0

@LeoMessiah Zdałem 5 lat temu, zupełny luz :D

0

@bari_94 Była mowa o infekcji. Pewnie nie zdarza się to każdemu i akurat przytrafiło się Ansu

2

Z Ansu Fatiego już nic nie będzie, drugi Cuenca i zdania nie zmienię.

16

Bagnack, Dongou, Edgar Ié, Ondoa czy Kaptoum. Kto pamięta? Szczególnie w pierwszej dwójce były pokladane duże nadzieje, a w sumie najgorzej skończyli

0

@Rastafarnianin Bosz jakie zainteresowanie XD

2

W tym momencie chce żeby Barca rozlozyla nogi przed Atletico, nie wyobrażam sobie rozłożenia dywanu przed Realem

1

Ten Mazepin to jedyne co powinien prowadzić to wózek sklepowy

7

Coś czuję, że Neymar wróci do Barcelony tego lata. Jakoś tak wszystko się do tego składa. Przyjście Laporty, prawdopodobne pozostanie Messiego i Ney wie że to być może ostatni dzwonek i taka szansa. Być może po meczu z City zdał sobie sprawę,że aby zdobyć Champions League potrzebuje Barcy, a Barcelona jego.

0

@saczers438 Dziwię się że Real go tak łatwo oddał, ideał wahadlowego, robi wiatr na bokach, o niebo lepszy od Odriozoli i spokojnie mógłby grać choćby na lewej stronie Realu

0

O której dokończenie półfinału Bingham-Selby?

1

@koksik2700 też mam działkę nieogrodzona i często na nią jeżdżę, dbam, odpoczywam i jakbym tak przyjechał i zobaczył że ktoś sobie po niej chodzi to zrobiłbym mega haje, dla mnie to jest niedopuszczalne

1

@LuisSalvano Nawet jeśli byłaby to działka na sprzedaż, nie można tak sobie wchodzić na teren prywatny i cwaniakowac. To tak jakbyś sprzedawał auto, a gość sobie do niego wchodzil, wychodził bez pytania. Ja bym od razu zareagował

0

Nie oglądałem meczu, co oni zrobili?

0

Pep ma ten problem, że co półfinały/ważne mecze chce zaskoczyć przeciwnika ustawieniem i składem, a zaskakuje sam siebie.

3

Sterling przede wszystkim musiałby się pojawić jeśli City myśli o zrobieniu różnicy z przodu + Gabriel Jesus

3

Neymar to musi być priorytet tego lata, najlepsi muszą grać w Barcelonie

4

Musimy wygrać z Granada i Valencia koniecznie, żeby mieć w meczu z Atletico przewagę punktową. Wtedy oni będą musieli, nie będzie autobusu, bo będą musieli się otworzyć, będzie się znacznie łatwiej grało, niż w przypadku gdy to my musielibyśmy ten mecz wygrać

5

@escarabajo statystyki nie grają, kto oglądał go dawniej ten wie, że przez wiele sezonów był lamagą w Realu. Ty najwidoczniej zacząłeś patrzeć tylko na liczby i to od niedawna.

8

Vinicius ma niesamowity odjazd(top na swiecie) i fajną technike, na szybkość nikt nie ma z nim szans, ale gdy dochodzi do bramki to chłop się po prostu ośmiesza

0

@BXOD znaczy nie komentuje meczów Realu, kiedyś był na niego hejt że jest kibicem Realu i komentuje te mecze pod nich. On to czytał i odpuścił

5

Nienawidze meczów Realu z komentarzem Świecickiego. Cokolwiek nie powie to wiem że sympatyzuje z Realem i słychać w jego komentarzu brak obiektywnosci. Powinien sobie dac spokój tak jak to zrobił Mirosławski.

2

Dałbym szansę Emersonowi, widać że to nie jest drugi Douglas, ma szybkość i ciąg do przodu, pytaniem jest jak sobie będzie radził w grze przy ataku pozycyjnym. Ale nie po to jest tyle na wypożyczeniu i po dobrym wypożyczeniu, żeby go łatwo oddać, chyba że pojawi się mega oferta w co wątpię

0

Emerson ma wrócić do Barcelony po sezonie czy raczej mówi się o jego sprzedaży?

3

Ja się dziwię i zastanawiam jak ten Real ciągnie te punkty i gra dalej tak wysoko w lidze mistrzów. Liderem z przodu jest Benzema, który za czasów Ronaldo był po prostu przeciętny w składzie królewskich, dwa Asensio czy Isco to wypaleni piłkarze, którzy swoj prime mają już za sobą. Ratuje ich tylko to pomoc, bo według mnie obrona to też nie to samo co było kiedyś patrząc choćby nazwiska Militao, Odriozola to nie to samo i nie ten poziom co Pepe chociażby. Według mnie gdy pomoc przestanie grać, to Real bedzie miał ciężko

0

@BorzyKrzys nie no jebłem nie powiem :D

0

@Blanco16 No i tak zrobisz.

3

Ansu Fati zdał prawo jazdy. Może C+E robił w razie czego XD

1

@Emhyr Valancia to dziwny klub, co okienko sprzedaje swoich liderów/najleoszych piłkarzy. Albo tam cienko z kasą albo rządzi drugi Bartomeu

9

Z Ansu już nic wielkiego nie będzie, drugi Cuenca. Ależ szkoda chlopaka...

1

@PatrychoO wydaje mi się że pójdzie to w drugą stronę, będą się bali skrytykować tą superlige i chwalić champions league

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?