Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BMW Seria 3 E90(2005-2007), z jakim silnikiem polecacie? 200+ koni, xdrive czy tył napęd? Kto ma/zna się niech się wypowie
2
@chavez Słabo gra, pojedyncze mecze którymi nabił te staty, dlatego lepiej to wygląda
0
@Cwaniak4 zakładamy się? Atletico ma jaja i obstawiam że w obecnej formie awansuje i nie wystraszy się Anfield
5
Klopp zajedzie ten Liverpool, zero rotacji, drugi Ancelotti z czasów Realu, ja stawiam że Liverpool wygra tylko premiership, a Atletico och przejdzie, ale to jest moje zdanie
1
Te Florą Mendy będzie mi chodzić po głowie cała noc *__*
0
@Konradomoreno Sterling gotowy xD
4
Isco wydaje mi się piłkarzem, który ma tzw. "wyj**ane". Jest w Realu, kasa leci, swoje osiągnął i wgl u niego nie widać zaangażowania i tych umiejętności gdy przechodził z Malagi, według mnie ma w dupie piłkę
0
Gabriel Jesus tez świetny, jedna z najlepszych 9tek na świecie, choć nie aż taka typowa bo lubi schodzić bliżej lewej strony, jednak świetny jest według mnie
3
Według mnie Mahrez i Mendy to nie poziom Man City i topowych klubów, słabiutcy są
7
Arthur najlepszy według mnie, żaden De Jong, Arthur robi największą robotę w pomocy w tym sezonie, choć też zdarzały mu się słabsze mecze
0
Transmisja mi laguje i wiecie co? Nawet nie chce mi się tego refresh'ować
2
Firpo to chyba wszystkie podania ma do Umtitiego, nie widziałem jeszcze innego zagrania niż zwrotne do tyłu do Big Sama
1
@masakrator05 mleko
0
Mam wrażenie, że kogo La liga nie wyznaczyłaby na sędziego El Clasico to ludzie tutaj i tak by narzekali. Slusznie/niesłusznie, ale czego oczekiwali płaczący o Lahoza? Ściągnięcie najlepszego sędziego w Europie czy powrót z emerytury Pierluigiego Colliny?
4
@fortunate_son Ten Nyom to jeden z najbardziej znienawidzonych piłkarzy przeze mnie od dawna, dla mnie to miód dla oczu, szkoda że mu nie przyj**ał tylko jeszcze
7
@kerouac Worms Armagedon najlepsze
< 3
7
Ale ten Maxi Gomez jest cienki, nie wiem co niektórzy tutaj w nim widzieli jako ewentualnego następcę Suareza, duży kloc dla mnie
0
Jakkolwiek to zabrzmi, Atletico to nie Barcelona, żeby jechać na Anfield z ugietymi nogami i mokrymi majtkami. To zespół z największymi i najtwardszymi jajami w la liga i w Europie więc obstawiam że Liverpool będzie miał ciężko zdobyć nawet jedną jak ważna bramkę u siebie. Cholo potrafi grać w lidze mistrzów i pokazał to nie raz, ja nie pamiętam kiedy ostatnio Atletico odpadło już na fazie 1/8, wiec zapowiada się ciekawy mecz, ale ja stawiam na Atleti, niech idą dalej, zasługują na tą ligę mistrzów za te niewygrane finały, jak nie my to niech oni wygrają
1
Swoha droga fajną pake ma Celta, a są tak nisko w tabeli. Rafinha, Iago Aspas, Denis Suarez, Santi Mina, Murillo czy Brais Mendez. Niegodny klub na ewentualny spadek zdecydowanie
57
Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo! Jakże cenne urwane punkty Realu
4
Jak ja kocham jak Carvahal,Ramos i Casemiro doskakuja do sędziów gdy im nie idzie, to jest miód na moje oczy
0
Ale się śpieszą białaski, oby ta Celta im urwała punkty
0
Pamiętajcie, że Celta będzie gryźć trawę do końca o dobry wynik, bo potrzebuje punktów jak ryba wody, ich los w la lidze cały czas nieprzesadzony
10
Za co Geiger 2? Zaraz mnie ch** strzeli z takimi ocenami sędziów i tym wiatrem, 200 skacze,wyraźnie daleko od zielonej linii a on jest drugi OMG
6
Arthur też bardzo fajnie kreuje te grę, mało co w komentarzach, cichy bohater,jedna piłka piętką fantastyczna, generalnie znakomicie wyprowadza piłkę dziś i reguluje tempo
3
@DonAndresFCB oj przesadzasz, zdecydowanie
0
@SkN XDDDD
2
Jak to bylo? Griezmann nie nadaje się do Barcelony? :D
4
Tego murzyna Nyoma nienawidzę już od czasów Neymara na lewej flance, cwaniak kozaczyl już Fatiemu, wielkie drewno którego boli dupa że jest mijamy jak tyczka przez technicznych zawodników
1
@Mankind "Kameleon" Robinsona, polecam polecam i jeszcze raz polecam