Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale co się stało z Suarezem to jest niewyobrażalne, człowiek z gwiazdy stał się po prostu zwykłym przecietniakiem i nie nie twierdzę tego tylko patrząc na ten mecz, to jest główny problem Barcelony oprócz skrzydłowych, gramy w 10 co mecz
0
Nie dość że mecze bez kibiców z jakimiś smiesznymi grafikami na krzesłach, słaby zespół i jeszcze na deser drukarnia. Nie chce mi się oglądać takiej piłki, to nie to samo co kiedyś, sztuczne mecze z pseudoarbitrami, nudzi mnie to i wkurza jednocześnie, tak po prostu
3
Gdzie tu był rzut karny? Hahah
0
Gol Saula, Atletico nie przegra, gdybym miał konto u buka stawiałbym teraz czysty remis
3
Suarez i Semedo IMO do odstrzału po sezonie, oni grają jak zawsze, czyli tragicznie
0
@NismoFCB Bo nie musi
1
Jak już słyszę te "przeczucia" i te podobno "usłyszane" wiadomości Trzaskowskiego antypisowskie i to wchodzenie tam gdzie światło nie dochodzi reszcie kandydatów to nie wiem czy się śmiać czy od razu zrzygać ;D
9
Głosowałem na Andrzeja Dude wbrew wielu szczekaczom tu i jestem zadowolony z wyniku prezydenta
1
@MichalZZZ Interesują mnie drzwi
12
@Chwytliwy biedz xD
1
Burki, Delaney i Akanji. Świetny skład i tych 3 przecietniakow popelniajacych masę błędów od lat w ważnych meczach. Dla mnie Dortmund to za wysokie progi dla takich graczy
0
Nie wiem czy zwrociliscie uwagę jak przypakowal Goretzka, rzuca się w oczy i wyróżnia jego ciało wśród wszystkich bardzo
2
@Jaca27 I Neuerowi xD
15
Z dźwiękiem kozacko to zgrywaja, gwizdy, jakieś reakcje kibiców, stare dobre czasy :D
0
Na Facebooku ludzie cisną po Wojewódzkim, twierdzą że winny się tłumaczy. Jestem ciekaw czy rzeczywiście to prawda
15
Popłakałem się gdy wspominali Jana Pawła II w wiadomościach, łezki same do oczów poszły, zdecydowanie najwybitniejszy Polak w dziejach
1
@Majkel34 Nigdy nie rozumiem tej zawziętości w ludziach. Nie mogłeś po prostu powiedzieć co i twojej matce dolega? Znając życie tą dyskusja nie wyglądała na miłą rozmowę i kończy się to jak się kończy, z mandatem i sądem xD Policjanci to też ludzie, przy luźnej rozmowie jestem pewien, że nic byś nie dostał, ale pewnie trzeba było zgrywać chojraka
0
@Chwytliwy Jak już wyrażasz jakąś opinię, to sprawdź chociaż czy poprawnie piszesz nazwiska panie ekspercie.
0
@barcelonaLM Masz całkowitą rację, ale patrząc tak z perspektywy czasu, załóżmy że ta epidemia po 10 latach wyglądałaby dalej tak samo, dalej obostrzenia, ludzie w domach, ograniczenia. Czy to wszystko miałoby sens? Bo ja nie wyobrażam sobie dalej czegoś takiego po upływie np roku
0
@barcelonaLM I może tu jest problem, że patrzymy na liczby nie mając prawdziwej wiedzy i prawdziwej liczbie osób zarażonych? Codzienne umiera o wiele więcej ludzi na nowotwory inne choroby i życie toczy się dalej.
1
@barcelonaLM trzeba też założyć, że chorych jest znacznie więcej, wielu bezobjawowych lub którzy to przeszli i wtedy ta śmiertelność jest minimalna, wiadomo że też zdążą się przypadki zgonów osób przez koronawirusa którzy nie byli potwierdzeni, ale jednak mimo wszystko jest to pewne że jest znacznie mniej takich przypadków zgonów niż zarażonych niepotwierdzonych
4
Zastanawia mnie tylko jedno, przypuszczajac że ten wirus jest z nami już od końcówki zeszłego roku czy też od początku tego(a jest to praktycznie pewne), dlaczego ludzie tak zglupieli i coraz bardziej przekonuje mnie to że lepiej żyć w niewiedzy. Widać jak bardzo oddziałuje na wszystko psycha człowieka. I wcale nie twierdze, że tego koronawirusa nie ma, wręcz przeciwnie, ale mimo wszystko i tych wszystkich opinii ciekaw jestem czy gdyby życiu toczyło się dalej tak jak toczyło się przez wiedzą o wirusie, czy po prostu nie uzyskalibysmy tej odporności stadnej i szybciej uporali się z niewidzialnym wrogiem. Jak widać gołym okiem umierają ludzie starzy, schorowani czy ludzie w siłę wieku o bardzo słabej odporności czy niewiedzy o jakiejś poważnej chorobie. Tacy ludzie uważam powinni najbardziej uważać, izolować się, ale młodzi? Wiadomo ktoś powie przez kontakt zarazaja, a sami przechodzą bezobjawowo, no właśnie masę ludzi przechodzi to bezobjawowo, a tylko nieliczni umierają, bardzo nieliczni. Czy my przez to nie uzyskalibysmy tej odporności? Wydaje mi się, że tak, ale to tak na podstawie swoich spostrzeżeń. A jak wy uważacie?
0
Słowenia ogłosiła koniec epidemii, Austria w mojej opinii radzi sobie najlepiej z koronawirusem w Europie, w Chorwacji czy Czarnogórze mało przypadków, bardzo mało aktywnych chorych. Wiadomo liczna testów w tych krajach pewnie jest mniejsza niż w mocarstwach i jest o wiele mniej ludzi, łatwiej wszystko opanować, ale mimo wszystko cieszy to że wykresy pokazują pojedyńcze przypadki.
1
@tobiasson92 wtedy byś powiedział że wybory powinny odbyć się w maju w formie kopertowej, bez kitu XD
13
@barcelonaLM Hahah ciekawe czy na policjantów też darł tak mordę jak na debacie xD
6
@Hiacynk Alan Shearer jest najlepszym angielskim napastnikiem bezdyskusyjnie.
2
@prokofiew ja pomijam miodowe lata, wkurw.. mnie to niesamowicie, tematy polityczne poszczególnych użytkowników i dyskusje o jakichś serialach typu dom z papieru, breaking nad itp itd których nie oglądam, a tu ludzie spuszczaja się nad nimi.
0
Stihl czy husqvarna?
Tak z ciekawości pytam, jednoznacznie i szybko
0
@Chwytliwy tak z ciekawości, nie masz żadnego wykształcenia? Jesteś po "podstawówce" czy po prostu kolega nazywa Cię bez wykształcenia bo nie masz matury?
1
@Messibestplayerintheworld Jest pomocnikiem także tego hahah