Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja jestem przeciwnikiem superligi. Nie lubię zmian, uważam że liga mistrzów to najlepsze co spotkało piłkę nożną i dziwię się że sam Florentino Perez jest największym zwolennikiem i liderem opuszczenia tych elitarnych rozgrywek.
6
Panowie 8 zwycięstw i mamy mistrza, jesteśmy zależni od siebie!
3
Oni to jeszcze wygrają, ile ja już takich meczy widziałem...
1
Jaki jest aktualny kurs na gola Benzemy i wygrana Realu? Według mnie tak będzie XD
0
Uff brawo VAR!!!
7
Alez szkoda że Real ma takie problemy ze składem akurat w meczu z kochankami z Getafe. Gdyby dziś podejmowali na wyjeździe inna drużynę można by było liczyć na stratę punktów, a tak to niestety...
0
Chciałbym zjeść biegły sądowy rzeka biega w piosenkarzu
3
Z Barceloną te setki by wpadały...
0
Swinia je***** ...
3
Z obecnego Realu chciałbym i zazdroszczę im Kroosa i to juz od 2014 roku, dla mnie ten pilkarz to fenomen. Drugim takim pilkarzem jest Valverde. Prawdziwy talent, walczak, pracuś, uniwersalny zawodnik o mocnej psychice i nteligencji, potrafiacy grać w waznych meczach, szczegolnie El Clasico. Nie zazdroszcze im Viniciusa, Asensio, nie zazdroscilem nigdy zadnego pilkarza, poza tą dwójką.
0
Nie wiem jak wy, ale ja nie zdzierże kolejnego mistrzostwa Realu w końcówce sezonu i to w dodatku po 2 wygranych przez nich klasykach, oby Atletico teraz do meczu z nami wygrywalo, a w 35 lolejce będziemy kalkulować. Mam nadzieje ze nasi sie podłoża mimo wszystko jesli Real do tej pory by nie stracił punktów, bo w 3 ostatnich kolejkach oni juz mistrzostwa nie puszczą, nie oni...
0
Ja juz sam nie wiem czy nie kibicowac Atletico do konca. Boje się, ze zaczną gubić punkty, a Real wygrywac wszystko do konca i zostanie mistrzem. Jak nie my to chce zeby Atleti to wygrało. My i tak musimy liczyc najpierw na wpadkę Realu, a z Atletico zalezymy i tak od siebie.
2
@MESSIah16 Wielki wierzący, a krew na rękach. Najezdza na kolejne kraje i wydaje rozkazy. Dyktator i tyle
0
Na chlodno, Mingueza mimo bramki i zaangażowania...przy długich pilkach na Viniciusa, czulem sie jak niegdys gdy w bramce stał Pinto i do niego szlo podanie od naszych obrońców... Mingueza nie ma szybkości, nie nadaje sie do tak wysokiej gry jaką gra Barca i wczoraj to bylo widac golym okiem. Co do Dembele, tez bylem zly po pierwszej połowie, ale chlop gral na nie swojej pozycji, tylem do bramki, nie wykorzystując swojego największego atutu, czyli szybkości. W drugiej połowie przesunięty na skrzydło juz to jakos wyglądało, kto wie co by było gdyby tak gral od początku.
0
Gil Manzano, Fede Valverde i Zinedine Zidane w roli szkoleniowca. Te 3 postaci zawsze mi sie będą niestety kojarzyć ze słabą Barcą. W El Clasico z nimi zawsze wyglądamy blado
2
Cofnąć de Jonga, Dembele przesunąć na skrzydło, wprowadzić środkowych pomocników zeby zagęścić środek pola - Puig i Moriba, inaczej tego nie widzę
1
De jong to jest kaleka na prawej nodze to miał
5
Alaba jest tak cienki i to niesądząc tylko po tym meczu, ze mam nadzieje ze ten Real go weźmie
14
Skoro żarty o fryzjerach, to ja też zapodam. Co robi klient u fryzjera?
Aktualnie nic, bo salony zamknięte.
Badum tssss
1
@Czeresniafcb Po liftingu Niemiec i kolejnym jutrzejszym dodatku gra wygląda już bardzo dobrze, według mnie powinni nie dokładać mapy tylko unowoczesnic goring east i kraje Beneluxu. Potem ewentualny nowy teren+ Wielka Brytania. Mam nadzieję że nie wejdą teraz w zabawę z Wielką Brytanią bo tak jak napisałeś, nie jeździ się tam aż tak często jak po Europie wschodniej i są miejsca ważniejsze, tym bardziej że tam jako tako wygląda i jest ruch lewostronny, więc jakoś frajdy to dodaje mimo wszystko bardziej niż jazda po Polsce chociażby. Lifting nawet kosztem ewentualnych nowych tirów!
0
Sa tu jacyś fani tirów, a konkretniej gracze Euro Trucka? Jaki dodatek mapowy chcielibyście kolejny? Ja celuje przede wszystkim w lifting dodatku going east. Według mnie Polska, Czechy, Słowacja i Węgry powinny być szybciej przerobione aniżeli Wielka Brytania.
0
@Encore Ale to nie jest jego słabsza noga :D
76
Napiszę to kolejny raz, nic nie przebije milczenia pana Świeckiego po golu, aż się wystraszyłem że coś mu się stało, tak długo się nie odzywał :D
24
Święcicki to załamany hahah nie mogę
0
@Rewolucja123 W sobotę myślę że będzie ciężej o 3, ale dziś jak najbardziej może się zbliżyć hat trickiem
1
1.Robert Lewandowski(Bayern) - 35 goli
2.Cristiano Ronaldo(Juventus) - 24 gole
3.Lionel Messi(Barcelona) - 23 gole
4.André Silva(Eintracht Frankfurt) - 22 gole
5.Erling Haaland(Borussia Dortmund) - 21 goli
Myślicie że Messi ma szansę na zdobycie 7 złotego buta? Patrząc, że Lewy kontuzjowany i być może wróci bez formy bądź odnowi mu się uraz to przy formie strzeleckiej Messiego ma szansę w 10 meczach zdobyć te 13 goli.
1
@Quavosk Dzisiaj jest święto, się nie pracuje i to jest normalna pora na mecz
2
Boję się, że dziś sędzia będzie w 100% przyglądał się Messiemu, każdemu gestu, komentarzowi, dyskusji z rywalem. Leo musi na prawdę dziś zagrać na spokojnie, żeby nie dac powodu do kartki. Madryt tylko na to się czai zapewne
0
@Herato A nie Pique?
24
Wczoraj w meczu FK Rostow - Spartak Moskwa 33 tyś. widzów na stadionie(75% pojemności). Z tego co widziałem ludzie bez maseczek i żadnego dystansu. Mecz jak sprzed pandemii, coś pięknego