3

Ja to widzę tak: spada nielubiana przez katalonczykow(z wzajemnością) Mallorca, kibiców Barcelony i także katalonczykow Espanyol i zespół z malutkim stadionem Leganes. Ja tam się cieszę

0

Nawet temu się picło pff

1

Powiem tak. Suarez, Griezmann, Semedo i Rakitic. Tym panom podziękować, dalej ma grać Puig i Fati, ogrywać Trincao i Pedriego i czekać co pokaże Dembele i ta drużyna będzie wyglądać

2

@Janiama W punkt.

3

@Tomek_TF ktory pędzi tak szybko jak struś, poczym hamuje do zera i wycofuje piłkę do Busquetsa :D

10

Dlatego ja mimo wszystko wolę Roberto na PO. Zobaczcie jaką piłkę zagrał. Semedo to by się zatrzymał i podał do tyłu do Busquetsa

6

Nie no my potrzebujemy 9tki zdecydowanie, Suarez powinien siedzieć na dupie, być numerem 2,a może wtedy by cis udowodnił i byłaby rywalizacja. Dopóki będą grać święte krowy dopóty żaden trener tu nic nie pomoże

0

@Zip nie .

6

Oglądam pierwszy mecz od miesiąca i nie wiem na co wy narzekaliscie, gramy pięknie tylko brakuje szczęścia

0

Dziś komplet kibiców na Mendizzorozie :O

2

Lewis Hamilton to najlepszy kierowca w historii F1. Zapraszam do dyskusji

1

Piękny jest ten nowy look bolidu mercedesa, w mojej opinii zjada ten ubiegłoroczny

0

Jaki jest rekord zdublowanych kierowców przez lidera? W sensie, jaka najwyższa pozycję i komu udało się zdublowac ?

5

@DanielOOL Blisko siebie są też stadiony Evertonu(Goodison Park) i Liverpoolu(Anfield Road). Ale leżą chyba ciut dalej od siebie niż ww

0

@masq Upadli jak Ronaldo w polu karnym :D

11

Andrzej Duda wygrał, zobaczycie że jeszcze powiększy swoją przewagę tak jak po I turze. W końcu "koniec" tej chorej propagandy KO tu, na La Ramblie.

0

@Jaca27 otóż nie większość kolego hahahah pozdro

7

@Janiama Chłopie przegrales, musisz się z tym pogodzić :)

2

Brawo, to jest prawdziwy prezydent!

0

DudaaaaaaAaa aaaaa

0

@Kimirionum Ale w Hiszpanii zgasł...a Neymar ? ;)

0

@BarcaInfo Neymar jest za**bisty i tego duża większość kibiców piłki nożnej nie umie przyznać

2

@michaleu to bardzo dobrze kolego ;)

0

@Shapiro No i super elegancko :)

4

W Chinach 1 przypadek dżumy. To jest niemożliwe co się odwala na świecie w ostatnim czasie

5

@Hushovt A Ty nie jesteś zaslepiony?

0

@DonMatteo901 w punkt.

0

@tobiasson92 przejdzie po lekku, jesteś bardzo zaslepiony człowieku.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

7

@BarcaInfo i w kółko to samo, problemem jest stara i wypalona kadra i ich przerosniete ego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?