Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@IronSanHybrid o fuuj, jak można coś takiego mieszac i jesc
0
W jakich strojach wyjdzie PSG na finał ligi mistrzów? Chciałbym zagrać sobie go w fifie i nie wiem czy na biało czy granatowo. Bayern na pewno wychodzi w czerwonych
0
IMO Depay to kolejny obok Griezmanna zawodnik, który nie pasuje do stylu gry/Barcelony. Ja tam wolę, aby pieniądze poszły w środkowych pomocników, np. w van de Beek'a
1
Wypowiedź o Suarezie jakoś tak w mojej opinii dziwnie zabrzmiała. Wydaje się jakby nie chciał Pistolero w swoim projekcie. Ciekawie się robi i dobrze :D
2
Di Maria to jest dziwny piłkarz, raz gra żałośnie i wieszczy mu się wypalenie, a raz jest kluczowy i wygrywa mecze swoim drużynom.
1
Forsberg chyba przytyl, taki mały grubasek wydaje mi się że zrobił i nawet porusza się tak jakby ociezale
2
Brawo Ronnie! Po 6 majstra!
4
Został miesiąc i 2 tygodnie do końca okienka transferowego. Wiadomo, rewolucji w tym czasie nie da się zrobić, ale można a nawet trzeba robić zmiany teraz krok po kroczku. Sprzedać graczy którzy są najbliżej odejścia, a więc Rakitic, Braithwait, Umtiti i Firpo. Szukać okazji, typu kupno Gayi z Valencii czy Garcii z Man City, przychodzi Pjanic, powrót z wypożyczenia Coutinho. Kolejnym krokiem jest awans młodych uzdolnionych chłopców z La Masii - Puig, Fati czy Monchu. Tak to teraz widzę, trzeba budować drużynę z rozwagą, bez nerwowości czy pod wpływem emocji. Z tego wszystkiego da się ulepić dobra ekipę, wraca przecież również Dembele, a więc ktoś nie byle jaki, tylko trzeba uwierzyć w szkółkę i wprowadzać świeżą krew do tej ekipy
6
Xavi przyjdzie tylko i wyłącznie wtedy gdy odejdzie Bartomeu. Baa wróci też Puyol który także czeka na to samo. Jeżeli Barca chce prawdziwej rewolucji, to tylko widzę taka opcję, wszystko inne w mojej opinii nie podniosą tego klubu
26
Messi powinien postawić sprawę jasno teraz, dla dobra klubu. "Albo odejdzie Bartomeu albo ja" . Jedno zdanie, które rozpocznie rewolucję w Barcelonie
0
Potrzeba rewolucji, to jest odpowiednie słowo co do sytuacji w Barcelonie. Taki klub nie może sobie pozwolić na takie coś i to kolejny rok z rzędu
0
@DonMatteo901 o fuj, po co takie coś tu piszesz?
0
Bardzo podoba mi się gra Carrasco i to już nie pierwszy raz gdy oglądam Atletico, a to robie rzadko. Tylko czy pasowałby do Barcy
1
Selby jest świetny, top 3 na swiecie moim zdaniem, klasa zawodnik
1
@AllBundy Siema, a czemu pytasz?
2
Robertson - Selby to to tez pojedynek gigantów, który spokojnie mógłby odbyć się w finale. Oboje wyglądają sympatycznie, lubię obu, niech wygra lepszy, najlepiej minimalnie. Trochę wkurzaja takie pary tak jak jeszcze np Williams - O'Sullivan na tak wczesnym etapie mistrzostw, no ale cóż.
4
Ja mam pytanie. Ci snookerzysci mają obowiązek tak elegancko być ubrani czy mogą przyjść i grać np w dresie czy jakimś t-shircie? XD
2
Ja tam dalej trzymam się swojego zdania i według mnie City wygra w tym roku ligę mistrzów
2
A ja w przeciwieństwie do wszystkich zamiast KdB w Barcelonie marzę o młodym Busquetsie, a mianowicie Rodrigo. Mega podobny styl i sylwetka. Wiem, że ten gość idealnie by tu pasował, najbardziej z wszystkich
1
@MichalZZZ Natasza Urbańska
3
@MichalZZZ Maria Sharapova
0
@BorzyKrzys Riise rudy był i jest, ale nie jest mały. Ma 185cm wzrostu i pamiętam go jako dużego i twardego byka, a nie małego i chudziutkiego chlopaczka
4
@FC1899Barca Fuuj, ohydne gościu
11
Ten dzisiejszy Juventus to jest parodia piłki nożnej. Tam chyba tylko nadzieją w lidze mistrzów jest Dybala, bo reszta na czele z Ronaldo to dramat jest
5
Powiem wam tak szczerze, że już przyzwyczaiłem się do meczy bez kibiców i w końcu mam ochotę je oglądać tak jak dawniej.
0
Kriszczjanu nie bec ;((
0
Dziś trzymam kciuki za Leicester w starciu o Champions League z Man United. Lisy dosyć mocno osłabione, bo bez Soyuncu, Maddisona czy Chilwella, ale chciałbym żeby Vardy i spółka dali radę i zagrali w lidze mistrzów wraz z Chelsea
4
Mbappe dostał tak w nogi jak ja na sparingu w okręgówce, ból okropny. Tak samo przeskoczyła mi stopa i udaje się na rehabilitacje. Prawdopodobnie wiezadlo strzałkowo-kostkowe. Po takim przeskoku przez pierwszy czas nie czuć stopy a po paru sekundach czuć dziwne mrowienie.
3
Najlepsza wersja Messiego, waszym zdaniem gdybyście mieli wybrać zdjęcie z danego roku/sezonu w danej koszulce, to jakiego byście wybrali? Dla mnie oceniając całokształt(!) - gra, bramki, drybling, zaangażowanie, szybkość, gra zespołowa i skupienie tylko i wyłącznie na futbolu, nie rozdrabniajac na różne czynniki z różnych lat, to ten w tej koszulce i nawet dokładnie w tych butach:
https://www2.pictures.zimbio.com/gi/Barcelona+v+Racing+Santander+La+Liga+BnUWjEggxdUx.jpg
0
Ryba psuje się od głowy i pierwszym błędem jaki był popełniony to różne interpretacje z zakończeniem/dokończeniem sezonu. Jasno powinno być ustalone że albo gramy wszyscy albo nie gra nikt. Grają bez kibiców, są testy, to powinno być ustalone wspólnie z każdą federacją co robimy. A tak teraz kij ma dwa końce i każdy interpretuje różne sytuacje(w tym dluzszy odpoczynek/brak rytmu meczowego przed ligą mistrzów) na swój własny sposób.