Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Fajnie, fajnie" udziela wywiadu :D
2
O ile zgodzę się, że Granerud jest jeszcze w grze po 5 skokach w TCS, o tyle Geiger z 20 punktami straty po tylu skokach właśnie odpadł z rywalizacji. 20 punktów tym bardziej przy kilku konkurentach to bardzo duża strata, za duża
1
W grze o złotego orła już tylko Kubacki i Stoch! Ale się jarammmm
1
@Mixtape fanta zdecydowanie. Mirinda jak dla mnie mega slodka
0
@msmsms Price jest lepszym i bardziej znanym zawodnikiem. Walijczyk to wygra
0
@barcelonaLM Się ciesz bo byś wyglądał jak przeciętny Amerykanin/Niemiec
0
@Kamiloza91 z obecnie grających,niekontuzjowanych,patrząc na formę to Bonucci i długo nic według mnie
0
Ja tam wolę Betis,nigdy Sevilli nie lubiłem,a stadion, kibice, barwy czy stawianie na wychowanków i Hiszpanów podoba mi się w tym klubie. No i choćby to, że ich kibice potrafią się zachować i oklaskac rywala(Messiego), a nie jak 1/4 stadionu wygwizdywać wychowanka(Ramos)
0
@Bamboleo@DonAndresFCB lub gdy na przykład 6 przegranych skoczy kosmicznie, to ten 6 może się nie dostać kosztem jakiegoś amatora ze słabiutkiej pary
0
@barcelonaLM Jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby wszystko obracać przeciwko PISowi. Zaszczepili się, bo mają kasę, kontakty i tyle. Przeciętny Kowalski by tak szybko się nie zaszczepił.
1
@ArterkHD w ogóle dużo osób się nią podnieca, a dla mnie ona jest mocno średnia z wyglądu
2
@Rastafarnianin oni nie potrzebowali nagród, bo więcej po cichu zgarneli
3
@NaFazieHitman znaczy ja jestem mega przeciwnikiem zamykania wszystkiego, powinni normalnie wszystko otworzyć i niech każdy decyduje za siebie, kto się boi niech siedzi w domu i tyle
0
@tobiasson92 trzeba będzie to się człowiek zaszczepi, jak nie to nie będę tego robił z racji wieku (23 lata), tyle.
2
@4drian0 zapytaj Stephena Buntinga
17
Grubasek już bez usmieszka, dojedz go Krzysiek za całą la ramble!
5
Ta morda jest bardziej wkurzająca niż morda Casemiro i Ramosa razem wzięta serio
1
@Sulimo co z tego jak następny rozpoczyna się tak samo ebanie i nie wiadomo czy nie będzie jeszcze gorszy
1
Jak ja tęsknię za imprezami, mam nadzieję, że otworzą dyskoteki jak najszybciej, brakuje zabawy, przypałów ze znajomymi
1
@S20th
Messi
Neymar
Coutinho
6-1 Z PSG
0-4 Z Liverpoolem
7
Krzysztof Krawczyk pobił Kevina samego w domu, brzmi jakkolwiekby to zinterpretować dziwnie i śmiesznie XD
0
@Abominacja czyli to prawda?
1
@itmustbejoke ten użytkownik nie żyje?
2
@PatrykBarcelona poczekaj jeszcze trochę,żeby mieć pewność, bo słabo by wyszło gdyby się zmiescili w limicie i uszło im wszystko na sucho
3
ter Stegen - Dest,Pique,Araujo,Jordi Alba -
de Jong,Puig,Pedri - Dembele,Messi,Ansu Fati
Chciałbym zobaczyć taką jedenastkę w akcji. Naprawdę wygląda to fajnie, nie ma wyników, ale na papierze wygląda to obiecująco i o wiele lepiej niż za Valverde
1
@Criss18Barca spokojnie, w konkursie skoczy ze 120 i po zawodach i tak co konkurs
0
@TheGoldenEleven Teraz Red Bull ma pake, dwóch mega agresywnie jeżdżących kierowców. Perez ma świetna szansę na pokazanie swoich umiejętności i mam nadzieję, że będzie walczył o mistrza
5
Sergio Perez oficjalnie w Red Bullu w następnym sezonie, ale się ciesze!
1
Uważacie że wszystko normalnie powinno funkcjonować, czekać na szczypionke czy szczepionka be, ale trzeba czekać na cud aby życie wróciło do normalności? Jestem ciekawy waszych opinii
1
Jordi Alba gol,asysta i fajna gra, nareszcie zamyka mordki hejterom