1

W meczu przyjaźni najlepszy byłby remis, dwie nie mogą przegrać więc niech obie stracą punkty

0

Nie oglądam meczu, jak się prezentujemy? Jak wygląda nasza młodzież?

0

@Oskar00 Jestem zdania, że zaangażowaniem ratują się Ci co nie mają czystych umiejętności piłkarskich. To nie miejsce dla takich zawodników, to nie Levante czy Eibar

57

Czy zgadzacie się ze mną, że Luuk de Jong i Martin Braithwait to zawodnicy niegodni noszenia koszulki Blaugrany? Nie potrafię zrozumieć takich transferów, bo to ani perspektywa ani jakość. Dopóki będziemy ściągać starych/słabych zawodników dopóty nie odbijemy się od dna. Oczywiście zdarzają się wielkie niewypały typu Coutinho, ale no to nie jest byle jaki klubik, aby byle jaki grajek tu trafiał.

0

@Gaucho Dość kupowania starych zawodników oraz piłkarzy niegodnych założenia tych barw kiedykolwiek. Musimy sprowadzać najsilniejszych w sile wieku piłkarskiego czyli 23-27 lat

8

@Kettger Jedyna partia z jajami, najlepsza.

1

Też stroje z ligi mistrzów mogly być głównymi w tym sezonie. Ogólnie jeden z najlepszych kompletów w historii według mnie. No mega mi się podobają

1

Jadom jadom jadom świry jadom (F1)

1

@Rust_Cohle Proszę Cię, zgadnie jak pet w końcu. To nie jest zawodnik wybitny jak Neymar, Messi czy nawet Lewandowski.

6

Fati - Depay - Dembele odpalający na dobre i na prawdę przód mamy najwyższej klasy. Do tego w pomocy takie nazwiska jak Pedri, de Jong, Coutinho czy młodzi Gavi i Nico i nasza kadra wcale nie wygląda źle, wręcz bardzo obiecująco i przyszłościowo. Uważam że mamy mocną pomoc na lata, a w piłce środek pola jest kluczowy. Musimy zbudować formację pod tych zawodników, a nie dobierac na siłę słabe 9tki i zabierać minuty utalentowanej młodzieży.

2

Patrząc na młodzież mamy naprawdę super chłopaków. Nie ma spowalniajacego Griezmanna, Messi zrobił miejsce. Gdyby tak jeszcze odpalił Dembele i Coutinho i ta drużyna się zgrała to byłaby bomba. Na papierze mamy mocny skład, mocna młodzież, ale nie mamy ławki.

2

Od odejścia Neymara ten klub się sypie i chyba właśnie się posypał. To jest dramat co oni zrobili z tym klubem, z takim atakiem. Mam dość...

2

Bellerin za Emersona. Gdy wychowankowie wracają do klubu jestem zawsze na tak

2

W ogóle jak ta Barcelona się stoczyła od pierwszego sezonu Valverde 17/18 to jest szok. Do ostatniego sezonu Lucho przynajmniej transfery młodych perspektywicznych zawodników, którym mimo że nie wyszło( Denis Suarez , Andre Gomes czy Paco Alcacer), ale przynajmniej te ruchy były oparte na przyszłości. A teraz? Jakiś Braithwait, stary Agüero, Kevin Prince Boateng, stary Pjanić, zainteresowanie Mandzukiciem czy mowa o Cavanim. Co to ku**a jest ja się pytam. My powinniśmy grać młodzieżą, pozbyć się starych wypalonych zawodników i stawiać na La Masiie. Jeżeli brak dziesiątki to próbować grać na fałszywa 9. Przy nadmiarze środkowych utalentowanych pomocników zageszczac centralną część boiska i robić tam przewagę! A my non stop dostosowujemy na siłę starych zawodników do danej taktyki zamiast na odwrót z gra młodzieży. Nie rozumiem tej polityki transferowej. Ciągle od tych 4 lat jest to samo, mam powoli dosyć takiej Barcelony

0

Coś w ogóle o Arthurze nie słychać. Swego czasu pamiętam jakie tu zachwyty były nad nim gdy grał jeszcze w Brazylii. W sumie w Barcelonie też było tyle zachwytów nad wychowankami, więc raczej spokojnie podchodzilbym do takich zawodników jak Fati, Nico Gonzalez czy Gavi. Piano nad Samperem, O.Busquetsem,Bartrą, Deulofeu od małego dzieciaka, nad Munirem po młodzieżowej LM czy Tello i Cuence nie wspominając. Najlepiej spisał się Tello, który grał kilka sezonów i nawet często strzelał, reszta zgasła szybciej niż rozbłysła. O Puigu nawet nie można powiedzieć, że zgasł bo tak jak Samper siedzi i grzeje.

2

Ale tak szczerze mówiąc, Messi będzie miał ciężko w tej lidze, przynajmniej ciężej niż w La liga. Zespoły grają agresywniej i wcale nie tak łatwo tam o sytuacje bramkowe. Dokladajac do tego, że już nie będzie tam takim liderem jak w Barcelonie sądzę że to może być przeciętny sezon Messiego...

0

Nie mogę z tej Stysiak hahahah

1

@Jarema2000 Grają na wyjeździe

0

Nie oglądałem meczu, ale wielka Barca znów na zwycięskim torze, vamooos!

1

Tam w tej Belgii w tym roku takie powodzie i tam ciągle leje to jest niemożliwe

0

Swoją drogą, jaki numer weźmie Mbappe w Madrycie, skoro tylko 25 jest wolne, a z tych wielkich numerów na 100% się nic nie zwolni?

1

Mbappe ---》Real
Ronaldo ---》PSG

Atak Ronaldo Neymar Messi
*--*

11

Ależ miernie wyglądają składy Barcelony i Realu względem ostatnich lat. To będzie chyba najmniej emocjonujące El Clasico w XXI wieku. Zero gwiazd, zero zgrzytu między klubami i wspólna walka z La liga. To już nie to co kiedyś

23

Riqui Puig - Pedri. Ależ się marzy żeby zostali legendami pokroju Xavi - Iniesta

0

Najsłabszy ten łysy, byle tylko nam medalu nie przegrał...

1

@Rust_Cohle Nie interesuje mnie to szczerze xD

0

Ja nie rozumiem tylko tego dlaczego spośród wszystkich tylko Barcelona tak cierpi od początku pandemii finansowo. Wszystkie kluby mają pozamykane stadiony, niektórzy robią milionowe transfery, inne nie, ale jest cisza o jakichkolwiek problemach, tylko tutaj wygląda to tak jak wygląda. Jak?Jakim cudem? Przecież Barca generuje zyski nie tylko z biletów, to wielki klub na cały świat z najlepszym piłkarzem w historii, a wygląda to jak jakiś klubik z niskich lig,nie rozumiem...

1

Tacy zawodnicy jak Gavi, Nico Gonzalez czy Demir już powinni być włączani do pierwszej drużyny. Jak rewolucja to rewolucja. Musimy opierać ekipę na wychowankach i młodych perspektywicznych zawodnikach. Wśród młodych mamy naprawdę wiele talentów, ale trzeba im dac grać. Kiedy jak nie teraz?!

0

@michal26 Tak dla mnie jest tylko dobry, bo często w najważniejszych momentach zawodzi, bardzo często

1

Dla mnie z tej reprezentacji tylko Leon i Zatorski to ścisły top, reszta jest tylko dobra albo przeciętna...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?