Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@badej60 najlepsza przygodówka w którą grałem, uwielbiam gry w dżungli wśród dzikich zwierząt, na wyspach czy w terenie
4
To jest niemożliwe jak można ogłupić tyle milionów ludzi, ten kto nie widział jakim państwem jest Korea Północna, niech zobaczy pogrzeb poprzedniego przywódcy, a ojca obecnego, Kim Dzong Ila.
5
@Chwytliwy Postal 2 :p
5
Koperciarz... sądzić go, już dawno powinien siedzieć za łapówki
1
@zadafcb to źródło z tego co pamiętam pierwsze pisało o katastrofie helikoptera Kobego Bryanta, ciekawe
1
Jedni czekają na 10tego maja na wybory, a inni tak jak ja tylko na wypłatę :D
10
@itmustbejoke co to się dzieje, że wszyscy komplementują teraz Messiego i jadą tym samym Ronaldo. I to jego sami byli kumple z drużyn, teraz mogą mówić prawdę chyba :O
30
@Peniu Barcelona - Real(0:1) z sezonu 10/11 w finale pucharu króla z czasów Mourinho i Guardioli. Byłby wtedy 2gi w historii sekstet Barcelony
1
Gdyby w tej drużynie byłby jeszcze Alba i ter Stegen ahhh, byłaby to ekipa kompletna
0
Mieliście tak, że przez jakiś sen zaczęliście się w prawdziwym życiu czegoś bać? Śniło mi się w przeciągu,bo ja
wiem...miesiąca, że leciałem samolotem, oczywiście jako pasażer i zginęłem/piloci tracili panowanie nad maszyną i rozpętała się panika. Jestem mega odważnym facetem, nie mam żadnych lęków, w dzieciństwie i w sumie teraz w pracy często na wysokościach itp. Nigdy samolotem nie lecialem, ale też nigdy się nie bałem do niego wsiąść tak jak balbym się teraz. Dziwne do opisania, ale nie wiem czemu tak mam, że teraz odmowilbym sobie lotu, a przez cale zycie czy jeszcze przed miesiącem nie. Jak człowiek sobie coś wyobrazi czy coś mu się przyśni i przeżyje to na własnej skórze to zaczyna się bać
0
@Zbyszko z Bogdańca Jak zagrałeś?
0
@Janiama Może pracuje fizycznie i wcale nie jest tak łatwo ograniczyć wysiłek ?
0
@arasz1819 Jeszcze Ferdinand wypowiadał się z wyższością Messiego :D
2
@tobiasson92 zapomniałeś skrytykować rząd, cos nie tak z twoją pamięcią
0
Co myślicie o zbieraniu drużyn w jedno miejsce i granie? Dla mnie to słaby pomysł. Jestem za tym żeby kończyć sezon normalnie na swoich stadionach(bez kibiców) albo wcale nie grać. Nie podobałby mi się taki format jednostadionowy i w ogóle już nie czulbym tej atmosfery ligi
0
@Danny Gaucho na Polsacie przed chwilą w wiadomościach, też słyszałem
2
@KapiFCB @4drian0 ja uważam(przynajmniej na podstawie Cs'a) że Polacy na których trafiam bardzo rzadko to ogarnięci ludzie, nie zachowujący sie jak małpy w zoo w przeciwieństwie do krajów wyżej wymienionych. Wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale to zawsze my jesteśmy obiektem ataków, to oni mają nasz kompleks, bo nie jesteśmy już ich marionetkami i mamy jaja, nie boimy się ich. I to mi się w naszym narodzie podoba, nikt a przynajmniej spora większość nie tchórzy tylko broni narodu i poszlaby na noże, oczywiście w cudzysłowie. I taką postawę doceniam
1
Nigdzie i nigdy nie jestem takim patriotą jak podczas gry w Cs'a z ruskimi czy przeciwko nim. Aż mnie duma rozpiera i myślę sobie jaki ten naród jest ciemny("Chwała Putin" "Chuj jes ej") czy ogólnie uważanie się za lepszych/mądrzejszych. Nigdy bym się za nimi nie wstawił i nigdy bym im nie zaufał. Cieszę się że państwo jest nastawione antyrosyjsko i dziwię się politykom, którzy są "prowschodni". Kto też tak ma? :D
4
Komentarz usunięty
5
@AnnaMarianna a ja w przeciwieństwie do wielu innych facetów chciałbym mieć dużo dzieci, 3 do 5. Najbardziej marzę o synu, chyba wielu facetów tak ma i jeśli miałbym wybierać to chciałbym mieć syna
2
Hahah jakie samozaoranie xD
11
Brakuje mi Davida Villi w 10tce kosztem np Marqueza. Nie ujmując mu ale każdy kto usłyszy o tej dwójce nie będzie miał wątpliwości tylko kim jest Villa. Dał nam mega ważne bramki, w finale ligi mistrzów, w superpucharze z Realem czy w slynnej manicie na Camp Nou, w najlepszym okresie Barcelony w historii był kluczowym zawodnikiem pierwszego składu ma lewym skrzydle. Według mnie powinien tu być
1
@l0Messini może dlatego że nie ma/jest bardzo niewiele zgromadzeń? XD
0
@P93FCB F1 2019, fajnie się śmiga na padzie i przed dużym telewizorem
2
@karci0 @Eto'o9 R10 @Wossi61FCB
https://pl.aleteia.org/2017/11/09/uzdrowienia-przypisywane-sw-janowi-pawlowi-ii/
Święty Jan Paweł II
29
@Wossi61FCB to ateista, dlatego go tak dupa piecze, nie warto się z nim spinać kolego
4
@Encore Makroliga w juniorach, 2 krotny król strzelców A klasy(z dwoma różnymi klubami, z jednym mistrzostwo), obecnie okręgowka,mam 23 lata. Króla zdobywalem w wieku 20 i 22 lat, w nowym klubie zarabiam jakieś pieniążki za treningi i mecze, generalnie przez wirusa też na tym tracę. Półka wypełniona pucharami, małe rzeczy, ale cieszą :D
0
@Barca1992 nie powiedział tak i nie siej fermentu, możesz wyjść pobiegać, ale krótko, nie patrząc na formę, a ma to być konieczne ze względów zdrowia psychicznego, samopoczucia
0
@MesQueUnClub_87 obecnie to i nawet kontrataku nie ma
3
@tobiasson92 wygra wygra, bo nie ma kontrkandydatow, już nie głoś tych swoich bajek