Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jordiiiiiiiiiiii
0
Noe wiem jak dla Was ale dla mnie Busquets i Jordi Alba wyglądają dziś bardzo dobrze
4
Chyba gramy 4-3-3 przez co Busquets wygląda świetnie i cofa się między obrońców, podoba mi się to zestawienie z tymi zawodnikami i Messim rozpoczynającym akcje od środka
0
Ładnie grają, podobają mi się pierwsze minuty
5
@MontelQ Czarnoskórzy z la rambli XDDD
0
@NaFazieHitman no wpisałem i poprawnie jest Riqui a nie "Rigui", więc kolega popełnia cały czas ten sam błąd :D
2
@BarcaInfo Czytam twój kolejny post o Puigu i mam pytanie bo widzę to enty raz. Czemu piszesz/kopiujesz "Rigui" przez "g", a nie Riqui przez "q"? Pytam z grzecznością z ciekawości, bo już sam zglupialem, a wydaje mi się że poprawnie pisze się tak jak ja wyżej napisałem
2
Jordi Alba dziś bardzo fajny mecz mimo wszystko, najlepszy obrońca dzisiaj bez dwóch zdań
0
@Dankhog ale pokazujecie jak wygląda polski kibic Barcelony, a w zasadzie niekibic
6
Skończcie już narzekać, bo wszystko wydaje mi się dla atencji i poleceń to robicie. Barca bez formy to smianie się i krytykowanie kto gdzie gra, a gdyby byli w formie to by było jaka świetna wymiennosc pozycji...co za kibice, wstyd mi za takich, zamiast wspierać to lepiej dobijac gwoździa
0
On ogląda mecz z transmisji, aby widzieć jak to wygląda z góry, z innej perspektywy
18
18 za to ladowanie? No trzymajcie mnie...
0
Moze się zmotywuja i skocza pod te 230, wtedy mamy szansę na srebro chociaż
0
Nie spodziewałem się że powiem że gdyby nie było Stocha i Kubackiego to mielibyśmy złoto
3
Wiedziałem że tak będzie, że to Stoch będzie tym "problemem"
0
@against_modern_football Max ma różne starty, ale na pierwszych zakrętach na tym torze ciężko o wyprzedzenie, jednak Hamilton z 3 po czystej stronie toru też może ruszyć, ciekawie będzie
1
@Norbi2021 Neymar, jedyny w swoim rodzaju
26
Nie uważacie, że czarnoskórzy mają fioła na punkcie rasizmu nie dlatego że równość/historia z niewolnictwem itp tylko dlatego, że po prostu wiedzą że wyglądają gorzej/zazdroszczą białym koloru skóry? Według mnie taka prawda, każdy biały uśmiechnąłby się gdyby czarny nazwał go białasem, ale w drugą stronę to już dyskryminacja. Według mnie tak właśnie jest, a oni tego nie umieją przeboleć/przyznać się do tego.
13
Kiedyś to były problemy, czemu Fabregas na fałszywej 9tce, czemu Villa na skrzydle. I ludzie płakali, narzekali. Teraz to jest katastrofa
0
@myscooter cofnąć się, grać niskim presingiem, szukać kontr z szybkimi skrzydlowymi hmm?
5
Uważam, że ktokolwiek by nie grał, najlepsi z najlepszych, ten styl gry już dawno umarł, posiadanie piłki, klepanie, granie po obwodzie w dodatku bez skrzydłowych, to jest już martwe i tyle
3
Czyli Juventus musiałby nas ograć 0:3 lub różnica dwóch bramek od 1:3 żeby awansować z pierwszego miejsca?
0
Salzburg-Atletico i Ajax-Atalanta, bezpośrednie pojedynki o 2 miejsce w grupie i awans w 6 kolejce fazy grupowej, będa ciekawe te mecze
0
W fazie grupowej liczą się najpierw bramki czy bezpośrednie pojedynki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wybuch bolidu o ja pier
0
Wydaje mi się, że piłkarze Realu nie czują atutu własnego boiska, ale nie chcą tego powiedzieć. U siebie grają tragicznie, przynajmniej patrząc na wyniki
4
@dmcteam A ja wyznaje zasadę że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem
1
Jak można narzekać na Liverpool, wiedząc że u siebie w lidze mistrzów przegrali, graja juniorka na obronie i mają masakryczny szpital. Trzeba być mózgiem żeby ich dawać na kuponie
1
@Guffi To na pasterke nie będzie ograniczeń czy o co ci chodzi?