1

Jakich zawodników chcielibyście do Barcelony, którzy pasowaliby tu niczym brakujący puzel? Ja w tej drużynie widziałbym Lautaro na szpicy i Rodriego z Man City jako następcę Busquetsa. Mało realne, ale byłyby to świetne transfery.

2

Najgorsze po tym meczu jest to, że z Espanyolem będziemy musieli grać bez Daniego na PO.

0

@Fabik87 Szczerze mówiąc, Araujo w defensywie popełnia błędy, w tym meczu kilka grubych było

0

@marcin62 Z Granada w zeszłym sezonie podobnie uderzył

2

Osobiście mam nadzieję na pożegnanie z Busquetsem po sezonie. Nico na ławce, a mając jeszcze Gaviego,Pedriego czy de Jonga nalezy pożegnać legendę, bo kiedy jak nie teraz?

2

@arasz1819 Jest najlepszy na swojej pozycji i jego miejsce nie podlega dyskusji

0

@Maker0 Carrasco będzie grał tam gdzie zawsze czyli na lewym skrzydle. To nie będzie zadanie Alby tylko Alvesa na prawej obronie.

1

10 mogli dolozyc

1

@Bobo25 Oni są wypoczęci jak Twój avatar, w porównaniu z kadrowiczami w pierwszym składzie Realu

0

Z Barceloną 11stka, nie mam wątpliwości

0

@AmigoBlancos 4 kadrowiczów z Ameryki w pierwszym składzie, szkoda że jeszcze Valverde nie wystawił XD

10

@MESSIah16 Chciałbym zobaczyć te miny Horngachera, Geigera, Graneruda czy Kobayashiego jak Stoch pewniaczkiem zgarnia złoto. Ich by chyba coś od środka zeżarło.

26

@Pawel13sz może dziadek od strony ojca w Barcy, a od strony matki w Realu

0

Jak myślicie, chyba Senegal wygra PNA. Mają fajną, na prawdę mocną kadrę z dużymi nazwiskami i chyba Egipt/Kamerun mimo wszystko nie da rady. Stawiam na finał z Kamerunem i zwycięstwo Senegalu.

0

@dasouzar11 Tego słowa mi zabrakło :D

1

Wszystko co mówicie XD

4

Ilaix Moriba - Gwinea
Ousmane Dembele-Mali,Senegal/Mauretania
Mouctar Diakhaby - Mali
Samuel Umtiti - Kamerun

Pytanie za 100 punktów, co łączy tych panów?
EDIT: odpowiedź to mały mózg i/lub ciagniecie kasy

5

@Lionel_Messi10 Też wolę Celtic od Rangers od zawsze

2

Jak wam się podoba nowy flashscore? Powiem szczerze, że nie jestem zwolennikiem zmian, ale jak dla mnie jest kozacki. Bardzo nowocześnie to wygląda.

3

@HighestInTheRoom No właśnie nie...tylko Lautaro.

Ansu Fati - Lautaro - Ferran

1

Lautaro to marzenie. Według mnie na niego latem powinniśmy zarzucić parol za wszelką cenę. Pasuje tu idealnie.

4

Di Maria w niesamowitej formie, chodzi jak przecinak, wydaje się że z wiekiem on jest coraz lepszy. Dalej nie potrafię pojąć jak Real mógł wypuścić takiego piłkarza.

3

@Dior Przede wszystkim w fifie jest błąd, który mało kto dostrzega. W trakcie przywitania zawodników w fifie zawsze przechodzą gospodarze, a w rzeczywistości jest na odwrót i nigdy nie spotkałem się z czymś takim i na żywo czy w tv, żeby to gospodarze witali, a goście stali.

1

Teraz Toni Kroos jeszcze bardziej znienawidzi Aube. Może jakaś cieszynka przed Niemcem po strzelonej bramce w Clasico? :D

0

@Barca1992 Z jednej strony myślę tak samo, ale z drugiej za rok będziesz płakał, że wszystko drogie, że tu się nie da żyć itp. A to wszystko może być skutkiem ewentualnej napaści, co odbije się również na Polsce. Dlatego naszym zalezy na spokoju tak myślę.

0

@Gitarkafcb Teraz wychodzi na to, że cały czas wspierałeś pisiorów, to co spuszczas i oddajesz to co masz na stację?

1

Najlepszy atak na teraz:
Dembele - Aubameyang - Ferran Torres
Przyznam szczerze, że wygląda to nieźle. Może to chodzić, a może też być mimo nazwisk klapą. Zakładając oczywiście, że Dembele będzie grał i że za nimi będzie duet Pedri-Gavi to można mieć nadzieję na dobrą grę, tak jak chociażby to wyglądało przez większość meczu w ostatnim Clasico.

0

@Gwyn Nie muszę Ci nic tłumaczyć, człowieku nie spam więcej i tyle

0

@Gwyn To jest nic nie wznoszący spam, dorośnij i baw się dobrze gdzie indziej

0

@ElKamil To nie był spam, to komentowali wszyscy poważnie, a nie takie pieprzenie głupot. Masz jakiś problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?