43

Wytlumaczcie mi dlaczego ludzie tak boją się wojska na ulicach? Przecież oni nie będą strzelać i walić z czołgów, a pilnować porządku i dyscypliny. Normalny człowiek, nie robiący niczego złego, przestrzegający kwarantanne, siedzący w domu nie powinien się bać, dziwi mnie to bardzo. Jeżeli ma to pomóc, niech wprowadzają to jak najszybciej, mentalnie przynajmniej widzę po forum nastawią ludzi na powagę sytuacji

0

@jeyx77x z drugiej strony deszcz zwiększa szansę na zachorowanie, na przeziębienie czy grypę, ni w oko ni w dupe

0

@Kompletny Johann Krajf tam narazie nic nie gra

0

@kkbarca i powiedziała to zadeklarowana ateistka, jako katolika razi mnie ten cytat

13

@Veb1233 Jeden z piłkarzy których najbardziej nie lubię, zachowanie typowego buca i nawet z twarzy na takiego wygląda

0

@AmigoBlancos
Chiellini
Gerrard
Muller
100%

0

@ShinobiQWE to wszystko fajnie się pisze,ale to nie jest takie proste. Nie jest możliwe zatrzymać fizycznie ludzi, nie widzisz tego wirusa, nie wiesz nic, ale fajnie krytykować, typowo polskie

1

@Danny Gaucho Niemcy 2006, najlepsze logo, najlepsza piłka, najlepsze obiekty, najlepsze hymny i soundtracki turnieju i najlepsze mistrzostwa. Nie wiem czy wielu nie ma takiego zdania ze względu na ból że to Niemcy czy tylko ja patrze na nie aż tak wyjątkowo?

3

Mam pytanie, bo raczej chyba nikt tutaj tego nie poruszał. Co mają zrobić bezdomni w związku z hashtagiem zostań w domu? Ciekawi mnie to :D

0

Wie ktoś jak wygląda przyrost liczbowy zachorowań na COVID-19 w ciągu danych dni od pierwszego dnia zarażenia w Polsce?

1

@LuisSalvano zgłaszam się

14

Brawo Atleti, wypieprzyc ten cwany Liverpool

1

@norbi77 To już chyba drugi raz co nie? Wcześniej w lutym też pamiętam jakiś komentarz o piszczelach i to też się sprawdziło :D

6

Nasz chłopak kochany :***

0

Ja już to dziś pisałem,ale nspisze jeszcze raz bo po kolejnych minutach jeszcze bardziej potwierdza to moje zdanie, Militao jest cieniutki, 50 milionów według mnie to gruba przesada co do jego umiejętności, na pewno nie ten poziom co Real, przecietniak na klub typu Villarreal/Everton

0

Remis też jest świetny bo Barca będzie liderem! Więc Real musi strzelić dwie w 45 minut, a o to będzie bardzo ciężko!

0

Ale ten Militao jest cienki to jest szok, ile on błędów popełnia

7

Espanyol znowu przegrał, a nie widzę tutaj komentarzy hihi są coraz bliżej spadku myślę że poleca bo inni wokół nich punktują hihihi

0

@bixmix Jak można było stawiać na Espanyol w takiej formie, głupota XDDD

5

Niepokojące jest to że Messi stracił szybkość. Nie wiem czy tylko mi się to rzuca w oczy, fajnie jakbym miał omamy, ale wydaje mi się że on już nie ma tego odejścia, dostaje piłkę, przyjmuje kierunkowo i nie wchodzi już tak jak kiedyś po jednym/dwóch kontaktach przed przeciwnika, to jest też jeden z dzisiejszych problemów Barcelony, który mało kto zauważa. Messi niegdyś robił tym różnicę przez co otwierały się przestrzenie dla innych, teraz obrońcy mogą stać statycznie,nisko na nogach i ta gra wygląda jak wygląda, klepanie po bokach i straty.

0

Messi słabiutko, jak co wiosnę traci formę, to już nie robi się śmieszne...

3

De Jong, Thiago, Coutinho - Messi, Lautaro, Neymar
Co myślicie o takiej linii pomocy i ataku? Przy ewentualnym przyjściu Neymara sprawdzilbym go z Cou, być może wtedy by odżył, w Brazylii ten duet wypala i myślę że Neymar jest jedynym lekiem dla Cou w Barcelonie. Lautaro i Thiago to marzenie + cofniety De Jong. Fajna wymiana pokolenia kosztem Suareza i Busquetsa, Griezmann włączony w któryś z ww transferów. Myślę że w takim zestawieniu Barcelona znowu siała by postrach niczym za Enrique

0

Busi i Pique kapitalni jak co klasyk, cieszy dobry mecz Arthura, Alby i Semedo. Irytuje Vidal niedokladnymi podaniami i taki "Rakiticiowaty" de Jong bez pomysłu i asekuracyjnymi, bezpiecznymi podaniami

0

@4drian0 no tak, ale tak mega cichutko to było przy tym tumulcie i od razu minimalne gwizdy, trochę śmiechlem ;D

6

Słyszeliście to Meeessi Meeeeesii :D?

0

Nie napisałeś, ale skoro wolisz wystawić Firpo kosztem Alby, lepszego zawodnika, który gra po kontuzji to mówię Ci że dla mnie jest to głupota. Myślimy inaczej i zobaczymy co pokaże boisko, jednak ja postapilbym tak samo jak Setien, dla mnie Alba po kontuzji, w swojej nie najlepszej formie > Firpo

0

@cat_r37 i Alba takim jest, gościu nie wmówisz mi że Firpo gra lepiej, bo jego gra to dno i muł. Alba jest gotowy i zdecydowanie lepszy w ofensywie, nawet jeśli nie prezentuje swojej najlepszej formy

1

@cat_r37 równie dobrze mogę Ci powiedzieć co będziesz gadał gdy padnie gol po błędzie Firpo, trzeba stawiać na aktualnie najlepszych szczególnie w takim meczu, dostał pozwolenie na grę, nie wychodzi z urwana nogą

11

To jest klasyk, Alba musi grać i dobrze że Setien go wystawił, w takim meczu trzeba ryzykować aby triumfować. Firpo niech siedzi i się uczy, bo jedyne co narazie potrafi to podać piłkę zwrotną do Umtitiego.

0

Marcelo i Carvajal, kiedyś budzili strach, dziś śmiech(przynajmniej w obecnej formie). Dla mnie głupota że nie ma Mendyego, ale na szczęście to nie nasz problem :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?