Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ter Stegen - Dest,Pique,Lenglet,Jordi Alba - de Jong,Pjanić - Trincão,Coutinho,Ansu Fati - Messi
Ładnie to wygląda. A w obwodzie Pedri,Puig,Dembele czy Griezmann
6
@xBoMBoWiECx Czyli ostatnie zwycięstwo z sezonu 14/15 po golu głowa Mathieu. Kto pamięta ten wie że to był gol za 6 pkt, który przybliżył Barce do tytułu :D
0
@PawelLeo Na pewno większość z nich miała, a nawet nie wiedziała. Po śmierci już nikt ich nie badał
2
Krychowiak wszedł xD
1
Oliver Torres bardzo fajne wejście, dziwię się jak to z Atletico wypuścili, wyróżnia się i bardzo ładnie gra
0
Tak to jest jak się ma tylko jedną nogę, strzał kryminał
0
Ale Süle to jest czołg jakich dawno nie było w czołowych klubach Europy, żywa skała dosłownie
0
Jeżeli Barca planuje taktykę gry na fałszywa 9 taką jaką grała przed Suarezem, to według mnie priorytetem do obsadzenia jest prawa obrona. Potrzeba tam jakości najbardziej teraz nawet kosztem braku ściągnięcia Garcii, który może poczekać i przyjść w następnym sezonie i być wprowadzany jak Gerard Pique w przeszłości, być może właśnie jego kosztem. Wydaje mi się,że ściągnięcie prawego obrońcy będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ mamy ograniczony budżet i nie ma na rynku jakichś wyróżniających się gości czy mega talentów z niską klauzulą. Mam nadzieję, że właśnie tak kombinuje Koeman, a nie dzielenie pieniędzy na kilka pozycji, kosztem oszczędności i kupowaniem jakichś tanich wypalonych zapchaj dziur, aby było. Wkładać w transfery konkretnie, raz a pożądnie wyższa sumę.
1
Alene stawiać wyżej od Puiga, Boże jakich czasów my dozylismy. Stacza się ten klub, to jest dramat jakie kłody zostają/są sciagani do klubu, a jacy dynamiczni i kreatywni zawodnicy odrzucani czy pomijani przy transferach kosztem starych czy nieperspektywicznych zawodników(Thiago - Vidal/Pjanic/Wijnaldum). Barcelona psuła się w ostatnim sezonie Luisa Enrique, a zgniła dosłownie teraz zostawiając grajkow, którzy sezon w sezon zawodzą, ściągając stare kłody i odrzucając wychowanków.
0
@Colon Ale serce do wymiany, dlatego zmarł tak wcześnie
2
@Barwindg Roleski najlepszy, najbardziej pomidorowy, używam od kilku lat i polecam
https://dodomku.pl/images/products/full/00033460.jpg?id=1574851759
0
Fasolki wszystkich smaków - jedli? :D
1
@kubix05 2006 rok, czasy dzieciństwa, miałem wtedy 9 lat, pisało się wyniki do gazety, grało się w grę od EA. Zawsze to będzie dla mnie ulubiony turniej, do którego mam największy sentyment
0
Przypominam ,że byli już Anglicy, którzy mieli podobne przygody na zgrupowaniu reprezentacji Anglii i... akurat osiągnęli dużo w footballu i dużo jeśli chodzi o występy dla reprezentacji. Może akurat to dobry znak dla angielskich kibiców :D
1
@DonMatteo901 nie umiem wyczuć ironii czy serio piszesz?
1
@marcin000019 Przez to co robi - nie stawia się na treningi i nic nie wyjasnia, no i za zamieszanie jakie wywołał, a nagle zostanie. Tak się nie zachowuje kapitan, a dwa po prostu wydaje mi się że graloby mu się lżej bez opaski co na dobre by wyszło drużynie. Jednak ta decyzję powinien podjąć sam Leo jeśli zostanie
4
Według mnie w tej sytuacji Messi jeżeli zdecyduję się zostać powinien zrobić coś co zrobił Łukasz Piszczek, oddać opaskę kapitana w inne ręce i skupić się tylko i wyłącznie na grze i zagrać ten sezon bez żadnej presji jakby to były ostatnie jego mecze w karierze. Drużynie według mnie dałoby to kopa i byłby kapitan z charyzmą(nie oszukujmy się, każdy od Leo będzie więcej krzyczal). Dwa, powinien to zrobić też że względu ma tą całą otoczke, która wywołał, ale to jest moje zdanie
0
@Tomo1989 Tylko że Liverpool to inna para kaloszy
1
@DaPi Daj mu browara po meczu i po chłopie
1
Z drugiej strony patrząc,z punktu widzenia Messiego, trafia np do takiego City Pepa Guardioli, do silnej ekipy, bez tracenia czasu i grę z uśmiechem na twarzy, bez opaski kapitanskiej(zdejmujacej niejako presję). To też moga być powody, które Leo rozważał bardzo dokładnie, wzgledy osobiste tego geniusza, który wszędzie zostanie goraco przyjety i w Barcelonie i tak gorąco dobrze wspominany i (nie)miejmy nadzieję godnie pożegnany
0
Chyba tylko dymisja całego zarządu może pomóc, o ile w ogóle
16
Krytykujecie Neymara, ale chłop przynajmniej pokazuje się do gry i walczy, a nazwisko Mbappe chyba raz było wymienione w 2 połowie, zapomniałem że gra w ogóle
2
Chyba każdy z nas czeka już na tą końcówkę koncertu w Mrągowie
1
@Bobo25 A ślepy jesteś?
5
Co jak co, ale Davies został dziś wyjaśniony w pierwszej połowie na tle mocnego przeciwnika
1
@Mesi12 Na TVP 2 masz koncert, zobacz może tam będą jakieś emocje i skończ marudzić
0
Kehrer to jest najsłabszy punkt PSG w mojej opinii
0
Żeby oni tak krzyczeli w dwie strony...
0
Przejścia do ataku PSG z własnej połowy są na jakimś chorym kosmicznym poziomie, nieosiągalnym dla innych
13
Podolinski to jedyny człowiek wśród wszystkich pseudoekspertów, który ma prawo nazwać się ekspertem