Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja to widzę tak: spada nielubiana przez katalonczykow(z wzajemnością) Mallorca, kibiców Barcelony i także katalonczykow Espanyol i zespół z malutkim stadionem Leganes. Ja tam się cieszę
0
Nawet temu się picło pff
1
Powiem tak. Suarez, Griezmann, Semedo i Rakitic. Tym panom podziękować, dalej ma grać Puig i Fati, ogrywać Trincao i Pedriego i czekać co pokaże Dembele i ta drużyna będzie wyglądać
2
@Janiama W punkt.
3
@Tomek_TF ktory pędzi tak szybko jak struś, poczym hamuje do zera i wycofuje piłkę do Busquetsa :D
10
Dlatego ja mimo wszystko wolę Roberto na PO. Zobaczcie jaką piłkę zagrał. Semedo to by się zatrzymał i podał do tyłu do Busquetsa
6
Nie no my potrzebujemy 9tki zdecydowanie, Suarez powinien siedzieć na dupie, być numerem 2,a może wtedy by cis udowodnił i byłaby rywalizacja. Dopóki będą grać święte krowy dopóty żaden trener tu nic nie pomoże
0
@Zip nie .
6
Oglądam pierwszy mecz od miesiąca i nie wiem na co wy narzekaliscie, gramy pięknie tylko brakuje szczęścia
0
Dziś komplet kibiców na Mendizzorozie :O
2
Lewis Hamilton to najlepszy kierowca w historii F1. Zapraszam do dyskusji
1
Piękny jest ten nowy look bolidu mercedesa, w mojej opinii zjada ten ubiegłoroczny
0
Jaki jest rekord zdublowanych kierowców przez lidera? W sensie, jaka najwyższa pozycję i komu udało się zdublowac ?
5
@DanielOOL Blisko siebie są też stadiony Evertonu(Goodison Park) i Liverpoolu(Anfield Road). Ale leżą chyba ciut dalej od siebie niż ww
0
@masq Upadli jak Ronaldo w polu karnym :D
11
Andrzej Duda wygrał, zobaczycie że jeszcze powiększy swoją przewagę tak jak po I turze. W końcu "koniec" tej chorej propagandy KO tu, na La Ramblie.
0
@Jaca27 otóż nie większość kolego hahahah pozdro
7
@Janiama Chłopie przegrales, musisz się z tym pogodzić :)
2
Brawo, to jest prawdziwy prezydent!
0
DudaaaaaaAaa aaaaa
0
@Kimirionum Ale w Hiszpanii zgasł...a Neymar ? ;)
0
@BarcaInfo Neymar jest za**bisty i tego duża większość kibiców piłki nożnej nie umie przyznać
2
@michaleu to bardzo dobrze kolego ;)
0
@Shapiro No i super elegancko :)
4
W Chinach 1 przypadek dżumy. To jest niemożliwe co się odwala na świecie w ostatnim czasie
5
@Hushovt A Ty nie jesteś zaslepiony?
0
@DonMatteo901 w punkt.
0
@tobiasson92 przejdzie po lekku, jesteś bardzo zaslepiony człowieku.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
7
@BarcaInfo i w kółko to samo, problemem jest stara i wypalona kadra i ich przerosniete ego