Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Tak wieje, że zaczęły padać znaki?
2
Kto pamięta wielki talent Realu, Lucasa Silvę? :D
1
@lndyki Zdrowy Ansu Fati - Lautaro - Ferran Torres(ogarniety Dembele)
Ale by to chodziło
0
@escarabajo Chyba chodzi o Rodrygo
2
@kkbarca 20.03 akurat wypada mecz z Realem, 60 dni po urazie Ansu. Znów deja vu i zapowiedzi powrotu na klasyk.
0
Osobiście mam nadzieję na pozostanie Dembele z podpisaniem kontraktu, ale jeśli ma zostać i siedzieć na trybunach do lata to fajnie jakby odszedł. Mam też nadzieję, że obie strony porozumieja się i wybiorą jedną albo drugą opcję, a nie trzecią dla nikogo komfortową.
0
11 jedyny numer wolny. Myślałem, że trzymają ją dla Gaviego. W klubie dalej są tacy zawodnicy jak Braithwait, Mingueza czy Umtiti i blokują miejsce w 1 kadrze...
5
@SamuraJack I jest po prostu lepszy niż jakiś Diaz
1
@dariooo Jak do nas dzwonił sanepid to miał wszystko podane kto w naszym mieszkaniu mieszka. Powiedziała że podawanie fałszywych danych jest karalne i ciężko byłoby ściemniać.
2
@Kgorecki2500 Jestem aktualnie na kwarantannie. Osoby zaszczepione przy izolujacym się domowniku(10 dni) mogą iść na test od razu i negatywny zwalnia ich z kwarantanny. Osoby niezaszczepione mają kwarantanne 17 dniową, z tym że po 10 dniach mogą udać się na test(po zakończeniu izolacji osoby pozytywnej). Wtedy negatywny skraca tą 17 dniową. Oczywiscie mówię tu o osobach razem zamieszkujących z osobą pozytywną na Covid 19.
0
Po Idze już niestety
1
NIE dla transferu Adamy. On tu kompletnie nie pasuje, typowy gracz na kontrę, słaby w grze kombinacyjnej. Mam nadzieję, że Laporta nie zablokuje miejsca na inny transfer przez ten ruch. Według mnie powinni walczyć o Moratę
5
Uważam, że powinniśmy grać w środku tercetem de Jong - Gavi,Pedri. Według mnie wręcz nie wolno nam kupować zawodnika do środka pomocy, a jeżeli już to typowego defensywnego. Mamy dwa brylanty a'la Xavi-Iniesta i nie możemy tego zniszczyć jakimiś krótkoterminowymi nabytkami czy starszymi wynalazkami. Busquets powinien być rezerwowym i konkurencja dla Frenkiego, mógłby być wtedy mocnym jokerem.
18
Kurde niech ten Dembele zostanie i będzie zdrowy. Mamy taką biedę w ataku, a on w tej ostatniej dyspozycji podniesie ten poziom o wiele do góry. Z Dembele i Ferranem po bokach to nawet Luuk wygląda dobrze. Mam nadzieję osobiście, że się dogada. Według mnie nie musi mieć kosmicznych liczb, musi robić wiatr na skrzydłach, a on to potrafi, top na świecie w tym aspekcie nie oszukujmy się.
1
Ja wolę, żeby Ansu wrócił szybciej, coś tam strzelił i wyleciał znów niż żeby czekać na niego 4 miesiące, nie kupić nikogo w lecie bo mamy Ansu, on wrócił cos tam strzelił i znów wyleciał. Pierwsza opcja zdecydowanie lepsza.
5
Nawet dobrze, że wypada tą przerwa. Eric Garcia powinien być dostępny na Atletico. Niech chłopak się rozwija i powolutku wchodzi w miejsce Pique do 11'.
1
@Encore A to nie sypał się wcześniej?
1
@Barca1992 Tego MY nie wiemy, ale ten papier ratuje Ci dupę, taka prawda.
0
@sokot Może o to chodziło i tak byłoby najlepiej dla Barcelony
6
Szwecja z tego co czytałem mimo że nie jest w NATO ma gwarancję obronności przez ich siły. Ale Ruski fajnie igra sobie z wszystkimi. Okręty przy Szwecji, okręty niedaleko Irlandii (chyba jako odpowiedź na poparcie dla Ukrainy przez Wielką Brytanię). Sami tego konfliktu nie wygrają, Putin to zbrodniarz, który musi być sadzony za to co zrobił i co robi. Teraz spełnia się to o czym dawno mówiłem. Świat będzie żałować przegranej Trumpa. Był to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu jeśli chodzi o politykę zagraniczną i chyba dlatego przegrał, to się nie podobało obywatelom. A najwięcej potencjalnie możemy stracić my, oby nie!
1
Ciekawe jak skończy się sprawa z Dembele. Czy zwolni agenta, ppsypoe głowę popiołem i obniży oczekiwania finansowe czy na dniach odejdzie. Po cichu liczę, że w końcu się ogarnie, bo chłop według mnie robi wiatr i ściąga na siebie dużo uwagi i inni jak Ferran czy Fati mogą na tym korzystać.
4
Nie sądziłem, że mecz z Realem będzie pierwszym i ostatnim, który dał mi nadzieję i cieszył. Brak Dembele, Ansu Fatiego, nieobecność Gaviego i z przodu nie istniejemy. Busquets, F.de Jong, Ez Abde to nie są piłkarze na miarę wielkiej Barcelony.
4
Kłócą się w TVP info XD
2
@Rewolucja123 Nie rzuca się, a ma problem z kolanem XD
4
@Kusco15 Przecież bardzo dobrze powiedział. W 100% się zgadzam
7
Grajmy Nico za Busquetsa, grajmy Ericiem za Pique, wprowadzajmy Balde częściej kosztem Alby. Mamy na to grajków, a ciągle wychodzą jedne i te same twarze porażki od 5 lat. Całe szczęście, że twarzy smutnego Lengleta nie muszę oglądać. Mamy dużo fajnych mlodych grajków w pomocy i pech przy kontuzjach. Według mnie trzeba wzmocnić skrzydła i przede wszystkim zbudować silną obronę,aby wychodzić i kończyć mecz na 0 z tyłu, a wtedy już wiadomo, że się nie przegra.
0
Mamy swoją szklankę vol.2
0
Bądź co bądź na Frenkiego de Jonga i jego straty nie mogę już patrzeć, gość jest tragiczny
0
Gdzie tam de Jongowi do takiego Pedriego, pan piłkarz Pedri
1
@MesQueUnClub96 Zajedzie ich jak każda drużynę, która prowadził. Dlatego jest tylko dobrym trenerem