3

ter Stegen - Dest,Pique,Lenglet,Jordi Alba - de Jong,Pjanić - Trincão,Coutinho,Ansu Fati - Messi
Ładnie to wygląda. A w obwodzie Pedri,Puig,Dembele czy Griezmann

6

@xBoMBoWiECx Czyli ostatnie zwycięstwo z sezonu 14/15 po golu głowa Mathieu. Kto pamięta ten wie że to był gol za 6 pkt, który przybliżył Barce do tytułu :D

0

@PawelLeo Na pewno większość z nich miała, a nawet nie wiedziała. Po śmierci już nikt ich nie badał

2

Krychowiak wszedł xD

1

Oliver Torres bardzo fajne wejście, dziwię się jak to z Atletico wypuścili, wyróżnia się i bardzo ładnie gra

0

Tak to jest jak się ma tylko jedną nogę, strzał kryminał

0

Ale Süle to jest czołg jakich dawno nie było w czołowych klubach Europy, żywa skała dosłownie

0

Jeżeli Barca planuje taktykę gry na fałszywa 9 taką jaką grała przed Suarezem, to według mnie priorytetem do obsadzenia jest prawa obrona. Potrzeba tam jakości najbardziej teraz nawet kosztem braku ściągnięcia Garcii, który może poczekać i przyjść w następnym sezonie i być wprowadzany jak Gerard Pique w przeszłości, być może właśnie jego kosztem. Wydaje mi się,że ściągnięcie prawego obrońcy będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ mamy ograniczony budżet i nie ma na rynku jakichś wyróżniających się gości czy mega talentów z niską klauzulą. Mam nadzieję, że właśnie tak kombinuje Koeman, a nie dzielenie pieniędzy na kilka pozycji, kosztem oszczędności i kupowaniem jakichś tanich wypalonych zapchaj dziur, aby było. Wkładać w transfery konkretnie, raz a pożądnie wyższa sumę.

1

Alene stawiać wyżej od Puiga, Boże jakich czasów my dozylismy. Stacza się ten klub, to jest dramat jakie kłody zostają/są sciagani do klubu, a jacy dynamiczni i kreatywni zawodnicy odrzucani czy pomijani przy transferach kosztem starych czy nieperspektywicznych zawodników(Thiago - Vidal/Pjanic/Wijnaldum). Barcelona psuła się w ostatnim sezonie Luisa Enrique, a zgniła dosłownie teraz zostawiając grajkow, którzy sezon w sezon zawodzą, ściągając stare kłody i odrzucając wychowanków.

0

@Colon Ale serce do wymiany, dlatego zmarł tak wcześnie

2

@Barwindg Roleski najlepszy, najbardziej pomidorowy, używam od kilku lat i polecam
https://dodomku.pl/images/products/full/00033460.jpg?id=1574851759

0

Fasolki wszystkich smaków - jedli? :D

1

@kubix05 2006 rok, czasy dzieciństwa, miałem wtedy 9 lat, pisało się wyniki do gazety, grało się w grę od EA. Zawsze to będzie dla mnie ulubiony turniej, do którego mam największy sentyment

0

Przypominam ,że byli już Anglicy, którzy mieli podobne przygody na zgrupowaniu reprezentacji Anglii i... akurat osiągnęli dużo w footballu i dużo jeśli chodzi o występy dla reprezentacji. Może akurat to dobry znak dla angielskich kibiców :D

1

@DonMatteo901 nie umiem wyczuć ironii czy serio piszesz?

1

@marcin000019 Przez to co robi - nie stawia się na treningi i nic nie wyjasnia, no i za zamieszanie jakie wywołał, a nagle zostanie. Tak się nie zachowuje kapitan, a dwa po prostu wydaje mi się że graloby mu się lżej bez opaski co na dobre by wyszło drużynie. Jednak ta decyzję powinien podjąć sam Leo jeśli zostanie

4

Według mnie w tej sytuacji Messi jeżeli zdecyduję się zostać powinien zrobić coś co zrobił Łukasz Piszczek, oddać opaskę kapitana w inne ręce i skupić się tylko i wyłącznie na grze i zagrać ten sezon bez żadnej presji jakby to były ostatnie jego mecze w karierze. Drużynie według mnie dałoby to kopa i byłby kapitan z charyzmą(nie oszukujmy się, każdy od Leo będzie więcej krzyczal). Dwa, powinien to zrobić też że względu ma tą całą otoczke, która wywołał, ale to jest moje zdanie

0

@Tomo1989 Tylko że Liverpool to inna para kaloszy

1

@DaPi Daj mu browara po meczu i po chłopie

1

Z drugiej strony patrząc,z punktu widzenia Messiego, trafia np do takiego City Pepa Guardioli, do silnej ekipy, bez tracenia czasu i grę z uśmiechem na twarzy, bez opaski kapitanskiej(zdejmujacej niejako presję). To też moga być powody, które Leo rozważał bardzo dokładnie, wzgledy osobiste tego geniusza, który wszędzie zostanie goraco przyjety i w Barcelonie i tak gorąco dobrze wspominany i (nie)miejmy nadzieję godnie pożegnany

0

Chyba tylko dymisja całego zarządu może pomóc, o ile w ogóle

16

Krytykujecie Neymara, ale chłop przynajmniej pokazuje się do gry i walczy, a nazwisko Mbappe chyba raz było wymienione w 2 połowie, zapomniałem że gra w ogóle

2

Chyba każdy z nas czeka już na tą końcówkę koncertu w Mrągowie

1

@Bobo25 A ślepy jesteś?

5

Co jak co, ale Davies został dziś wyjaśniony w pierwszej połowie na tle mocnego przeciwnika

1

@Mesi12 Na TVP 2 masz koncert, zobacz może tam będą jakieś emocje i skończ marudzić

0

Kehrer to jest najsłabszy punkt PSG w mojej opinii

0

Żeby oni tak krzyczeli w dwie strony...

0

Przejścia do ataku PSG z własnej połowy są na jakimś chorym kosmicznym poziomie, nieosiągalnym dla innych

13

Podolinski to jedyny człowiek wśród wszystkich pseudoekspertów, który ma prawo nazwać się ekspertem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?