0

Dużo osób jara się forehandem Nadala, za to Djokovic i jego backhand, top na świecie

2

Brawo Djoko, jedziesz z nim!

1

@Homeopata8989 I sędzia w bramce, no proszę

0

Tylko Djokovic!

3

Po za Polską całym sercem kibicuje Chorwacji, jeżdżę tam na wczasy od 2013 roku, zakupiłem koszulkę i choćby mundial 3 lata temu w niej oglądałem od początku i doszli do finału. Tam ludzie niesamowicie ekscytują się piłką i są większymi patriotami niz Polacy. Tam nikt nie krytykuje swojej reprezentacji a niesamowicie się nią jara. Bardzo sympatyczny naród, nie da się ich nie lubić

10

Ciekawostka, Diego Schwartzman jest żydem

2

Jak ja tego Nadala nie trawie... tylko Federer !

3

Pjanić out
Pedri #8
Agüero #16
Tak to widzę

0

@AmigoBlancos Euro 2012 ? Na pewno też je komentował

0

@AmigoBlancos na pewno komentował euro 2008 z Koltoniem w Polsacie sport, bo pamiętam to. Więc chyba Ty masz problem z liczeniem

0

Ronaldo w Lidze Europy!

0

@FC1899Barca No dobra, ale ile oni meczów opuścili, gdyby nie kontuzje na pewno by to tak nie wyglądało

0

@DonMatteo901 Albo 100% pensji na chorobowym, u mnie nie ma żadnej premii miesięcznej, wiec mógłbym cały miesiąc na l4 siedzieć, a zarobić tak samo :D

0

Co do xDDD wszyscy 0

2

Wszyscy po testach, wiele po szczepionkach, ale prowadząca nie przytuli Szwajcara, bo Covid jest xD

1

Islandia moim faworytem

1

@GeneralXavi żebyś się nie zdziwił, nie bądź taki do przodu bo Cię w tyle zabraknie. Nikt nie wie co go czeka

1

@IronSanHybrid nie zgodzę się, dla mnie jak i wielu prawdziwy fachman

8

Bez Artura Orzecha to już nie to samo ludzie :(

2

Według mnie takie zmienianie trenerów co rundę/sezon do niczego nie doprowadzi. Zawsze ktoś będzie krytykowany, nie ma wyjątków. A przez ciągłe zmiany trenerów ani nie doprowadzi się do rewolucji, ani do jakiejkolwiek stabilizacji w zespole. Na chlodno zdecydowałbym na pozostanie Koemana. Zrobił więcej niż od niego oczekiwano,bądźmy szczerzy, a przede wszystkim zaczął coś sklejac w dobrym kierunku, perspektywiczniej niż poprzednicy. Na pewno zasłużył na kolejny sezon, na pełny okres przygotowawczy z jakaś wizją nowych transferów do klubu. Takie jest moje zdanie

2

Ręcznik w bramce

2

@EleanoR Korea Północna, Iran, Rosja, Chiny i cały półwysep Arabski

0

@xVENUMx 32 jajka z chowu klatkowego

4

Tak żałosnego Realu i Barcelony razem w la liga jak w zeszłym i tym sezonie nie było nigdy

1

Hamilton z pole position, w tym sezonie kto startował z P1 nie wygrywał wyścigu. Ciekawe czy Verstappen da rade, na Imoli mu się to udało

0

@SinMistico Bo dwóch Niemców dało mu prowadzenie.

4

Jak ja Ramosa nienawidzę, nie mogę na typa patrzeć. Dla mnie jest największą mendą jaka grała w piłkę zaraz obok Pepe, Casemiro jeszcze przy nich to junior

0

@SonBarcaGoku Kolega @messiandiniesta kłamie, wcale tak nie było

1

@l0Messini Ostatnio z City, rok temu

0

@Emhyr no właśnie jest niski kurs i zaprzeczyłes sobie tym rozumowaniem. Wygląda to tak jakby lubił i miał wielką szansę na zdobycie gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?