0

Nie mamy jakiegoś mega ciężkiego terminarza na koniec, najważniejsze mecze gramy u siebie, myślę że damy radę.

11

Ja za Atletico,damy sobie radę nawet przy zwycięstwie Atletico, nigdy za Realem, nigdy

1

Jakby sędzia takiego podbródkowego dostał wyobraziłem sobie XD

0

20 walk 20 przez KO tej bestii,to drugi Ali i Kliczko, c'mon AJ!

0

Joshua go rozjedzie z palcem w dupie

1

I seria bez porażki trwa :D

1

Najlepszy Coutinho dziś IMO

0

Ta przerwa reprezentacyjna nieźle potrafi wybić z rytmu,ja tam mam w dupie dzisiejszy wynik,liczy się mecz bez kontuzji i żeby drużyna trochę zgrania chwyciła, szczególnie Messi

0

Mirosławski jak on dawno meczu Barcy nie komentował

0

B.

0

Przypomina się manita :D

0

Bayern Heynckesa źle mi się kojarzy,ja nie wiem jak on to robi,ale na Bayern w lidze mistrzów nie chce ewentualnie trafić.

0

No i po chuuu ten VAR, dlatego jestem przeciwnikiem.

2

Zauważyłem w ostatnim czasie zachwyt nad mega talentem Aleñi.Dopoki nie zobaczę go w całym sezonie w pierwszej drużynie nie będę się podniecał bo ile już takich było co spaliło się w pierwszej drużynie czy przez kontuzje.Kto pamięta występy Munira w Juvenilu i drużynie B, Sampera, Deulofeu czy Tello i Cuence ten wie że trzeba czekać.Jedni schodzili ze swojego poziomu(Tello),drudzy w pierwszej drużynie nawet nie pokazali tego co na zapleczu (Munir i Deulofeu),a trzecich zniszczyły kontuzje (Cuenca przede wszystkim i można powiedzieć że Samper).Byli tez "wielcy" Adama czy Denis Suarez.Kto się spodziewał że Sergi Roberto wybije się i dojdzie tak daleko? Trzeba czekać,a nie już teraz wróżyć mu wielką karierę.

0

No i super

4

Wiesz dlaczego ludzie Cię tu nie lubią/szanują?Bo mimo iż wielbisz Messiego to wyśmiewając co chwilę Ronaldo i cały Real i tak jak wyżej nie umiesz się przyznać do Sony to zachowujesz się właśnie jak Ronaldo.Ludzie szczególnie tu nie lubią takich osób.

9

Jak wytłumaczysz to że są w formie skoro post jest z 2016?

29

Według mnie Denis Suarez powinien otrzymać szanse gry na typowej "6".W pierwszym sezonie pierwsze mecze zaczynał właśnie tam i spisywał się według mnie dobrze.Ma dobry przegląd pola,a na lewe skrzydło się nie nadaje bo zwalnia akcje/kontry zamiast je przyspieszać.Pousza się nawet jak Xavi.Sergi Roberto znowu jest według mnie idealny na typowa "8",a nie na pozycji rozgrywającego, gdyż widać że woli się poruszać, dostaje powera.Jesli chodzi o Denisa to ustawialbym go za Rakiticia i wprowadzał na tę pozycję w ramach sprawdzenia przed okienkiem, powinien dostać kilka meczów z rzędu i wtedy można oceniać.

0

Chyba warto było to dodać do opisu,bo myślę że 95% osób o tym nie wie.

10

Yyy że tak zapytam,a kto to jest?

5

Umtiti zawsze nerwowy tylko w meczach z Athleticiem, najpierw Aduriz go wkur**ł a teraz Nuñez :D

1

Jeeeeest Paco :D

11

Od razu 15 i wyjście Romy na kolanach, szacunku trochę i pokory

0

Zaraz po Realu chciałem Romę,nie ma co beczeć :D

1

Ja trzymam się swojej opcji cały czas
Chcę Real.

2

Widziałem to w komentarzu na fb, także wiem że nie jesteś kreatywny :P

0

No jak podejrzenie złamania piszczela to ciężko byłoby zagrać w weekend :v Długa przerwa, pamiętam jak David Villa połamał i to już nie był ten sam gość sprzed kontuzji, patrząc na wiek Filipe Luisa może być podobnie.

1

Ja chcę Real mimo wszystko,ja chcę ich wyeliminować,jak nie Barca to nikt.

14

Ja chcę Real, nigdy nie byłem tak zdecydowany na nich w lidze mistrzów.Albo my albo oni, tylko Barca może ich pokonać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?