9

Moderacjo, wp elemencie banujcie ten spam o Alemanym tutaj. Człowiek chce czytać plotki i musi pomijać tych komików.

2

@Clue Tylko że 4 lata temu Umtiti był po najlepszym sezonie w karierze. W 2017 roku top3 na świecie

3

Oo jeśli ma przejść Timo Werner to zdecydowanie Tak.

5

@Emhyr Czyli Gerard Romero zaprzeczył wcześniejszym doniesienia Gerarda Romero xD

0

A ludzie chcą starego, wypalonego, mającego problemy z sercem Aubameyanga.

0

@Ghotti 11 i 25 są wolne tylko i wyłącznie.

0

@PatrychoO Ferran świetnie sobie radził w City tam, można grać wtedy na bokach Adamą czy Abde, a I wolę postawić na te pół roku na Jutgle niż ściągać zawodnika do czerwca. Mało było/jest ostatnio "Boatengów" w tym klubie?

0

Żeby ten Auba tu nie trafił. Uważam że bez niego też damy radę zrobić top4, a nie potrzebnie będziemy ściągać emeryta na głupie pół roku i zabierać minuty młodym. Mało mamy "wybitnych" napastników typu de Jong czy Braithwaite? Nie psujmy wizerunku klubowego jeszcze bardziej, bo i tak już jest nadszarpniety i nie ściągajmy ludzi na "umowę zlecenie", niegodnych założenia tych barw czy emerytów 30+.

1

A w lato sprzątanie: Aubameyang, Adama i L.de Jong out z wypożyczeń. Do tego sprzedaż Braithwaita i niech przychodzi jakas dobra perspektywiczna 9(transfer a'la Ferran Torres)

0

Di Maria w tym roku będzie mieć 34 lata, jakieś 4 lata za późno żeby tu trafił. Mam nadzieję, że ten dzień nie skończy się Di Marią(34 l.) i Aubameyangiem(33 l.) w Barcelonie.

1

@Roobo Może przeprosiny i porozumienie z Dembele?

0

A propos Aubameyanga może niewielu wie/pamięta. Obiecał dziadkowi, że zagra w... Realu Madryt. Sam sympatyzował z Los Blancos.
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/47973215/pierre-emerick-aubameyang-obiecalem-dziadkowi-ze-kiedys-zagram-w-realu-madryt/amp

6

@Emhyr Nie zgadzam się. Wolę Icardiego niż 20 mln i wzięcie Aubameyanga na pół roku

2

Boję się żebyśmy nie poszli na ustępstwo i wzięli np Wijnalduma i/lub Paredesa. Z realnych i satysfakcjonujących opcji Icardi i/lub Bernat lub 20 mln. Na nic innego będąc prezesem Barcy bym nie poszedł.

0

@doc I na takie newsy czekam .

1

Nie wiem czy pamiętacie ale Greenwood z Fodenem już mieli wybryk na jednym że zgrupowań, gdzie bodajże zaprosili sobie panienki/czy zrobili wypad na nie. W każdym bądź razie widać, że to nie jest grzeczny chłopczyk.

2

Jakby udało nam się wyciągnąć Icardiego(w wypchnięciu może pomóc zdanie Messiego) to byłby to w końcu dobry ruch w tym okienku kosztem straty Ous'a. 28 lat i przede wszystkim typowa 9. Mam nadzieję na tą realizację.

2

@Emhyr Morata by tu bardziej pasował i że względu na styl,zna ligę i jest Hiszpanem. Ja osobiście żałuję, że tu nie trafił.

0

@macio_944 Ooo i kolega wpadł co woli raz skręcić w lewo, cześć :)

0

@Przemek2323 Ja nie mam czy się denerwować. To Ty znów będziesz po wyborach, nie potrzebnie tracisz czas na klepanie :D

0

@Przemek2323 Ty to człowieku masz kompleks pisu. Weź jakieś leki ma uspokojenie czy nie klep tyle w klawiaturę nie wiem.

0

@Nazio87 Młody pewnie jesteś, jescze dużo przed Tobą. Rafa i Roger to legendy, być może gdybyś wcześniej się urodził widziałbyś więcej pięknego tenisa

0

W końcu jest sprawiedliwość, w koncuuuuu

0

@IronSanHybrid A mam go tam gdzie światło nie dochodzi

1

Brawoooo Rafaaaa

1

Pięknie pięknie, jest zajebiscieee

2

Nadal rośnie i co najważniejsze łatwo przychodzą mu przełamania. Mam nadzieję że ten 5 set będzie jego

0

On ma cos z głową chyba

0

Tam jest 80% publiczności za Nadalem i Rus nie potrafi się z tym pogodzić

1

Ruski zakolak już zaczyna płakać, naucz się przegrywać nikita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?