0

Pique, Sergi Roberto, Araujo, Busquets, Dembele, Ansu Fati i Umtiti. 7 kontuzji masakra

0

Reca znów w pierwszym składzie po kompletnym gownie z Włochami, tak samo niewidoczny Jóźwiak. Nie krytykowalem nigdy wcześniej Brzeczka, ale to co on teraz wyprawia woła o pomstę do nieba, zero wniosków

3

Najlepsze jest to że krytykujemy Rece i Linettego bo byli i grali gorzej niż ch**owo, a zapomnieliśmy krytykować Szymańskiego i Jóźwiaka bo byli, a w zasadzie ich nie było

1

Czy jestem jasnowidzem, wiedząc przed podaniem Recy, że piłka zostanie wyebana 10 metrów od adresata czy to normalne?

4

Moder schodzi a Linetty zostaje XDDD

1

@tobiasson92 i według eksperta Wichniarka również, jego wymarzony LO xD

8

Ten Reca to chyba spod sklepu zabrany na kadrę

0

U nas najlepszy Szczęsny, klasa światowa i duma. U Włochów Barella, to będzie znakomity piłkarz, alez Inter ma talent

1

Linetty który jest defensywnym pomocnikiem wychodzi na 10tce, a w momencie pressingu biega i ustawia się niczym 9tka. Co za geniusz to ustalał?

0

Według mnie tacy zawodnicy jak Reca czy Szymański to za słabi zawodnicy na reprezentację, a Linetty to co najwyżej solidny rezerwowy

5

Liczę, że Sergio Perez dostanie w przyszłym sezonie kontrakt od Red Bulla. Zasługuje na lepszy zespół, jest top5 kierowców w stawce i wyciąga maksimum z przecież nie najlepszego zespołu w tym sezonie.

25

Hamilton jest niesamowity, wygrywa zawsze w każdych warunkach, najlepszy na świecie jeżeli chodzi o dbanie o opony i strategię. Jest najlepszy i tyle, nikt nie ma do niego podjazdu

8

Fakt - Dembele i Fati to są nasze najmocniejsze skrzydła, Trincão zgasł po sparingach

5

Dobra w obronie zagraliśmy tragicznie, ale prawda jest taka,że gdybyśmy byli skuteczni i bramkarz Kijowa nie zagrał meczu życia to mowilibysmy o potężnej Barcelonie, trochę lament na wyrost według mnie

0

Ansu dzisiaj niczym Neymar, te same kocie ruchy, szybkość, przyspieszenie i drybling. W końcu mamy tam nominalnego prawonoznego lewoskrzydłowego

1

@MESSIah16 raczej tych urodzin za bardzo nie świętuje, podobno bardzo źle z nim

1

@TheGoldenEleven oznaczaj mnie ;)

5

Mam nadzieję, że Braithwaite już nie znajdzie się nawet na ławce rezerwowych, mam nadzieję na Pjanicia kosztem Busquetsa w pierwszym składzie, mam nadzieję na Desta na prawej obronie za Roberto,mam nadzieję na częstsze szanse dla Puiga i Aleñi oraz mam nadzieję na odpoczynek dla Leo w meczu z Dynamem

3

Co to za gwizdki na trybunach? Ciągle mylą

0

Po co on wychodził xD

1

Fati&Dembele na skrzydłach w końcu!

72

Modlić się o zdrowie Dembele, widać różnicę w grze z nim i z jego gazem. Dla mnie pierwszy wybór na PS.

1

Busquets też będzie kluczowy w tym sezonie mimo wszystko, jego postawa, wywieranie presji i rywalizacja z de Jongiem i Pjaniciem. Na każdego to musi zadziałać pozytywnie, ławka któregoś z wymienionych

1

Nie no ale Firpo i Braith to jest nieporozumienie w tej drużynie mimo wielu wielu zalet że składu z tego sezonu

3

Wnioski po raz kolejny: Dembele miażdży na PS. Chciałbym zobaczyć na bokach Fatiego i Dembele. Tego mam brakowało, szybkich i technicznych skrzydeł proszę państwa

10

Naprawdę taką Barce chce się oglądać, wierzę w tą ekipę ,a przecież i tak jeszcze mamy ławkę Dest,Trincao czy Fati!

1

@AlwaysBlaugrana Mam nadzieję na Pedriego na 10 bo tam gra najlepiej, a na skrzydło kompletnie nie pasuje. Dembele i Fati rozruszać muszą boki

8

Czy macie wrażenie że Coman to strasznie niedoceniany piłkarz? Gol w finale ligi mistrzów, świetny początek sezonu z własnymi indywidualnymi akcjami i golami, a mam wrażenie, że jakoś mały rozgłos o nim

1

@Zoker powiedz głośno że chodzi o @tobiasson92

0

@jeyx77x Umtiti jest tu dlużej od Dembele. Jest to jego 5 sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?