2

Z ciekawości. Miał ktoś z was koronawirusa? Pytam nie żeby cisnąć beke czy czytać głupie komentarze tylko ciekawi mnie czy ktoś wie że miał i jakie objawy?

0

Powiedz mu sobie szczerze, że taki Braithwait czy Matheus Fernandes to nie jest poziom Barcelony i "pograja" sobie tylko jeszcze sezon przez ten zarząd i tyle.

5

Chyba jedynym sensownym wyjściem tak na chłodno jest już przesunięcie na stałe do pierwszego zespołu Araujo

0

A Rafinha nie zdążył? XD

0

@Transu96 Ale oddali Otamendiego i na jedno wyszło, a w zasadzie na większy plus

1

Pamiętam czasy gdy na środku obrony wychodził z konieczności Busquets z Mascherano także ten :D

0

Dlaczego nic nie piszecie?

0

@Borneo Alaba to cienki dziadek już, co Ty gadasz w ogóle

2

@neeed Braithwait? On ma trochę takie jajo chyba

5

Gadali o 16-18 milionach za Rafinhe, doszli do konsensusu za 3 XDDD

0

@Hubso No tak, chciałbym odejść, a czemu nie?

0

A co z Umtitim czy Firpo. Zero informacji, w ogóle traktowani jakby ich nie było, pomijani XD

6

@Krzychu1010 narazie to nikogo nie interesuje, ostatnie godziny okienka transferowego

5

Nie wiem czy było. Rok temu Hazard strzelił 1 bramkę dla Realu, na drugie trafienie wciąż czeka XD

1

@jeyx77x Oby jednak mu się nie udało i będziemy grać ale skrzydlowymi i fałszywa 9. Nie zgadzam się akurat z Koemanem, że potrzebna jest 9, Depay to i tak nie jest typowa 9

1

A ja tam nie chce Depaya, uważam że nie pasuje do Barcy, a tym bardziej na 9. Mam nadzieję, że nie przyjdzie, a uda się dopiąć transfer Erica Garcii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Krytyka powinna być zrozumiała, trzeba przyznać że zapachniało w tym meczu patrząc na grę i zmiany Valverde, ale to nie znaczy że wszyscy zwalniają Koemana. Wolę czytać zrozumiała i obiektywna krytykę po takim meczu niż bronienie trenera na siłę, bo to Koeman z DNA itp itd. Mi też się podobała Barca w pierwszych dwóch meczach, ale nie dziś i trzeba to sobie powiedzieć

3

@barcelonaLM Ale być może też wszedlby, zrobił akcję i trafił na 2-1 do przodu

4

Według mnie błędem było ściągać z boiska Coutinho. Pjanić zwalnia gre, przydałby się ktoś dynamiczniejszy przy takim wyniku za defensywnych pomocników. Zmiany masakra patrząc na brak szans dla Dembele Puiga czy nawet Konrada przy słabszej dyspozycji dziś Fatiego

0

Pjanić czyt.Rakitić v2

4

Fati dzisiaj słabiutko, ale u tak młodego zawodnika to nie problem. Dembele bym wpuścił

0

@haryveb944 Nie napisałem, że jest pyszny. Jest częścią pysznego Bayernu, więc jego też nie lubię

0

@MasnyTed 2:8 mnie nie bolało tak jak 0:7, bo to było wiadome, a 7 lat temu to był szok, ale nie chodzi tu o te dwumecze

2

@haryveb944 od dawna, pysznosc ludzi z nim związanym jest ponad skalą. Lewandowskiego też nie lubię, bo jest jednym z nich

17

Jak ja tego Bayernu nie trawie...niech przegra wszystko

1

@kkbarca Jakbym słyszał moją mamę, to oczywiście prawda i głupota ludzi

1

@MESSIah16 Ej bo Cię zjedzą zaraz tu.A tak btw to ja tak samo sądzę

2

@jacobFCB nie ma za czym tęsknić, nawet jednego spektakularnego meczu nie zagrał

0

Transfery do klubu transferami, ale co z piłkarzami z klubu typu Rafinha, Todibo, Oriol Busquets, Riqui Puig, Collado, Junior Firpo, Umtiti czy nawet ten Matheus Fernandes? Do końca okienka 6 dni, a nie ma żadnych wiadomości co z nimi dalej, niektórzy czekają na wypożyczenie, niektórzy do pozbycia się, niektórzy warci szansy czy bez numerów. W tym klubie wydaje się jeden wielki chaos, w którym nikt nic nie robi. Dziwię się tylko chłopakom, bo na ostatni moment pójdą do jakiś szrotów byleby gdzieś odejść i tak w kółko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?