Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mamy jakiegoś mega ciężkiego terminarza na koniec, najważniejsze mecze gramy u siebie, myślę że damy radę.
11
Ja za Atletico,damy sobie radę nawet przy zwycięstwie Atletico, nigdy za Realem, nigdy
1
Jakby sędzia takiego podbródkowego dostał wyobraziłem sobie XD
0
20 walk 20 przez KO tej bestii,to drugi Ali i Kliczko, c'mon AJ!
0
Joshua go rozjedzie z palcem w dupie
1
I seria bez porażki trwa :D
1
Najlepszy Coutinho dziś IMO
0
Ta przerwa reprezentacyjna nieźle potrafi wybić z rytmu,ja tam mam w dupie dzisiejszy wynik,liczy się mecz bez kontuzji i żeby drużyna trochę zgrania chwyciła, szczególnie Messi
0
Mirosławski jak on dawno meczu Barcy nie komentował
0
B.
0
Przypomina się manita :D
0
Bayern Heynckesa źle mi się kojarzy,ja nie wiem jak on to robi,ale na Bayern w lidze mistrzów nie chce ewentualnie trafić.
0
No i po chuuu ten VAR, dlatego jestem przeciwnikiem.
2
Zauważyłem w ostatnim czasie zachwyt nad mega talentem Aleñi.Dopoki nie zobaczę go w całym sezonie w pierwszej drużynie nie będę się podniecał bo ile już takich było co spaliło się w pierwszej drużynie czy przez kontuzje.Kto pamięta występy Munira w Juvenilu i drużynie B, Sampera, Deulofeu czy Tello i Cuence ten wie że trzeba czekać.Jedni schodzili ze swojego poziomu(Tello),drudzy w pierwszej drużynie nawet nie pokazali tego co na zapleczu (Munir i Deulofeu),a trzecich zniszczyły kontuzje (Cuenca przede wszystkim i można powiedzieć że Samper).Byli tez "wielcy" Adama czy Denis Suarez.Kto się spodziewał że Sergi Roberto wybije się i dojdzie tak daleko? Trzeba czekać,a nie już teraz wróżyć mu wielką karierę.
0
No i super
4
Wiesz dlaczego ludzie Cię tu nie lubią/szanują?Bo mimo iż wielbisz Messiego to wyśmiewając co chwilę Ronaldo i cały Real i tak jak wyżej nie umiesz się przyznać do Sony to zachowujesz się właśnie jak Ronaldo.Ludzie szczególnie tu nie lubią takich osób.
9
Jak wytłumaczysz to że są w formie skoro post jest z 2016?
29
Według mnie Denis Suarez powinien otrzymać szanse gry na typowej "6".W pierwszym sezonie pierwsze mecze zaczynał właśnie tam i spisywał się według mnie dobrze.Ma dobry przegląd pola,a na lewe skrzydło się nie nadaje bo zwalnia akcje/kontry zamiast je przyspieszać.Pousza się nawet jak Xavi.Sergi Roberto znowu jest według mnie idealny na typowa "8",a nie na pozycji rozgrywającego, gdyż widać że woli się poruszać, dostaje powera.Jesli chodzi o Denisa to ustawialbym go za Rakiticia i wprowadzał na tę pozycję w ramach sprawdzenia przed okienkiem, powinien dostać kilka meczów z rzędu i wtedy można oceniać.
0
Chyba warto było to dodać do opisu,bo myślę że 95% osób o tym nie wie.
10
Yyy że tak zapytam,a kto to jest?
5
Umtiti zawsze nerwowy tylko w meczach z Athleticiem, najpierw Aduriz go wkur**ł a teraz Nuñez :D
1
Jeeeeest Paco :D
11
Od razu 15 i wyjście Romy na kolanach, szacunku trochę i pokory
0
Zaraz po Realu chciałem Romę,nie ma co beczeć :D
1
Ja trzymam się swojej opcji cały czas
Chcę Real.
2
Widziałem to w komentarzu na fb, także wiem że nie jesteś kreatywny :P
0
No jak podejrzenie złamania piszczela to ciężko byłoby zagrać w weekend :v Długa przerwa, pamiętam jak David Villa połamał i to już nie był ten sam gość sprzed kontuzji, patrząc na wiek Filipe Luisa może być podobnie.
1
Ja chcę Real mimo wszystko,ja chcę ich wyeliminować,jak nie Barca to nikt.
14
Ja chcę Real, nigdy nie byłem tak zdecydowany na nich w lidze mistrzów.Albo my albo oni, tylko Barca może ich pokonać
67
Jak my widzimy Aleixa Vidala:
http://uploads.fcbarca.com/uploads/players/2762.png
Jak widzi go Szpakowski:
https://www.standardmedia.co.ke/images/monday/byvxyz9pmda6cfwfe5950eef3b078d.jpg
XD