Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo osób jara się forehandem Nadala, za to Djokovic i jego backhand, top na świecie
2
Brawo Djoko, jedziesz z nim!
1
@Homeopata8989 I sędzia w bramce, no proszę
0
Tylko Djokovic!
3
Po za Polską całym sercem kibicuje Chorwacji, jeżdżę tam na wczasy od 2013 roku, zakupiłem koszulkę i choćby mundial 3 lata temu w niej oglądałem od początku i doszli do finału. Tam ludzie niesamowicie ekscytują się piłką i są większymi patriotami niz Polacy. Tam nikt nie krytykuje swojej reprezentacji a niesamowicie się nią jara. Bardzo sympatyczny naród, nie da się ich nie lubić
10
Ciekawostka, Diego Schwartzman jest żydem
2
Jak ja tego Nadala nie trawie... tylko Federer !
3
Pjanić out
Pedri #8
Agüero #16
Tak to widzę
0
@AmigoBlancos Euro 2012 ? Na pewno też je komentował
0
@AmigoBlancos na pewno komentował euro 2008 z Koltoniem w Polsacie sport, bo pamiętam to. Więc chyba Ty masz problem z liczeniem
0
Ronaldo w Lidze Europy!
0
@FC1899Barca No dobra, ale ile oni meczów opuścili, gdyby nie kontuzje na pewno by to tak nie wyglądało
0
@DonMatteo901 Albo 100% pensji na chorobowym, u mnie nie ma żadnej premii miesięcznej, wiec mógłbym cały miesiąc na l4 siedzieć, a zarobić tak samo :D
0
Co do xDDD wszyscy 0
2
Wszyscy po testach, wiele po szczepionkach, ale prowadząca nie przytuli Szwajcara, bo Covid jest xD
1
Islandia moim faworytem
1
@GeneralXavi żebyś się nie zdziwił, nie bądź taki do przodu bo Cię w tyle zabraknie. Nikt nie wie co go czeka
1
@IronSanHybrid nie zgodzę się, dla mnie jak i wielu prawdziwy fachman
8
Bez Artura Orzecha to już nie to samo ludzie :(
2
Według mnie takie zmienianie trenerów co rundę/sezon do niczego nie doprowadzi. Zawsze ktoś będzie krytykowany, nie ma wyjątków. A przez ciągłe zmiany trenerów ani nie doprowadzi się do rewolucji, ani do jakiejkolwiek stabilizacji w zespole. Na chlodno zdecydowałbym na pozostanie Koemana. Zrobił więcej niż od niego oczekiwano,bądźmy szczerzy, a przede wszystkim zaczął coś sklejac w dobrym kierunku, perspektywiczniej niż poprzednicy. Na pewno zasłużył na kolejny sezon, na pełny okres przygotowawczy z jakaś wizją nowych transferów do klubu. Takie jest moje zdanie
2
Ręcznik w bramce
2
@EleanoR Korea Północna, Iran, Rosja, Chiny i cały półwysep Arabski
0
@xVENUMx 32 jajka z chowu klatkowego
4
Tak żałosnego Realu i Barcelony razem w la liga jak w zeszłym i tym sezonie nie było nigdy
1
Hamilton z pole position, w tym sezonie kto startował z P1 nie wygrywał wyścigu. Ciekawe czy Verstappen da rade, na Imoli mu się to udało
0
@SinMistico Bo dwóch Niemców dało mu prowadzenie.
4
Jak ja Ramosa nienawidzę, nie mogę na typa patrzeć. Dla mnie jest największą mendą jaka grała w piłkę zaraz obok Pepe, Casemiro jeszcze przy nich to junior
0
@SonBarcaGoku Kolega @messiandiniesta kłamie, wcale tak nie było
1
@l0Messini Ostatnio z City, rok temu
0
@Emhyr no właśnie jest niski kurs i zaprzeczyłes sobie tym rozumowaniem. Wygląda to tak jakby lubił i miał wielką szansę na zdobycie gola