Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Szpaku kibic Barcy, Borek Realu, a oboje komentowali ich finały LM czy jakiekolwiek
28
Powiem tak, jeżeli Dembele utrzyma ten poziom gry przez powiedzmy dużą większość sezonu i ominą go kontuzje, będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ten chłopak ma taki talent, że wielu piłkarzy może mu pozazdrościć tego odejścia i zwinnosci. Głowa wydaje się że w końcu dojechała, ten facet w końcu zaczyna się spłacać, jeżeli w końcu dojdą do tego trofea z jego efektywną grą, będzie bardzo dobrze.
0
@goryl-16 to już jest hazard, uzależnienie
23
Feeling na linii Pedri - Lewandowski jest niesamowity
0
Oby Gavi z 6tka bo nie wstrzymie jak Pjanić ją otrzyma
4
Wy też macie tak, że Ansu Fati jest dla Was bardziej obojętny przy tak mocnym ataku? Ja mam tak, że jak nie odpali już to trudno, jest Dembele, jest Ferran czy Raphinha. W zasadzie o każdym tak teraz można napisać z przodu, ale w ogóle jest jakoś bardziej cicho o Ansu, mimo że jest dostępny do gry.
0
O której rozpoczyna się prezentacja zespołu?
4
Był taki piłkarz, który również w młodym wieku odszedł z Barcelony i poważnego futbolu jak Puig, a nazywał się Sergi Samper. Tyle lat gonie ma i cisza, przepadł.
3
@AllBundy Dla mnie najlepszy Neymar to ten z sezonu 14/15. Miał wówczas wszystko i to on między innymi pociągnął Barcelonę do drugiego historycznego trypletu.
12
@Aragorn33 Niby dlaczego? Oddał piłkę? Oddał. A to że Hernandez ma iq banana to już nie wina drużyny Lipska.
0
Jak oglądam te mecze, to dla mnie w każdym odstajemy na prawej stronie. Dla mnie Dest to przeciętny zawodnik, kompletnie nie ma papierów do takiego grania. Azpilicueta to mus. Nawet zawodnik dający coś tylko w defensywie będzie lepszy, bo Sergino jest równie słaby w ofensywie.
0
W Niemczech tańszy cukier niż w Polsce. Tata kupił po 70 centów. W tej samej ilości w Polsce chodzi już koło 7 złotych chyba.
5
@nelson25 A Aubameyang gdzie? W Miedzi Legnica?
0
Nie wiem jak wy, ale ja myślę że taki Real czy Liverpool to Depaya opchnąłby lekko za 40-50 mln, a nie tak jak my za 15-20. Ma nazwisko, po dobrym sezonie. Według mnie akurat on jest więcej wart.
0
Żeby to USA wygrało, dawać Jankesi!
1
@doc Jest jeszcze Alex Collado, raczej też do odstrzału
4
Oni Azpilicuety nie puszczą, nie ma bata XD
0
@Kacper1432 No na wahadlach będą śmigać.
0
Coś czuję 3-5-2 w sezonie tym bardziej przy 5 stoperach, słabych bokach obrony czy przy ewentualnej ławce Auby przez ściągnięcie Lewego. No pasowałoby to jak ulał przy naszej obecnej kadrze.
6
@Transu96 No jeszcze ten Reece James
0
@vangoor Do tego słaby Griezmann, a ludzie chcą tutaj jeszcze Kounde...
2
Niech pracują nad sprzedażą piłkarzy, a potem jak mają kasę to za tą cenę na spokojnie można wyjąć Pau Torresa z Villarreal. Też plan, a bez zbędnego pośpiechu.
1
Umtiti był czolgiem, Lenglet miał być ścianą, mieliśmy już więcej Francuzów do klubu nie ściągać. Ja się wstrzymam z Kounde, póki go nie zobaczę na murawie, wolę się miło zaskoczyć.
4
@ranger3120 Byłem w Mostarze. Kultura tam niczym w Turcji, a i jeszcze dużo pan chodzi w czarnych burkach.
0
@doc Kundel Azpilicuety!
0
Oficjalnie Lewandowski piłkarzem Barcy. Na plaży jestem w Stegnie.
0
@Nihas Kundel!!!!!!!
6
Wszyscy o Lewym, a ja myślę że w tym sezonie odpali Ferran. Konkurencja jest duża, ale Ferran Torres potrafi strzelać bramki. Może mieć obok Lewandowskiego i Fatiego największe liczby w drużynie. Wiąże z nim większe nadzieje niż z Raphinią.
7
@pt9 Prędzej Pique poleci niż Erica sprzedamy.
0
Dzisiaj będę zwiedzać Camp Nou, muzeum i w sklepie kupuje koszulkę. Jak myślicie Lewy dostanie 9tke?