Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@damian777 Nie bronię Mats'a, ale ter Stegen nie robi za 3 na boisku tak jak Messi? Pewnie chodzi mu o zaangażowanie w pressingu Leo i tu ma rację, widzą to wszyscy. Messi zaczął strasznie gwiazdorzyc, a powinien zacząć od siebie, to napastnicy są pierwszymi obrońcami, a on czlapie jak w sezonie 13/14...
3
@Hiacynk o ku*wa sprawdziłem czy to jakis Polak, który strzelił gola na 2-0 xD Nie powiem byl szok po przeczytaniu Twojego posta, bo gadam nigdy o takim nie słyszałem XD
3
Na TVP1 dokument o banderowcach,rzezi wołyńskiej, opowieść Polaków, Boże jacy to byli bestialcy, potwory, psychopaci, oni nie zabijali szybko i bezboleśnie, polecam obejrzeć
0
@BarcaInfo Ja od początku wiedziałem czemu odmowili Puyol i Xavi i dlaczego niby teraz nie chcieli przyjść bo nie są gotowi czy coś, czysta sciema i czekanie na nowe władze
4
Ale Ferran Torres to jest talent, piłki dorzuca i podaje na nos, przerasta kolegów z Valencii o klasę
4
@Janiama Zmiana trenera nie ma kompletnie nic do tego, jest to ostatnia rzecz powiązana z tym co się wydarzyło
1
@qbsonFCBarca taa, ale to nie jest takie łatwe jak się komuś wydawać może, jeżeli ktoś komuś zajdzie za skórę albo ktoś kogoś po prostu nie lubi, to nie będzie zbicia piątki, pstryczek i wszystko jest git. Tu trener nie ma nic do tego, piłkarze po prostu muszą się polubić, sami od siebie dojść do konsensusu, ale też dużo zależy znów od charakteru, jeżeli jeden jest zawzięty to ciężko o cos dobrego...
1
Dlaczego po strachu i dlaczego co niektórym ułożyło? Ten kto nie grał w piłkę,nawet amatorsko, nie wie jak ważna jest atmosfera w zespole. Tym bardziej jeśli tu chodzi o dwóch zawodników z jednej strefy boiska. Według mnie jeżeli to ciągle się ciągnie, a w meczu było to widać gołym okiem, jest źle, bardzo źle
0
Ja już się nie ludzilem że z Dembele będzie, ludzilem się po pierwszych dwóch kontuzjach, potem pomyślałem że to nie ma sensu, bo zawsze jest to samo i znów tak jest XD On nic tu nie osiągnie, bo nawet jak to wyleczy i wróci to znów odpadnie
17
Fati tymi bramkami i tą grą cholernie przypomina Neymara, to jest pierwszy mecz od odejścia Neya, w którym ktoś gra identycznie jak on, jest na tej samej pozycji i od razu idzie to oglądać. Na LS musi grać po prostu prawonozny szybki technik
0
@lukaszbarca15 bierzesz za bardzo ogólnikowo twierdząc, że ja też tak pisze. Nigdy nie napisałem że Bundesliga jest słaba, dla mnie głupi jest właśnie ten kto tak mówi. Niemiecka to liga nr 3 IMO. A Paco to bardzo dobry napastnik co pokazał w Valencii, BVB i niestety nie dostał prawdziwej szansy w Barcy, a teraz pasowałaby tu jak ulał.
3
@lukaszbarca15 Paco jest słaby? XD
5
@Hushovt stary, jesteś pijany, idź spać :D
1
@sebasek99 właśnie to jak najbardziej rozumiem, bo jest wielu fanów skoków ogólnie, nie rozumiem oglądania nocą jakiś nhl, baseballu czy futbolu amerykańskiego jak niektórzy tutaj, wtedy mógłbyś zadać takie pytanie, ale nie przy skokach
0
Jak tam reakcje na Morate po derbach Madrytu na Bernabeu? Byl wygwizdany/wygwizdywany przy każdym kontakcie z piłką?
1
@FC1899Barca mi z Celticiem też, tam też brzmi to mega
2
@Triv44 mój ulubiony skoczek, pamiętam gdy wygrywał kryształowa kule to też z przytupem niszczył każdego, wtedy Schlierenzauer mógł mu narty nosić - był numerem 2, niestety potem się to zmieniło, choć Morgi gdy skakał zawsze był w czołówce, jest zapamiętany jak Małysz, odchodzący jako wielki
4
A może powrót Paco Alcacera i prawdziwa szansa?
11
A może to będzie Gabriel Jesus? Dla mnie kogoś takiego można nazwać bombą, reszta to tylko jakieś odpustowe petardy
0
@Hiacynk ja mam Premium za 24 złote i jest spoczko XD
0
A może Gabriel Jesus? Ciekawe czy jest do wyjecia z City i czy ma jakąś klauzulę, co najważniejsze młody i typowa 9.
4
La "0-0" Liga Santander dziś widzę XD
0
@Mario96w to nie fifa, a rzeczywistość, wiem jak Neymar wyglądał w Barcelonie i wiem że się nie zawiode
4
Co wy, my nic z takim składem nie ugramy, Mats, Mats i długo długo nic. Frenkie tak jak myślałem, przyjdzie tu i zgasnie jak niemal każdy nasz ostatni transfer, potrzebny Neymar czy to się komuś podoba czy nie, Lautaro na 9' i Ney tam gdzie jest najlepszy na świecie, basta
2
Wydaje mi się że tej drużynie już nic nie pomoże, po prostu piękne czasy minęły, a Barcelona już teraz ciągle taka będzie,tu nie pomoże trener, wymiana 5 zawodników. Po prostu skończyło się
0
@PatrychoO a myślisz Perez by coś zrobił? Hahahahahah
0
Dla mnie osobiście, świetna decyzja zarządu i trenera w sprawie sprzedaży Pereza. Według mnie kompletnie niepasujacy do Barcelony, trzeba robić miejsca dla Dembele i wprowadzać prawdziwe diamenty jakim jest Collado. Setien narazie mnie mega pozytywnie zaskakuje, przyjście Rodrigo też uważam in plus, wszystko co się uklada to tak jakbym chciał, z Pereza nic nie będzie, tu akurat jestem tego pewny, a możemy nieźle na nim zarobić, bo odchodziły na niezłym hape'ie i jako młody zawodnik. Oby to wszystko doszło do skutku
0
@ViscaBarca123 według mnie najlepszy technicznie talent Barcelony, licząc Ansu, Puiga itd Powinien być kolejnym trenujących z pierwszą ekipą
0
@AllBundy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8106376
Niedawno też właśnie pomyślałem o nim i rozwinalem ten temat xD
8
Co jest z użytkownikiem @SHIBA? Tak z ciekawości pytam, bo udzielił wywiadu i przepadł XD Żyje on w ogóle?