Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyni zawodnicy, którzy mają umiejętności na ten klub i/lub są godni noszenia tej koszulki czy dostania dłuższej szansy(w mojej opinii):
Araujo, Pedri, Gavi, Nico, Ansu Fati, Eric Garcia, Aguero i przez pryzmat umiejętności i robienia różnicy Dembele. A reszta? Resztą to dla mnie albo wypalone legendy albo ludzie którzy nigdy nie godni byli założenia tej koszulki(L.de Jong, Braithwaite) albo wychowankowie którzy pewnego poziomu nie przeskoczą(Puig,Mingueza) albo niespełnione transfery jak Coutinho, F.de Jong, Lenglet czy ter Stegen. Tak Marc Andre ter Stegen. Według mnie w klubie jest 7-8 zawodników, którzy powinni tu być, tu i teraz. Trzeba zacząć sprzątać ten bajzel od pożegnania legend i sprzedaży niespełnionych zawodników, na których będzie można zarobić. Ja tak to widzę, nie mogę już patrzeć na te same twarze, które non stop zawodzą i grają tu chyba tylko dlatego że na ten moment nie ma kto ich zastąpić. Tu musi być rewolucja.
1
W ogóle Borek co dupczyl w studiu, że za Floriana Wirtza z Bayeru Leverkusen za chwilę będą wykładać 100-120 mln to myślałem że spadne z krzesła. Z jakim przekonaniem on to mówił to śmiech XD
0
Zszedlem z drugiej zmiany, ale nie rozumiem czemu Lenglet jescze w ogóle wychodzi w 1szym składzie i to jeszcze na taki mecz. Przecież ten człowiek to synonim porażki. Mimo wszystko powinien wyjść Garcia
0
@BartqRKO @mekston Ale gdy już ktoś inny "przypadkiem" by zachoczyl hmm? To się pod stołem da załatwić, coś jak Glock przepuszczajacy Lewisa i odbierający mistrzostwo Massie ;)
0
@Emhyr Tak naprawdę to Pedri nazywa się Pedro Gonzalez, więc Andrew teoretycznie tam błędu nie popełnił
1
Nie rozumiem. Wjeżdżam komuś w przyslowiową dupe, nieważne czy ten ktoś przede mną zwolni, mam zachować bezpieczny dystans, aby móc wyhamować. Tutaj Hamilton jeszcze przyspieszając wpada w tył Maxa i Verstappen ukarany. No śmiech dla mnie
0
Tor w Katarze i Arabii to lipa. Powinien zostać tylko Bahrajn i ZEA. Tor w Abu Zabi to jeden z najlepszych torów według mnie, a te dwa twory dla pieniędzy są nudne i bez sensu
0
Czemu ta blondynka non stop chodzi za Hamiltonem? Pod drzwiami sędziowskimi też czeka aż Hamilton wyjdzie?
18
Ale z tym spowolnieniem Bottasa, żeby przyblokować Verstappena przy żółtych flagach to było świństwo i powinno być ukarane. Karma szybko wraca państwo Mercedes
0
Wyciągnęli bolid i dopiero stwierdzili że trzeba odbudować bandę. Mercedes sam jest sobie winien i bardzo dobrze
0
Max po mistrza!
0
@CuleNaZawsze1899 @msmsms No niekoniecznie
1
@mr Barca Jeszcze AC/DC chyba
0
@mekston Tam wzajemnie się wyeliminowali, oboje wyszli na 0, jeden zawinił tu, a drugi tam
0
I kto wie czy ten zakręt nie zadecyduje o tytule
3
Barca przegrała, przełączam Kubacki zdupczyl. Czy wszystko musi nam wiać w oczy?
2
Zdrowy Dembele i zdrowy Ansu Fati na skrzydłach to jedyne czego chce
0
@chavez Nie wiem, w tym roku chyba coś tam pykał
0
TheNekro94 otwiera tabelę w Fifie.
6
Messi 7
Ronaldo 5
Powiem tak, pan piłkarz Lionel Messi ciągle w zabójczej dyspozycji, w nie ukrywajmy drużynie która ma większe szanse niż Barcelona na zdobycie ligi mistrzów na ten moment i z najlepsza kadrą Argentyny od paru ładnych lat na mistrzostwach świata w przyszłym roku. Jeżeli wszystko pójdzie po dobrej myśli, Leo ma szanse na 8 czy nawet 9 balonów. Mimo wieku jest przed resztą. Mundial i kolejna złota piłka rozwaliłaby system totalnie, wszystkich hejterów i przeciwników łącznie.
0
Meeesssii Meeessssi Meeeeeeesssi
3
@Messibestplayerintheworld No to cho, nasz trener Ci pokaże
1
@Messibestplayerintheworld Co do tych relacji to też mi się od dłuższego czasu to rzuca w oczy. Neymar jakiś dziwny się zrobił, i słabszy na boisku i tak jakby miał wyebongo
0
@Mario96w Pytam o opinię neutralnych osób o tak z ciekawości, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to po prostu zamilcz, tyle.
0
Audi A4 B6 benzyna 2.0. Rozrząd wymieniany przy 120 000km, aktualnie 202 000. Jazda 50-90km/h, krótkie odcinki, bez butowania do odciny. Jest już do wymiany rozrząd i czy jeśli tak to przy tym przebiegu już i tak późno czy jeszcze mogę jeździć bez ryzyka/z ryzykiem awarii? Dodam jeszcze, że nic nie stuka itp, a silnik pracuje fajnie.
2
@DaPidejpi Trent Alexander-Arnold
Change my mind
9
Te pierd kontuzje...mamy potencjał, ale nie możemy przez to cholerstwo nawet testować najsilniejszych możliwie 11nastek. Wróci jeden i drugi, wyleci trzeci i czwarty. Ja chcislbym zobaczyć Gaviego i Pedriego razem na boisku, tak samo Dembele i Ansu Fatiego.
0
@derlysy1979 A mamy szanse na baraże?
4
"Twój syn należy do Wakaso"
Jeb*em XD
0
Czym posmarować pień z drzewa aby szybciej się rozłożył? Macie jakieś sprawdzone substancje?