Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique, Sergi Roberto, Araujo, Busquets, Dembele, Ansu Fati i Umtiti. 7 kontuzji masakra
0
Reca znów w pierwszym składzie po kompletnym gownie z Włochami, tak samo niewidoczny Jóźwiak. Nie krytykowalem nigdy wcześniej Brzeczka, ale to co on teraz wyprawia woła o pomstę do nieba, zero wniosków
3
Najlepsze jest to że krytykujemy Rece i Linettego bo byli i grali gorzej niż ch**owo, a zapomnieliśmy krytykować Szymańskiego i Jóźwiaka bo byli, a w zasadzie ich nie było
1
Czy jestem jasnowidzem, wiedząc przed podaniem Recy, że piłka zostanie wyebana 10 metrów od adresata czy to normalne?
4
Moder schodzi a Linetty zostaje XDDD
1
@tobiasson92 i według eksperta Wichniarka również, jego wymarzony LO xD
8
Ten Reca to chyba spod sklepu zabrany na kadrę
0
U nas najlepszy Szczęsny, klasa światowa i duma. U Włochów Barella, to będzie znakomity piłkarz, alez Inter ma talent
1
Linetty który jest defensywnym pomocnikiem wychodzi na 10tce, a w momencie pressingu biega i ustawia się niczym 9tka. Co za geniusz to ustalał?
0
Według mnie tacy zawodnicy jak Reca czy Szymański to za słabi zawodnicy na reprezentację, a Linetty to co najwyżej solidny rezerwowy
5
Liczę, że Sergio Perez dostanie w przyszłym sezonie kontrakt od Red Bulla. Zasługuje na lepszy zespół, jest top5 kierowców w stawce i wyciąga maksimum z przecież nie najlepszego zespołu w tym sezonie.
25
Hamilton jest niesamowity, wygrywa zawsze w każdych warunkach, najlepszy na świecie jeżeli chodzi o dbanie o opony i strategię. Jest najlepszy i tyle, nikt nie ma do niego podjazdu
8
Fakt - Dembele i Fati to są nasze najmocniejsze skrzydła, Trincão zgasł po sparingach
5
Dobra w obronie zagraliśmy tragicznie, ale prawda jest taka,że gdybyśmy byli skuteczni i bramkarz Kijowa nie zagrał meczu życia to mowilibysmy o potężnej Barcelonie, trochę lament na wyrost według mnie
0
Ansu dzisiaj niczym Neymar, te same kocie ruchy, szybkość, przyspieszenie i drybling. W końcu mamy tam nominalnego prawonoznego lewoskrzydłowego
1
@MESSIah16 raczej tych urodzin za bardzo nie świętuje, podobno bardzo źle z nim
1
@TheGoldenEleven oznaczaj mnie ;)
5
Mam nadzieję, że Braithwaite już nie znajdzie się nawet na ławce rezerwowych, mam nadzieję na Pjanicia kosztem Busquetsa w pierwszym składzie, mam nadzieję na Desta na prawej obronie za Roberto,mam nadzieję na częstsze szanse dla Puiga i Aleñi oraz mam nadzieję na odpoczynek dla Leo w meczu z Dynamem
3
Co to za gwizdki na trybunach? Ciągle mylą
0
Po co on wychodził xD
1
Fati&Dembele na skrzydłach w końcu!
72
Modlić się o zdrowie Dembele, widać różnicę w grze z nim i z jego gazem. Dla mnie pierwszy wybór na PS.
1
Busquets też będzie kluczowy w tym sezonie mimo wszystko, jego postawa, wywieranie presji i rywalizacja z de Jongiem i Pjaniciem. Na każdego to musi zadziałać pozytywnie, ławka któregoś z wymienionych
1
Nie no ale Firpo i Braith to jest nieporozumienie w tej drużynie mimo wielu wielu zalet że składu z tego sezonu
3
Wnioski po raz kolejny: Dembele miażdży na PS. Chciałbym zobaczyć na bokach Fatiego i Dembele. Tego mam brakowało, szybkich i technicznych skrzydeł proszę państwa
10
Naprawdę taką Barce chce się oglądać, wierzę w tą ekipę ,a przecież i tak jeszcze mamy ławkę Dest,Trincao czy Fati!
1
@AlwaysBlaugrana Mam nadzieję na Pedriego na 10 bo tam gra najlepiej, a na skrzydło kompletnie nie pasuje. Dembele i Fati rozruszać muszą boki
8
Czy macie wrażenie że Coman to strasznie niedoceniany piłkarz? Gol w finale ligi mistrzów, świetny początek sezonu z własnymi indywidualnymi akcjami i golami, a mam wrażenie, że jakoś mały rozgłos o nim
1
@Zoker powiedz głośno że chodzi o @tobiasson92
0
@jeyx77x Umtiti jest tu dlużej od Dembele. Jest to jego 5 sezon