

16/17:
https://i.ytimg.com/vi/L-QYON70zR0/maxresdefault.jpg

Busquets po podobnej kontuzji kostki o ile się nie mylę zbierał do 1 miesiąca (tylko),a wydaje się że u Neymara też poszła torebka stawowa.

6

Na dłużej wyleci,tylko Busquets po takim skręceniu za dwa dni grałby mecz.

12

Dobrze że Oblak traci gole :)

0

PSG w ofensywie super,ale w obronie to oni robią takie błędy że nawet trampkarz za głowę się chwyta jak to widzi.Neymar biegnie wzdłuż linii w stronę swojej bramki i tak wypuszcza piłkę że rywal przejmuje i skraca w pole karne,Alves na wysokości 5 metra z prawej strony po za polem karnym wrzuca piłkę góra na 20 metr gdzie jest dwóch zawodników Marsylii zupełnie niepilnowanych, błędy podstawowe.

0

Naprawdę fajnie ogląda się mecze PSG,atak mają kosmiczny i z taką grą mogą ukłuć Real,oby więcej uderzali,bo według mnie w Madrycie za dużo była holowana piłka, szczególnie Neymar.

2

Będziesz miał swoje prawo serii jak będzie kontuzjowany albo zajechany już w ćwierćfinałach ligi mistrzów.

46

Jak czytam,że Cristiano to wielki kapitan, że wykonał niesamowity gest bo oddał karnego to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zobaczcie ile szumu to wywołało i tak się tuszuje słaba grę i zdobywa głosy złotej piłki. Parę setek strzelonych, świetny gest, jakiś puchar i jest kolejna piła.Niesamowite jest to że świat docenią takie coś bo zrobił to egoista, niż np 10 oddanych karnych przez skromnego cichego Messiego dużo wcześniej.Cristiano jest wielkim kapitanem bo oddał karnego z tak wielkim ego,a Messi jest skromny i oddanie karnych przez niego to przecież nic niesamowitego.Niestety tak to wygląda, przynajmniej ja to tak odbieram.

22

Valverde też ma głupie decyzje i nie bądźcie hipokrytami

0

Gomes idzie w ślady Ceballosa, parę sekund meczu i trybuny,nie powiem,podoba mi się to :D

16

I co łyso Ci Zidane?

2

Ja chcę żeby zagrał i strzelił Gironie pierwszą bramkę i pobił rekord Raula pod względem goli strzelonym różnym zespołom w La liga,o ile się nie mylę obaj strzelili przynajmniej 1 gola 35 zespołom, gdyby Leo to pobił byłby to kolejny niesamowity rekord.

0

Przetrwać to na 0:0 i będziemy się martwić na Camp Nou

1

Dlatego Betis to moja po Barcelonie ekipa której kibicuje, bardzo podoba mi się ich gra,kadra,kibice i młodzi wychowankowie,do tego doszedł jeszcze Bartra.

0

Nie zapominaj o Mario Gotze, Gotzeus powrócił!

28

Vermaelen otrzymał zielone światło i w tym momencie nie ma żadnych(!!) kontuzji!Oby tak jak najdłużej.

0

Pedro nie lubi Messiego :(

0

Ohoho jest Çakir i znowu będą jaja...

1

Alba dzisiaj jest tragiczny

1

Ten gość co dźwiga te spalone nie uznał nam pamiętnego gola widmo z Betisem,tak to właśnie on na tej stronie od Hernandeza Hernandeza,ślepota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?