7

Nawet jeśli wyjdzie że Cala jest rasistą i obraził go w ten sposób, to dlaczego ma być zawieszany czy karany? Dla mnie to jest chore, bo to jest tylko obraza, na boisku to normalne. Gdyby powiedział Diakhabiemu, że jest skur****.. to nie byłoby kary i zamieszania, ale gdyby już dodał czarny to go wieszamy? Toż to nonsens

0

@AmigoBlancos Bo odkąd istnieje la rambla to żaden Real go nie wygrał :D

8

Athletic zginął w końcówce od własnej broni, miód dla moich oczu

2

Pewnie z Neymarem skończy się tak, że szejk wyskoczy ze 100 mln, a Barca powie pas po raz kolejny, ze względu na krótki kontrakt i/lub brak funduszy. Nie ma co się łudzić/denerwować według mnie

18

Za finał Superpucharu Hiszpanii z tego sezonu jestem za Sociedad. Nienawidzę tych cwaniaków i aktorów z Bilbao. Vamos Sociedad!

0

Nie ma Mounta i Chelsea leży, wejdzie w 2 połowie to odrobią

2

Komentarz usunięty

1

Przypominam, że chociażby z Andre Gomesem(wtedy na propsie) również była rywalizacja madrycko barcelońska, a jak się to wszystko skończyło dobrze wiemy. Piłkarz przed zagraniem w innej koszulce to zawsze zagadka. Nie ma co się nastawiać, bo lepiej się miło zaskoczyć. A najlepszym przykładem wszystkiego co napisałem jest swiezutki transfer z Madrytu, a więc również gwiazda wówczas w Chelsea, niczym Haland teraz w BVB - Eden Hazard

1

Mason Mount - pan piłkarz, mega podoba mi się jego styl gry

1

@Encore To nie wymówka, gdyby miał mocne umiejętności pokazalby to jak choćby Bruno Fernandes, a po za tym dla mnie on nie jest i nigdy nie był typową 9

1

Ten mazepin to chyba prawko w chipsach znalazł, już od wczoraj go rzuca na torze XD

1

@draxidox Nieee, doszukuje się logiki w działaniu rządu, dlaczego nie pójdę do fryzjera w najbliższym czasie , robiąc to zawsze poprzez zapisy na daną godzinę, pojedynczo oczywiście :D

1

Powiedzcie mi gdzie tu logika "przyduszac" wirusa, ograniczać kontakt, obniżyć poziom zachorowań, luzowac, wracać do coraz mniejszych restrykcji I znowu zamykać, bo zachorowania przez kontakty ludzi rosną? Przecież tak było, jest i na logikę będzie ciągle w najbliższym czasie/kolejnych latach/na zawsze. Normalnie pracuje od początku pandemii, gram w piłkę i co mi to da że przez 2 tygodnie nie pójdę do fryzjera i zarosnę jak gołąb? I dont andestęd

9

@messi564 może Douglas wróci, jednak co "przytalizmanił" to jego

1

Logicznie rzecz biorąc moim zdaniem na ten moment z klubem powinni pożegnać się Pjanić i Umtiti. Kolejni w kolejce to Braithwaite, Coutinho I Neto. Co myślicie?

1

@BarcaInfo do pobicia zostały największą ilość meczy w historii la ligi i najwięcej tytułów mistrzowskich

0

@kuz całe szczęście nie mam i nie będę mieć osemek

4

@Chakalaka No właśnie jest trafione, produktu spożywczego w sklepie nie kosztujesz, nie musisz ekstra po niego wychodzić, wszystkie swoje normalne codzienne zakupy możesz zamówić. Bolą Cię kościoły, boli Cię wiara, każdy Cię tu zna i wie w która stronę Cię ciągnie

1

@FC1899Barca Dla mnie profesor Gut to jedyny trzeźwo myślący wirusolog od początku pandemii, jego warto słuchać

0

@JohnnyBarca Z Depayem przesadziłem, ale pojawialy się też plotki o wypalonym w mojej opinii Alabie, nie powinnismy interesować się takimi piłkarzami

0

Szczerze mówiąc, nowy prezydent, podnieta i... masa hipokryzji na la rambli. Za takie nazwiska za Bartomeu za sterami zjedlibyscie tamten zarząd. Aguero, Wijnaldum czy Depay? Pozbadzmy się dziadkow, kupujmy kolejnych. Dla mnie to nie tak ma wyglądać, nie takie transfery powinniśmy dokonywać

3

Widzę ostatnio trochę jarania się Nico Gonzalezem, naszym młodym talentem. Tylko przypominam jak kreaowany tu był na nowego Busquetsa Sergi Samper czy Oriol Busquets. Dla mnie nie ma co się nastawiać na kogoś, póki nie wskoczy do pierwszej drużyny i po prostu będzie grał.

5

ter Stegen - Dest, Garcia, Araujo,Jordi Alba - De Jong, Pedri, Messi - Dembele , Haaland, Ansu Fati
Skład przy środkach przeznaczonych na Haalanda jak najbardziej do zrobienia, skład który w kolejnym sezonie może walczyć o najwyższe cele. Podziękować Busquetsowi, sprzedać Coutinho, Griezmanna, Braithwaita i Pjanicia. W obwodzie mamy takich zawodników jak Moriba, Puig czy Collado. Taka zmiana warty teraz jest idealna, nowy prezydent, młodzi którzy dostali szansę w tym sezonie pokazali że potrafią grać gdy się na nich stawia. Mam nadzieję, że Koeman wraz z Laporta przewietrza szatnie i zredukuja płacę przez sprzedaż tych najwięcej pobierających.

0

Nawet remis jest spoko, byle te mierdy nie wygrywały

4

Święcicki chyba w koszulce Realu komentuje ten mecz

22

@SiSenior Lepiej 3 razy skręcić w prawo niż raz w lewo

2

Prawda jest taka że Pirlo to słaby trener, Juve to tragedia w tym sezonie i nikt mnie nie przekona, nie zawsze dobry piłkarz to dobry trener

4

W końcu Babiarz nie komentuje, z całym szacunkiem idealnie nadaje się tylko do teleturnieju va banque

19

Pedri nie dość że przypomina Inieste ze względu na sposób poruszania i podania, to jeszcze tak samo mało szuka strzałów czy rzadko strzela jak właśnie Andres

1

@M4jkellmquc Ale my nie wygrywamy i to jest ten problem od... lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?