1

@tobiasson92 Jestes antypisiorem i tyle, widze to, każdy twój post uderza w rząd, teraz i również hipokryta, jeśli nie umiesz tego przyznać. Już dawno powinieneś wyłapać bana i odpocząć.

5

@tobiasson92 ta twoja propaganda antypis już dawno powinna się na tej stronie skończyć, masz niesamowite kompleksy i nawet gdy nasz kraj wśród pozostałych się wyróżnia pozytywnie, nie umiesz tego docenić, a wręcz odwracasz kota do góry nogami

0

@justfootball 3-0 dla Barcy, świetny mecz

0

@LuisSalvano on był zawsze tyle warty i zawsze był wypożyczany, teraz również tak będzie

4

@Jaca27 Auto se kup

1

@zodiak_10 to ten, ktory mial spine z Diego Costa i ktoś komuś powiedział że śmierdzi? :D

1

Myślicie że życie i piłka już nigdy nie wrócą? Ze już nie będzie imprez, meczy itp itd?

0

@Joe_Pesci Gdzie pracujesz, macie dużo/mało roboty? Opowiedz o całej historii.

0

Jak myślicie, gdyby teraz wszystko wróciło do normy, wszyscy machneliby ręką na tego wirusa na świecie, wszystko by było jak przed 3 tygodniami. Ludzie zaczną masowo umierać i się uodpornią? Wirus po czasie sam by się stracił? Czy wszyscy po czasie by wymarli albo zostałaby mała cześć ludzi na świecie, na których wirus by nie działał?

16

Powiem tyle, wymiotować się chce gdy czytam ciągły najazd na rząd, płacz o te wybory do których jeszcze mnóstwo czasu i są w tej chwili rzeczy ważniejsze. Wiadomo że jak będzie bardzo źle lub tragicznie to ich nie będzie więc nie ma o czym dyskutować. A jeżeli bedzie źle a znajdzie się sposób żeby je przeprowadzić, sposób który nie będzie zagrazal obywatelom to dlaczego ich nie zrobić teraz hmm? Czy to obawy przed wygraną prezydenta(który przecież tak tragicznie wraz z rządem zarządza) czy o co chodzi bo nie rozumiem? Jeżeli opozycja jest lepsza wśród opinii Polaków to wygra teraz, za miesiąc czy za rok i 3 miesiące. Śmieszni są Ci ludzie, którzy nie umieją dostać się do koryta i Ci którzy najezdzaja tu na siłę na PiS. Jedna wielka banda, dziękuję wyraziłem swoją opinię

2

1. Messi vs Real (gol nr 10 z listy) - 5pkt
2. Messi vs Getafe (gol nr 7 z listy) - 3 pkt
3. Messi vs Athletic (gol nr 15 z listy) - 1pkt

2

@matteoFCB wyobraź sobie 1 z was 4 jest chory. Automatycznie jesteście już wszyscy. 3 z was idzie do domu i każdy zaraża mamę i tatę a więc kolejnych 6 + ewentualni bracia i siostry.Jutro rodzice każdego idą do pracy i zarazaja kolejnych
#zostańwdomu

0

Mam problem w fifie 20 na ps4 od jakiegoś miesiąca. Mianowicie nie wyświetla mi nazwisk na grafikach w la lidze i Bundeslidze(chodzi o tą ze składem która pokazuje realizator przed meczem). I teraz puyanie czy kazdy tak ma i to błąd Fify czy tylko u mnie tak i zrobić reinstalke?

0

@marcin000019
Strzelecko - 2012
Technicznie - 2011

0

@BarcaInfo Ja oglądałem ten mecz, ciężko to będzie zrozumieć,ale to była jedna z nielicznych udanych akcji Barcy w ofensywie w tym meczu i wygrany pojedynek 1 vs 1. Atletico gralo wtedy tak perfekcyjnie w obronie, ze nawet ta Barca nie mogla kompletnie nic zrobić

12

@zawsze_barca piękna jest, kocham blondynki, dla mnie laseczka 10/10

2

Skoro mówią że restauracje/sklepy itp itd poupadają po dłuższym czasie niż 2 tygodnie to chyba będą je otwierać jak myślicie? Fajnie jakby już pomalutku wszystko wracali do normy i zaczynało się życie tak w okolicach świąt

0

@LioMessi10 @katalonczyk987 No właśnie ciekawe to jest. Gra z wydaje mi się że jest lepiej, wcześniej miałem że jest gorzej. Na pewno w okularach widzę gorzej, bo człowiek się przyzwyczaja, ale bez okularów moje oczy wydaje mi się że aż tak już nie cierpią jak np. 3 miesiące temu

0

Czy jest możliwe, że od noszenia okularów poprawił mi się wzrok? Noszę od września, mam wadę -1,25 i astygmatyzm. I powiem wam ze po tym pol roku gdy je czasami ściągam moze nie widze dalej tak jak kiedyś i nie tak samo jak przez okulary, ale czuje że widzę jakby nieco lepiej. Nie wiem czy to już przez przyzwyczajenie czy jednak to leczy?

18

W czasie epidemii i nudów w domu zacząłem grać w GTA San Andreas na PC, mając GTA V na PlayStation xD I powiem wam że nie ma lepszego GTA niż SA, nie ma i nie będzie. Po za tym w mojej opinii to top 5 gier wszechczasów

0

@kuz To ty chyba grałeś ostatnio w Fife 13 wlaśnie, mam ci ich wymieniać, tych którzy wyglądają jakby nie chodzili z rok do fryzjera albo tych których twarz tworzyli w paincie?

5

Może Barcelona zerwie te umowę z KONAMI, a w najlepszym wypadku nie przedłuży, mam taką nadzieję, bo tęsknię za Camp Nou w fifie i marzę o aktualizacjach twarzy zawodników Barcy, wszystkie kluby pięknie odwzorowane, tylko Barca wygląda jakby została skopiowana z Fify 13/14

0

Na 15000 testów w Polsce wykryto 492 przypadki. Mnożąc to razy 100 procent daje to 3,28%. Narazie mało wśród badanych i oby jak najmniej

6

#fcbarca.com
Najbardziej brakuje mi na fcbarca.com tego, że gdy wejdę w nowy artykuł to nie robi się automatycznie przeczytany, tylko trzeba wchodzić najpierw/po przeczytaniu w menu konta i oznaczać jako przeczytane. Denerwujące to strasznie i dziwi mnie czemu tego przy takich rozwinieciach strony jeszcze nie zastosowano.

0

@tobiasson92 Mowa o nadzwyczajnych przypadkach, wojna/epidemia.

1

@tobiasson92 Na przykład w razie wojny zdecydowanie TAK, adekwatna sytuacja

3

@dniel Wtedy krytykowaliby bezsensu wydaną kasę i zużycie dobrego produktu, przecież trzeba pocisnac PiS!

9

@ksobi A mają mówić że jest tragicznie i apokalipsa jest możliwa? Ile Ty masz lat, 12 żeby nie rozumieć pewnych rzeczy? Ktokolwiek byłby u władzy mówiłby to samo, liczą się działania, a nasz rząd robi co może i według mnie spisuje się bardzo bardzo dobrze

54

@Chwytliwy Nie no lepiej zuutylizowac i potem drapac się po głowie. Ręce opadają, byle pojechać rząd...

1

@Kamil92 A czy w tej chwili to jest największy problem? Ja nawet o tym nie myślę i każdy rozważny człowiek również powinien skupić się na epidemii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?