5

A ja tam liczę na dobry wyścig Hamiltona. Niech goni i napiera na Maxa, a emocje będą do ostatniego wyścigu w Abu Zabi. C'mon Lewis!

0

A gdybyśmy tak skopali Andore, Anglia przegrała z Albanią, a w poniedziałek gładko wygralibyśmy z Węgrami, to może może 1 miejsce hmm :D Decyduje wówczas bilans bramkowy, a nie bezpośrednie starcia, tyle, że trzeba by liczyć dziś na cud nad Wembley

0

Zostanie już tylko Dembele, Ansu Fati, Braithwaite i Agüero i w takiej kolejności powinni wrócić. Sami napastnicy/skrzydlowi masakra

0

@Comfortable_
Messi 7
Ronaldo 5
I tak niech zostanie

0

@Encore C'mon The Reds, tylko Liverpool!

1

Trent Alexander-Arnold to najlepszy angielski prawy obrońca change my mind

3

Go go The reds!

1

Panowie powiedzmy sobie szczere, gol nr 1 i 2 idą odpowiednio na konto ter Stegena i Lenglet. Zdarza się to nie pierwszy raz, co kompromitacja to zawsze między innymi ta dwójka w akcji. Jeden wypalony, a drugi mentalem nie na tak wielki klub. Już nie mówiąc o błędach Minguezy przy każdej bramce, bo to po prostu średniak, który nie ma umiejętności do gry na tym poziomie. Dla mnie ich tu nie powinno być, są synonimem porażki, tyle.

0

Zmieniaj Lenglet i Mingueze bo przegramy to jeszcze

0

Ter Stegen weź Ty odejdź człowieku, jesteś synonimem porażki

0

@KmN A moje to walka o wszystkie puchary, trzeba mieć mentalność Barcelony, mentalność zwycięzców, a nie Koemanowską porażkę

2

@ElTomas Lubelszczyzna to zaraz zamknięta będzie tym murem xD

0

W artykule jest błąd. Messi jest rekordzistą pod względem rozegranych spotkań dla Blaugrany(778 meczów)

3

Antony'emu zaliczono 2 asysty(przy pierwszej bramce Tadicia nie zaliczono przez podbicie piłki głowa obrońcy),a Joao Cancelo z Manchesteru City zanotował już czysty hat trick jeżeli chodzi o ostanie podanie. Fajnie się prezentuje Portugalczyk w tym sezonie. Wyrasta na top bocznych obrońców

0

@Momals11 Zgadzam się, mocno niedoceniany i hejtowany ze względu na aktorstwo i cwaniactwo na boisku

2

Dawać 6 Gladbach

1

@mekston i to od lat, szczególnie właśnie na Borussia-Park

0

@LionelM95 No tak, bo jest znany. Nawet do Ronaldo bym podbiegl i pokazał wszystkim z jakimi "ulubieńcami" mam fotkę

1

5 do jaja ,5 do zera przegrywa Bayern, pokażcie Lewego plisss

3

Hahah Frayern 4 w plecy i to w pierwszym najmocniejszym składzie bez kontuzji , jak ja ich nie lubię i Lewego też, niech przegrają jak najwyżej

1

Wyebac tego pseudo trenera bo to naprawdę nie ma sensu

0

@JohnnyBarca A jak to się ma do premier league? Powrócili normalnie do 3 zmianowego systemu. I co teraz wprowadzą 5 z powrotem?

2

O dziwo pod tym względem wyglądamy świetnie. Największym obowiązkiem jest tylko zwiększyć klauzulę Gaviego i po robocie

0


Polecam zobaczyć co się działo w meczu Serbia - Albania w eliminacjach mistrzostw w 2014 roku i porównać z zejściem dziś naszych

23

Mnie nic nie przekona. Moment podania jest momentem podania. Garcia mógł dotknąć tą piłkę fiutem, polizac wintyl albo zapalić fajkę w tym momencie. Sędzia ma obowiązek dźwigać choragiewke zaraz po podaniu a nie 15 minut później. Dla mnie Hiszpanie zostali zrobieni w jajo w dobie Var-u i taka jest prawda i niech nikt nie wmawia że czarne jest białe i na odwrót, bo przepisy nie zmieniają się w trakcie finałów europejskich pucharów. Dziękuję za uwagę.

0

@Encore Ty nie umiesz czytać odpowiedzi pod pierwszym komentarzem czy trollujesz?

5

@Encore To nie ma znaczenia

2

Hiszpania ma masę talentów, ale co do bramkarzy nie mają szczęścia. Według mnie Simon to przeciętny zawodnik. Może z de Gea inaczej by to wyglądało, ale Simon tu kompletnie nie pasuje

7

@Katalonbar Yarek XD

8

Nie lubię Lewego, niech oni ich rozwala a on nic nie trafi, bo trochę gwiazdorzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?