Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remis jest dobry na trudnym terenie przy gorszej formie, odjeżdżamy w tabeli o punkt i jedziemy dalej,ja nie narzekam.
3
https://www.instagram.com/p/BoRKUGVBiCe/?hl=pl
Polacy dali radę nie tylko na parkiecie :)
45
"Marsz marsz Dąbrowski,z ziemi WŁOSKIEJ do Polski!"
6
Pozdro dla pana Earvina Ngapeth i pana Aleksieja Spiridonova,buziaki chłopcy :*
6
Chwalisz się czy żalisz?
7
Weź se ten dowód,przy sobie noś a nie pytaj czy musisz mieć tam i tam
8
AJ! Powalił Kliczkę, powalił Powietkina, myślę że nie powali Wildera,ale jestem pewien że z nim wygra.Najlepszy po prostu i tyle.
0
Joshua go zmiecie jak każdego kolejnego rywala,to bestia,takiej łapy u boksera jeszcze nie widziałem
0
Dzięki kolego,mi właśnie ze zdjęć też bardziej podobają się lether niż essential, mają też lepszą biel według mnie,co do ubrudzenia nie ma to znaczenia dla mnie bo biały jak to biały i tak po jakimś czasie będzie brudny,byle miały swój urok i styl
0
Nike air max białe, materiał zewnętrzny leather czy essential? Jakie polecacie, które ładniej się prezentują?
1
Bo nie i tyle, wyjdź
0
Dżentelman*.
0
Jak myślicie wypada kupić jakieś kwiaty dziewczynie w miesięcznice związku czy to raczej głupi pomysł i przypał? Dodam że chodzi o pierwszy miesiąc razem, a nie o któryś tam miesiąc z kolei.Jak wy robiliście?
18
Puig wygląda na tym boisku jak chłopaczek z podstawówki wzięty na boisko do gry bo brakuje jednego kumpla xD
0
Taktyczny :D
0
Myślę że Macron jeszcze ją zaprosi na kawę do Francji po tym spacerku za rękę xD
50
Fajnie dżentelmeni,prezydentka moknie ale ważne że Putin jest suchy
0
Nie chodzi tu o marny puchar króla ehhh
4
No właśnie nie zasłużyli
15
Zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak czy piłka od 2016 roku jest mega niesprawiedliwa?Co oglądam finał zawsze przegrywa moja drużyna, chyba trzeba odpocząć od piłki, denerwująca stała się strasznie
5
Dla mnie i tak jesteście mistrzami i dla całej Chorwacji też!Najlepsza gra od początku turnieju,dominacja w finale i niespożyte sily.! Coś niesamowitego, mogę się pochwalić tym że kibicuje im od początku siedząc przed meczami w koszulce Mandzukicia,ale to już nieistotne, HRVATSKA!
3
Umtiti jak gość mnie wku**ia to niemożliwe
0
Oby zszedł.
1
A nie może po prostu wkurzać ludzi swoim durnym zachowaniem?
10
Jak ja nienawidzę tych żabojadów,wszystkich,cwane mordy łącznie z Umtitim
0
Nie porównuj Holandii do Chorwacji.W Chorwacji naprawdę jest tak z którego ciężko wyjechać,wiem bo byłem 4 razy i żałuję że w tym roku nie pojadę.Ten kraj jest niesamowity pod każdym względem, tęsknię i wrócę tam za rok!
2
Moja druga ojczyzna w finale,od początku turnieju im kibicuje i już w grupie typowałem ich na mistrza świata.A teraz cieszę się w ich koszulce przed telewizorem,vamos Hrvatska!
0
Stary zaraz Ci wrzucę kom z początku turnieju,ja siedzę teraz w koszulce Chorwacji przed telewizorem,a Ty myślisz pewnie że teraz dopiero jestem za nimi.
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6485260.html#comment-6485260
Ja to tylko tu wstawię
2
Chorwacja ma drużynę,Anglia to młody niedoświadczony zespół, który dużo zdziałał dzięki stałym fragmentom gry.Chorwaci nie będą już tak łatwo do nich dopuszczać.Jestem za Chorwacją już od początku turnieju, grają najładniejszy futbol na tych mistrzostwach łącznie z Belgią.Mimo tych dwóch dogrywek stawiam na moją ekipę.