0

@lucas/catalan z perspektywy czasu głupotą było zrezygnować z Gaslyego. O wiele lepszy kierowca niż taj

3

Widzieliście ile w Portugalii jest ludzi na trybunach? Na grand prix praktycznie full, człowiek na człowieku. Jak to jest że na stadionie pustki, a na torze multum?

6

Mimo że przegraliśmy mam dobre odczucia i nastawienie na przyszłość, w przeciwieństwie do do niektórych tutaj płaczków. Mamy fajną młodą ekipę z dosyć silną ławką, zabrakło według mnie troszkę szczęścia, gdyby padł gol na 2:1 dla nas to mecz skończyłby się w drugą stronę. Zawiodły poszczególne jednostki typu Busquets/Lenglet, które myślę że Koeman wymieni. Sama gra nie wyglądała tragicznie, brakuje jeszcze trochę ogrywu czy kilku wzmocnień i ta ekipa może być jak walec

5

Trzeba w końcu pochwalić de Jonga. Chyba robię to pirwszy/drugi raz odkąd jest w Barcelonie. Świetny mecz jak narazie

0

Co tam się dzieje? Co się dzieje z Realem Zidane'a?

8

Wiadomo, że to tylko Ferencvaros, ale Trincao kupę lepiej się ogląda na tej prawej stronie niż Griezmanna

3

Mam nadzieję że Messi dzisiaj zagra i podreperuje licznik bramek strzelonych w lidze mistrzów, podgoni Ronaldo i ogólnie przełamie się przed klasykiem

3

@MESSIah16 Legendy, wychowałem się na nich

7

Co jak co, ale bylo/jest tu tyle wielkich nazwisk i tylko jedno umiało zastąpić Messiego ,a był to Neymar. Można to nienawidzić, ale gość to jest top top na świecie. Nyoma to by włożył do kieszeni i jedna akcją wysłał Griezmanna/Dembele/Fatiego czy Coutinho na ławkę

0

@Losiex i to jest w jakimś sensie... pozytywne ;)

0

@Hasszz co Ty dupisz, ból dupy masz i tyle

0

De Jong też jest do zmiany, mnie oprócz Griezmanna męczy on najbardziej na boisku

6

Normalnie za celowy łokieć to jest czerwona kartka, nie raz sędziowie za to wyrzucili, dlaczego var się nawet nie odezwał?

1

Akcję przy setce Griezmanna i rajd Dembele zaczął jak to on kiedyś, także ja dałbym mu czas, bo ma pojedyńcze przeblyski

0

Nyom to psychol od lat, od czasów Neymara, teraz nawet swoich rodaków (Dembele) chamsko popycha

0

Nie wiem czy było, Cadiz prowadzi z Realem XD

3

@WisniaKala Tekken 1 i Paul pamiętam :D

5

@BARCA_FOR_EVER Dodał to teraz, bo na czymś mu zalezy/coś go boli. Po samych poglądach widać kim jest i kogo czci.

0

@stone80 Dla mnie jest świetna, typowi Polacy zawsze narzekają na wszystko, tylko i wyłącznie przez to że to FIFA i to modne się przyczepić. WARTO kupić

0

Normalnie to Piątek powinien wejść za Lewego

5

Chłopaki mówta co chceta, ale z Modera to będzie pomocnik klasy światowej. Mamy niesamowity talent

1

@Kwiatek67 w sumie kartoflisko zamiast murawy, jakieś powiązanie z rolnictwem masz

0

Te boisko to jest tragedia, na zachodzie zawsze murawa jak dywan, a nasi chyba z promocji ze wschodu kupują

1

@ElTomas TAK, bez cienia wątpliwości

2

Co jak co, ale FIFA 21 to dla mnie bomba. Świetnie się gra te mecze. Nie zrozumie hejtu w stronę tej edycji, jest naprawdę mega pod każdym względem(PS4 Pro)

1

Oglądam Ukraina - Niemcy że względu na kibiców

1

@LionelM95 Far Gry 3 dla mnie najlepsza gra w jaka grałem, przeszedłem ją cztery razy, polecam bardzo!

3

@HK23 US Open jest jeszcze wielkim szlemem

0

@justfootball 10/10 *o*

0

Co jak co mamy bardzo utalentowaną młodzież, jest w kim wybierać. W końcu na reprezentację patrzy się z dumą, bez wstydu, na fajne nazwiska. Pamięta się czasy dzieciństwa z zawodnikami typu Jop,Dudka,Baszczyński czy choćby Murawski. Niebo, a ziemia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?