0

BMW Seria 3 E90(2005-2007), z jakim silnikiem polecacie? 200+ koni, xdrive czy tył napęd? Kto ma/zna się niech się wypowie

2

@chavez Słabo gra, pojedyncze mecze którymi nabił te staty, dlatego lepiej to wygląda

0

@Cwaniak4 zakładamy się? Atletico ma jaja i obstawiam że w obecnej formie awansuje i nie wystraszy się Anfield

5

Klopp zajedzie ten Liverpool, zero rotacji, drugi Ancelotti z czasów Realu, ja stawiam że Liverpool wygra tylko premiership, a Atletico och przejdzie, ale to jest moje zdanie

1

Te Florą Mendy będzie mi chodzić po głowie cała noc *__*

0

@Konradomoreno Sterling gotowy xD

4

Isco wydaje mi się piłkarzem, który ma tzw. "wyj**ane". Jest w Realu, kasa leci, swoje osiągnął i wgl u niego nie widać zaangażowania i tych umiejętności gdy przechodził z Malagi, według mnie ma w dupie piłkę

0

Gabriel Jesus tez świetny, jedna z najlepszych 9tek na świecie, choć nie aż taka typowa bo lubi schodzić bliżej lewej strony, jednak świetny jest według mnie

3

Według mnie Mahrez i Mendy to nie poziom Man City i topowych klubów, słabiutcy są

7

Arthur najlepszy według mnie, żaden De Jong, Arthur robi największą robotę w pomocy w tym sezonie, choć też zdarzały mu się słabsze mecze

0

Transmisja mi laguje i wiecie co? Nawet nie chce mi się tego refresh'ować

2

Firpo to chyba wszystkie podania ma do Umtitiego, nie widziałem jeszcze innego zagrania niż zwrotne do tyłu do Big Sama

1

0

Mam wrażenie, że kogo La liga nie wyznaczyłaby na sędziego El Clasico to ludzie tutaj i tak by narzekali. Slusznie/niesłusznie, ale czego oczekiwali płaczący o Lahoza? Ściągnięcie najlepszego sędziego w Europie czy powrót z emerytury Pierluigiego Colliny?

4

@fortunate_son Ten Nyom to jeden z najbardziej znienawidzonych piłkarzy przeze mnie od dawna, dla mnie to miód dla oczu, szkoda że mu nie przyj**ał tylko jeszcze

7

@kerouac Worms Armagedon najlepsze
< 3

7

Ale ten Maxi Gomez jest cienki, nie wiem co niektórzy tutaj w nim widzieli jako ewentualnego następcę Suareza, duży kloc dla mnie

0

Jakkolwiek to zabrzmi, Atletico to nie Barcelona, żeby jechać na Anfield z ugietymi nogami i mokrymi majtkami. To zespół z największymi i najtwardszymi jajami w la liga i w Europie więc obstawiam że Liverpool będzie miał ciężko zdobyć nawet jedną jak ważna bramkę u siebie. Cholo potrafi grać w lidze mistrzów i pokazał to nie raz, ja nie pamiętam kiedy ostatnio Atletico odpadło już na fazie 1/8, wiec zapowiada się ciekawy mecz, ale ja stawiam na Atleti, niech idą dalej, zasługują na tą ligę mistrzów za te niewygrane finały, jak nie my to niech oni wygrają

1

Swoha droga fajną pake ma Celta, a są tak nisko w tabeli. Rafinha, Iago Aspas, Denis Suarez, Santi Mina, Murillo czy Brais Mendez. Niegodny klub na ewentualny spadek zdecydowanie

57

Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo! Jakże cenne urwane punkty Realu

4

Jak ja kocham jak Carvahal,Ramos i Casemiro doskakuja do sędziów gdy im nie idzie, to jest miód na moje oczy

0

Ale się śpieszą białaski, oby ta Celta im urwała punkty

0

Pamiętajcie, że Celta będzie gryźć trawę do końca o dobry wynik, bo potrzebuje punktów jak ryba wody, ich los w la lidze cały czas nieprzesadzony

10

Za co Geiger 2? Zaraz mnie ch** strzeli z takimi ocenami sędziów i tym wiatrem, 200 skacze,wyraźnie daleko od zielonej linii a on jest drugi OMG

6

Arthur też bardzo fajnie kreuje te grę, mało co w komentarzach, cichy bohater,jedna piłka piętką fantastyczna, generalnie znakomicie wyprowadza piłkę dziś i reguluje tempo

3

@DonAndresFCB oj przesadzasz, zdecydowanie

0

@SkN XDDDD

2

Jak to bylo? Griezmann nie nadaje się do Barcelony? :D

4

Tego murzyna Nyoma nienawidzę już od czasów Neymara na lewej flance, cwaniak kozaczyl już Fatiemu, wielkie drewno którego boli dupa że jest mijamy jak tyczka przez technicznych zawodników

1

@Mankind "Kameleon" Robinsona, polecam polecam i jeszcze raz polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?