0

Niech gra dalej Śliwka i Semeniuk to na pewno ugramy

2

Ten Śliwka nam mecz przegra XD

1

A co jest z takim zawodnikiem jak Artur Szalpuk? Gdy Polska zdobywała mistrza świata to grał i to z powodzeniem w pierwszym składzie, a teraz przepadł

0

Rzut dyskiem na IO 2020, złoci medaliści:
Daniel Ståhl - 68.90m
Valarie Allman - 68.98m (!)
Złota medalistka rzuciła dalej niż złoty medalista? Jest to możliwe w ogóle?

2

@Pawlak1992 co Ty chcesz dzisiaj zdobywać jak oni juz tam wszyscy o łóżku myślą XD. Tam jest prawie 23

0

@Herato piłka ręczna z tego co wiem to w Danii sport narodowy i numer 1

0

Co oni tak gwiżdżą tylko na tego Hakimiego gdy jest przy piłce ?

3

@MesQueUnClub96 Czym się tu stresować? Przegrają to przegrają, życie będzie toczyć się dalej

1

@koksik2700 Noo Ty też masz z dobre 15 kg nadwagi kolego :O

6

@TheBigShow Czego Ty się boisz XD chyba że w krzakach siedział paparazzi to wtedy tak XD

8

@PIWOSZ89 94kg przy takim wzroście :O O Boże

8

Ależ piękna jest ta Zehra Güneş z Turcji

5

@barcelonaLM Świat od marca 2020 po prostu zglupial. Nigdy nie myślałem, że życie może się tak obrócić do góry nogami i nie umiem sobie wyobrazić z powrotem tej normalności

1

Lubicie Eto'o i jego ego? Chodzi mi konkretnie o ból pewnej części ciała względem Messiego. Widać po wypowiedziach, że boli go wielkość Lio i dla mnie traci w oczach. Jedni taką postawę i pewność siebie cenią, dla mnie jest po prostu śmieszny, przynajmniej mógłby to zostawić dla siebie i się nie odzywać.
https://m.fangol.pl/view/319077/reakcja-eto-o-na-slowa

1

@deyna2018 Co Ty zrobiłeś w wieku 13 lat, że wylądowałes na wózku?

5

A jaką karę miał dostać Hamilton? Miał pchać bolid w boksach czy w trakcie zmiany opon zrobić 50 pompek? Wypadek był całkowitym przypadkiem w ferworze walki, w którym większego pecha miał Verstappen i tyle. A to że Lewis mimo kary i dzięki fantastycznej pogoni wygrał wyścig to świadczy o jego klasie i bólu dupy kibiców Maxa.

5

@PatrychoO Cóż, jest po prostu jednym z nas, tylko bardziej popularnym i mogącym mu pomóc, taki grający kibic Messiego :D

5

Brawo Lewis ! Yessss

1

@koziar stolica Sri Lanki - Sri Dźajawardanapura Kotte

0

@mekston Rozumiem co masz na myśli, ale to jest sytuacja tak jak na drodze. Nie możesz kogoś wyprzedzać i wjechać mu na zderzak. Verstappen nie jechał sam, wiedział że obok jest bolid i powinien jechać zewnętrznym torem jazdy, zostawiając wewnętrzną Hamiltonowi, a chciał jak to on na siłę się wcisnąć.

4

Ciekawe jaka będzie decyzja. Fakty są takie, że Verstappen był przed Hamiltonem co działa na korzyść Red Bulla. Na korzyść mercedesa jest to, że to Verstappen gwałtownie wjechał w tor jazdy Hamiltona, a nie na odwrót, to on nadział się na Lewisa i nie zostawił mu wewnętrznej. Dla mnie sytuacja fifty fifty

5

Do tych, którzy piszą że Hamilton zrobił to z premedytacją, to polecam się rozpędzić, a ściana sama się znajdzie.

25

Wygrane Copa America:
Pele - 0
Diego Maradona - 0
Lionel Messi - 1

Wielki krok w historii!

6

Popłakałem się, nareszcie Leo to zrobił

0

17 do 20 w faulach, to jest kosmos XD

0

Neymar coś czuję wyleci dzisiaj z czerwem :D

1

Jak dla mnie to tam było kilka fauli na czerwo, a nawet żółtek nie pokazał XD

1

Alba jest skoncentrowany a wy że sztywny co za ludzie

1

Błąd Chielliniego, ale o tym nikt nie wspomni bo to wielki Chiellini

6

Ale też docenmy Enrique, dopiero czas pokazuje jak genialnego trenera mieliśmy na ławce, powtarzam genialnego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?